×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Kaķis pārnāca mājās ar bultu kaklā: Pipara saimnieks vērsīsies policijā (26)

Foto no Larisas KolmogorovasFoto no Larisas Kolmogorovas

Cietušais runcis vārdā Pipars, kurš pēc vairāku nedēļu prombūtnes atgriezās mājās ar bultu kakla apvidū, šobrīd jūtas labi. Dzīvībai svarīgi orgāni nav skarti, portālam “la.lv” otrdien pastāstīja Larisa Kolmogorova.

“Pipars tagad ir mājās, katru dienu viņam kādu laiku būs jādod antibiotikas. Bet viss iet uz labo pusi, jo laimīgā kārtā bulta neaizskāra svarīgus orgānus,” viņa stāsta.

Pipars pieder viņas draugam, kurš rīt dosies uz policiju un lūgs tiesībsargājošajām iestādēm noskaidrot notikušā apstākļus un sameklēt iespējamo vainīgo.

Larisa pirms pāris dienām “Facebook” publicēja fotogrāfijas ar kaķi, kuram kakla apvidū iedūrusies bulta. Runcis bija pārradies mājās pēc ilgākas prombūtnes.

“Šodien beidzot pārradās, taču prieks ātri vien pārvērtās par šausmām. Kaķis kaut kādā veidā atnāca mājās ar milzīgu bultu, kas gandrīz bija izgājusi viņam cauri. Pēc bultas spriežot, ierocis varētu būt arbalets, kā izmantošana vispār ir aizliegta, nerunājot jau par to, ka vispār tiek šauts kaķos apdzīvotā vietā,” par notikušo sprieda Larisa.

Viņa aicināja cilvēkus dalīties ar šo ziņu sociālajos tīklos, jo, iespējams, kāds kaut ko ir redzējis, kas varētu palīdzēt noskaidrot, kas ar dzīvnieku notika un kas viņam, iespējams, nodarījis pāri.

Valsts policijā portāls uzzināja, ka pagājušajā gadā ir uzsākti 47 kriminālprocesi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. sak ar kakiem beidz ar cilvekiem

 2. Tas slimais cilvēks jānotver! Drīz sāks šaut cilvēkus.

 3. Lai tev tik ilgi jāosta kaķu apmīztās durvis, jābrauc pēc kaķu mīzaliem smirdošā mašīnā kamēr pieņemsies prātā.Lai vasarā labi garšo redīsi, salāti un citi zaļumi no kaķu izkašņātām, piedirstām dobēm!

 4. OBLIGĀTI jāraksta iesniegums un arī pašiem jāapzina, jāprasa sētniekiem utt. izklaušinot vietējos, vai nav kāds zināms, vai redzēts, kam ir šāds ierocis. Ja es būtu vietējais, es noteikti palīdzētu. Vienam manam draugam pirms daudziem gadiem tāds nelietis sašāva suni.

 5. Ja kaut kāda glupa larisa spriež, ka arbaleta izmantošana ir aizliegta, tad laikrakstam jātiražē tādas muļķības? Savā īpašumā, neapdraudot kaimiņus, mierīgi varu šaudīties. Ja kāds neievēro žogus un brīdinājumus, ielien apšaudes zonā, tad tās jau ir viņa problēmas.

  • 24.pants. Par nelikumīgām medībām atzīst: 9) medīšanu, izmantojot šādus aizliegtus medību līdzekļus, rīkus, metodes un paņēmienus: i) arbaletus, lokus. Tā kā labāk nevirinat muti, ja nepārzinat likumus. Tas, ka Jums ir sava teritorija, nenozīmē, ka Jūs tur varat sākt visādi izpausties.

 6. Ārprāc,kas par ļaunumu. Gan stāstā, gan komentāros. Tās tak ir dzīvas radības!

 7. Kāds būs pozitīvi ietekmējies no lūšu mammas nomedītājas veiksmes stāsta. Tik, āreče, visiem medītkārajiem jau lūšu mammu nepietiek …

 8. Sodīt vajadzētu kaķa īpašnieku kas ļauj klaiņot savam dzīvniekam pa svešām teritorijām, apmīž visus stūrus, mašīnas, raut gaļu no putnu barotavām. Ja man būtu kāds šaujamais bez trokšņa es arī šautu. Bet kaķu mīļiem iesaku ostīt kaķu mīzalus, varbūt tā mīlestība pāries

  • A ja bomzīts pie tava ssētas pačurās, arī šausi? Jācer, ka Dievs to redz un tev tas atnāks atpakaļ….

   • Bomzītis pačurās un aizies tālāk bet šitie maitas cauru dienu staigā pa ciemu no viena gala uz otru un mīž nepārtraukti, bomzīša čuras tik briesmīgi nesmird.

    • Varbūt tikai pusizaudzis esi, tamdēļ vēl ne īpaši gudrs tu te tagad spēlē cietsirdīgo riekstu.
     Citādi, ja esi izaudzis tad nedari tā, nerunā tā un nedomā tā kā te raksti.
     Labojies jo liktenis tev var skarbi atspēlēties.
     Var iznākt gulēt savās čurās un būsi atpazīstams pa gabalu, cilvēki teiks, – re kur aiziet tas kaķu bieds un bende.
     Padomā par to, tev vēl ir laiks. Izpērc grēkus, noziedo cilvēka mazo četrkājaini klaiņojošo radinieku atbalstam un cik vari salīgsti ar tiem.

  • Man nepatīt kā jūs rakstat, man ir iemesls šaut nost?

 9. Kurā valstī vai pilsētā tas ir noticis???

 10. Atraduši, par ko policiju traucēt! Turiet savu kaķi savā mājā vai teritorijā, lai viņš nelien citu sētās, tad arī neviens viņam nevarēs iešaut. Pieraduši palaist sev piederošus lopus, lai tie staigā, kur patīk, arī vazājas pa citu mājām, un vēl uzskata, ka tā ir norma. Jūs pašus vajadzētu sodīt, jo jūs esat atbildīgi par savu dzīvnieku, neviens cits!

  • Tātad, ja, piemēram, kad bērni iet staigāt un bieži vien viņiem sanāk ziņkārības pēc ieklīst svešās teritorijās, tad viņos arī ir jāšauj? Izaudziet, cienījamais. Dzīvnieku var arī vienkāršā veidā nobiedēt – kaut vai skrienot viņam virsū. Nevis šaut ar ieroci, it īpaši vietās, kur tas nav atļauts. Skatieties ka tik Jūs netīšām neiebrienat svešā teritorijā. Iešaus – nevienam nebūs Jūs žēl, un paši nesūdzieties. 🙂

  • Listen here fuckboy, lai arī kas notiktu un , lai arī kurā teritorijā tas kaķis ielīstu , nekas tev nedod tiesības viņu aiztikt, kur nu vēl šaut ar kaut ko tamlīdzīgu, kaķi var arī vienkārši patriekt nobaidot , tā kā varēji vien savas domas paturēt pie sevis , or ima let that 30′ bang.

   • Svaiga gaļa manā sētā ir manas vakariņas. ;)))

    • Man manā teritorijā neviens nav jābaida un nekur nav jāskrien. Ja cilvēks ielīdīs saukšu policiju, bet, ja lopiņš – nu lai neņem ļaunā – metīšu, ar ko pagadās. Tāda šaujamrīka man diemžēl nav, bet, ja būtu, ne mirkli nekavētos. Ja tev pieder kaķis, suns vai citi krāmi, tev tas nedod tiesības tos mētāt pa citu sētām. Starp citu, daudzi atbildīgi cilvēki ved kaķus saitītē pastaigāties vai piesien savā pagalmā. Tā kaķis ir pasargāts gan no sabraukšanas, gan no citām nelaimēm, piemēram, saindētu peļu apēšanas. Tāpēc visiem zoofiliem stingri lieku aiz auss: turiet savus “mīluļus” pie sevis, ja ne, tad rēķinieties, ka visādi var gadīties.

  • Kaķis nav lops. Un viņu saitītē ārā neizvedīs. Un ja izvedīs, tad tā arī ir viņa mocīšana. Zeme ir apaļa un šāvējs NOTEIKTI, ar garantiju dabūs to pašu! !! Es uz to no sirds ceru!!!

   • Zviedrijā cilvēki riskē ar sevi un glābj nelaimē nonākušu meža dzīvnieku, Latvijā ņirgājas par mājdzīvniekiem!!!! Bet, dikti jau gribas dzīvot kā Zviedrijā vai ne? Nu nē mīlīši, nav ko cerēt, pusmežoņu un neandertāliešu sabiedrība neko labāku nav pelnījusi

   • Jā, zeme ir apaļa, un tā jau ir arī bijis. Pēc kara gan. Vīri atnākuši no frontes, kam bija vēl kāds šaujamais (Kurzemē to īpaši netrūka), aiz izklaides vien šāva par “da jeko”, kas nedaudz atgādināja mērķi – arī kaķiem, putniņiem etc. Dabīgi, mēs mazie, ar tāpat kā tēvi… Vēlāk tas pārgāja, protams, un tad reti kāds daunis tā vairs darīja. Tagad, redzams, esam atkal atkrituši TUR, ellē, atpakaļ…

   • mūsu kūrortpilsētā kaķi bieži staigā pa kaimiņsētām, neviens nesatraucas. bet citur laikam adekvātu cilvēku ir maz.

Draugiem Facebook Twitter Google+