Mobilā versija
+1.2°C
Auseklis, Gaisma
Ceturtdiena, 14. decembris, 2017
22. novembris, 2017
Drukāt

Kā karmu ietekmē dzimšanas datums. Decembris (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

2. – 11. decembris

Decembra sākumā dzimušie cilvēki ir ļoti drosmīgi un aktīvi, viņi nepieņem neko, par ko nejūtas pārliecināti, viņiem patīk strīdēties un cīnīties par taisnību; viņi ir mērķtiecīgi un neatkarīgi, reti ieklausās padomos; tomēr ir samērā uzticami un pilnīgi nesavtīgi, vienmēr tur doto vārdu; viņiem piemīt spēcīga seksuālā pievilcība, viņi ir kaislīgi un var uzsākt attiecības ar jebkuru iepatikušos cilvēku; reizēm nepacietīgi un rīkojas nepārdomāti.

12. – 21. decembris

Šai personībai raksturīga spēja uzkrāt dzīves pieredzi un to izmantot, kas ļauj viegli ietekmēt apkārtējos.

Iespaidīgs ir decembra vidū dzimušo interešu loks, intuīcija un kaislīgā zinātkāre; neskatoties uz spēju kontrolēt savas jūtas, viņiem patīk glaimi un intereses izrādīšana; attiecībās orientējas uz savām vēlmēm, ir dominējoši; necieš kļūdīties; atvērti mākslai un jauninājumiem; lepni un spēj pastāvēt par sevi.

22.-31. decembris

Decembra beigās dzimušie spēj uzņemties atbildību; precīzi zina, ko vēlas un pieņem pareizus un piemērotus lēmumus; ir disciplinēti, un pateicoties tam var pārvarēt lielas grūtības; viņiem var uzticēties; piemīt tieksme uz pašanalīzi un reizēm pesimismu; spēj piemēroties noteikumiem un nosacījumiem; pirmajā vietā attiecībās viņiem ir uzticēšanās un cieņa, viņi partneri augstu vērtē un rūpējas par viņu; raksturīgas izteiktas līdera un organizatoriskās dotības, bieži veiksmīgi karjerā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Karmas nav!

  2. Sveiki, vai decembris sākas no otrā datuma? Kur pirmais?

Seno latviešu aizsardzības zīmes. Kā senču spēku izmantot šodien, stāsta Brigita Ektermane (1)Dabā ļaunums kā apzināta kaitniecība nepastāv, tas sākas ar cilvēka apzinātu izvēli  – caur skaudību, nenovīdību, greizsirdību. Pastāv trīs veidu aizsardzības līmeņi – fiziskais, astrālais, mentālais. Visvērtīgākā, kas būtu īpaši jāsargā, ir cilvēka dvēsele.
Draugiem Facebook Twitter Google+