Reklāmraksti

Kā izvēlēties sev piemērotāko drēbju skapi?0

Publicitātes foto

Esi jauna skapja meklējumos un nezini, kam pievērst uzmanību, to izvēloties? Iesākumā vari aplūkot piedāvājumu internetā, skapji interneta veikalā 220.lv ir pieejami plašā klāstā un patīkami zemās cenās.

Iepirkties internetā ir ērti, jo Tev pat nav jāiziet no mājas, vajadzīgs tikai interneta pieslēgums un dators. Taču kam jāpievērš uzmanība pirms skapja izvēles?

Funkcionalitāte

Izvēloties skapi, Tev ir jāsaprot, cik lielu un ietilpīgu Tev to vajadzētu. Vai Tev nepieciešams ietilpīgs sienas skapis, vai pietiks ar standarta izmēra skapi un kumodi?

Jāpārdomā arī plauktu sistēma – vai Tev nepieciešami tikai plaukti, vai nepieciešama arī vieta, kur uzglabāt drēbes uz pakaramajiem. Mūsdienās jau pieejami arī skapji, kurus vari pats sakombinēt, tādos vari ievietot arī atsevišķus izbīdāmus plauktus apaviem.

Izvēloties skapi, jāņem vērā plauktu dziļums. Standartā tie ir 60 cm, taču, ja vēlies šajā skapī uzglabāt arī virsdrēbes, tad piemērotāk būtu izvēlēties dziļāku skapi, lai tās ietilptu.

Forma

Formas ziņā ir stūra skapji un sienas skapji. Stūra skapji īpaši piemēroti ir mazām telpām, kur tie ievērojami ieekonomē vietu. Savukārt sienas skapjus parasti izvēlas māju iemītnieki, kam nepieciešams liels skapis.

Ērti izvēlēties skapi ar bīdāmām durvīm, tas savā ziņā arī ieekonomē vietu, jo nav nepieciešama vieta, lai atvērtu durvis. Ievēloties sienas skapi, vari izmantot visu sienas augstumu, lai būtu maksimāli daudz vietas mantu glabāšanai. Augstākajos plauktos varētu glabāt nesezonas vai retāk lietojamas drēbes.

Izvēloties skapi ar bīdāmām durvīm, pievērs uzmanību, kur atrodas durvju sliedes – apakšā vai augšā. Ērtāk noteikti būs, ja tās atradīsies augšā, jo ja tās ir lejā, tad Tev vienmēr būs jāgādā, lai pie skapja nebūtu putekļu, kas var sakrāties uz sliedēm un traucēt durvju kustībām pa šīm sliedēm.

Guļamistabās ērts ir arī kumodes tipa skapis, kas lieliski kalpo apakšveļu, zeķu un rotu glabāšanai. Uz kumodes savukārt vari radīt savu sievietes pasauli ar spoguli, kur vari uzkrāsoties un sagatavoties dienai.

Dizains

Izvēloties skapi, būtu svarīgi, lai tas iederētos telpā, kur tas atradīsies, un arī mājokļa kopainā. Ja vēlies iegādāties vairākas mēbeles vienkopus, tad izvēlies tās vienotā stilā un krāsu gammā.

Interneta veikalā sakomplektēt mēbeles ir ērti, jo tas ir iespējams apskatot tās vizuāli un izlasot aprakstā visu nepieciešamo informāciju par šīm mēbelēm. Pievērs uzmanību arī mēbeļu kvalitātei, no kā skapji izgatavoti, vai tie pieejami

Tavos nepieciešamajos izmēros, un vai Tevi pilnībā apmierina gan to vizuālais izskats, izmantotā furnitūra, un vai krāsas ziņā tas pieskaņojas Tavam pārējam mājoklim.

Mūsdienās gaumīgi kļuvuši tumši skapju iekšējie plaukti, taču jāņem vērā, ka uz tumša fona būs grūtāk saskatīt drēbes, īpaši, ja tās būs tumšas. Tad vari skapī ievietot apgaismojumu, piemēram, LED gaismas līnijas, kas izgaismotu Tavus plauktus.

Iepirkties internetā ir ne tikai ērti, bet arī droši, jo katrai precei ir garantija, kā arī iespēja 14 dienu laikā preci atgriezt, ja tā Tevi neapmierina.

220.lv ir līderis starp Latvijas interneta veikaliem un garantē zemāko cenu par produktu. Ja iegādāsies preci, bet atradīsi pēc tam tieši tādu pašu par zemāku cenu kādā citā Latvijas veikalā, tad 220.lv Tev atgriezīs cenas starpību. Vai tas nav lieliski?

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Iznākusi Maijas Krekles grāmata “Melanholiskais valsis. Emīla Dārziņa sapnis par mīlestību”.
5. augusts, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Biežāk pieļautās kļūdas mājās taisot remontu
2. augusts, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kā iekārtot mazu dzīvokli?
2. augusts, 2019

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Latvijā
Kārlis labprāt uzzinātu to cilvēku vārdus, kas stāvēja līdzās. Varbūt kāds atpazīst?
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mazgadīgā Keita izgāja no mājas vakarpusē: pazudusi jelgavniece
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Znaroks “čomojas” ar Krievijas futbola izlases galveno treneri Čerčesovu
1 stunda
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Uzņemti jauni “Titānika” attēli
1 stunda