×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. marts, 2016
Drukāt

Kā kļūt par ES ierēdni? (1)

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Kādi ir aktuālie Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja atklātie konkursi? Kā sagatavoties testiem un veiksmīgai darba intervijai? Kā pieteikties darbam ES institūcijās?

 

Sestdien, 19. martā, no plkst. 10 līdz 12 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, 1. stāvā atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs Uldis Šalajevs. Viņš stāstīs arī par prakses un darba iespējām ES institūcijās un aģentūrās, ieteiks vēlamo stratēģiju atlases testu kārtošanā uz administratoru (AD) un asistentu (AST) vietām, kā arī demonstrēs testa paraugus.

“Pareizajā laikā un vietā sniegta informācija mūsdienās ir visvērtīgākais kapitāls. Ļoti ceru, ka interesentiem šis varētu būt brīdis, lai sāktu apsvērt savas turpmākās karjeras iespējas, strādājot starptautiskā vidē,” uzsver vieslektors Uldis Šalajevs. Viņš ir stažējies Eiropas Parlamentā un strādājis Eiropas Ārējās darbības dienestā. Kopš 2015. gada strādā Eiropas Komisijas preses dienestā Briselē. Uldis Šalajevs ir absolvējis Ērgļu arodvidusskolu, Avansas universitāti Nīderlandē un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Uldi, Tu esi baigais malacis, ka pastasti interesentiem par EPSO testiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+