×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. maijs, 2013
Drukāt

Kā jānorāda cenas eiro


Foto - LETAFoto - LETA

ES māja sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC) 30. maijā plkst. 14 aicina uzņēmējus uz semināru par preču un pakalpojumu cenu norādīšanu, pārejot uz eiro. Semināra laikā tiks skaidrotas prasības komersantiem paralēlo cenu atspoguļošanas periodā. 


 

Seminārā “Preču un pakalpojumu cenu norādīšana, pārejot uz eiro – prasības paralēlo cenu atspoguļošanas periodā”, PTAC speciālisti iepazīstinās komersantus ar jaunajām prasībām attiecībā uz preču un pakalpojumu cenu konvertāciju, kā arī preču un pakalpojumu cenu norādīšanu eiro ieviešanas periodā no 2013. gada 1. oktobra līdz 31. decembrim un 2014. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam. Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 178 trīs mēnešus pirms un sešus mēnešus pēc eiro ieviešanas preču cenas jānorāda paralēli gan latos, gan eiro.

PTAC atgādina, ka paralēlās atspoguļošanas periodā preču un pakalpojumu cenu norādīšana gan latos, gan eiro palīdzēs patērētājiem sekot līdzi cenām un aprast ar jauno valūtu, kā arī ļaus sabiedrībai jau laikus sagatavoties norēķinu valūtas maiņai un atvieglos preces vērtības salīdzināšanu eiro un latos.

Semināru būs iespēja 
vērot arī tiešraidē internetā www.esmaja.lv

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+