Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
4. jūlijs, 2017
Drukāt

Kā kļūt par vienīgo un liktenīgo? 4 vienlīdz būtiskas jebkuras sievietes personības puses (8)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Nepzust pie vīra sāniem

Vīrietim sava sieviete ir jāredz dažāda, tad viņa interese nezudīs.

Mūsu vecmāmiņas teica: “Apprecēties nav grūti, bet pie vīra sāniem nedrīkst pazust!” Un viņām bija taisnība. Piesaistīt, ieinteresēt, iemīlināt un saglabāt attiecības. Varētu domāt, ka “mūžīgās mīlestības” izveidošanas mehānisms ir vairāk nekā vienkāršs. Taču kurā posmā rodas grūtības? Kādēļ mēs tik bieži apsvilināmies un darām pāri sev un savam partnerim? Mēģināsim saprast, kurā brīdī sievietes kļūdās.

Ikviena sieviete dažādos laikos mēdz būt kāda no četriem stāvokļiem. Dažādas tautas, psiholoģijas novirzieni tos dēvē dažādos vārdos. Vispopulārākais skaidrojums: uguns, gaiss, ūdens un zeme. Lai apprecētos, ir jāiemācās savlaicīgi, noteiktos attiecību posmos „ieslēgt” šos stāvokļus un pēc tam tos pieslēgt, lai vienmēr būtu interesanta vīram.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Normāls vecis pēc šādiem izgājieniem pasūtīs nafig. Paliks tik lupata kam vajag mammīti vai bargo kundzi.

 2. Vienkāršo būt laimīgai katrā situācijā nevar?:)
  Sapīties var,tās lomas spēlējot..:D

 3. Ar mūsējām der vienkāršāki ieteikumi, nav jātulko ārzemju portāli. Dāmas – izrādiet kaut nelielu iniciatīvu un interesi intīmā jomā. Neizliekaties tikumīgākas par mūķeni. Vīrietis to novērtēs. Diemžēl retums jau tādas sievietes ir, mūsējām ir ieaudzināt ka ir jāpietiek ar savu klātbūtni, tad viss, viņas darbs ir beidzies.

 4. tādas “vienīgās” vispār nemēdz būt, “liktenīgās” ir tikai romantiski iedomīgu veceņu fantāzijās.

 5. Priekš kam man ir “Karaliene”???

  “Karalieni” nevar izturēt ilgi, jo apnik un gribās sev sava līmeņa cilvēku klāt, bet ar tādu, ar ko ir savstarpēja cieņa un saprātne.
  Tās kuras grib vienmēr spelēt Karalieni – paliks viena vai kopā ar kājslauķi. Jo šī attieksme neveicina tā normālā virieša maiņu.
  P.S.: Meitenes, ne tikai virietim ir: jāatbilst…, jādara…, jāpelna… Ko jūs, tiešām, kā apgādājamās uzvedaties?

  > Jumts, kas sastāv no divām pusēm, var stāvēt un kalpot tikai tad, kad abas puses tur viena – otru.
  > Valss ir iespējams tikai tad, kad abi partnieri līdzvērtīgi.
  > Prieks no pavadīta laika ar cilvēku ir tad, kad jūs abi vajadzīgi viens otram un abi drīz jau sagaidīsiet šo laiku.
  Ko pragmatisku jūs vēl gaidat?

 6. Tieši tā, ja gribi blakus sev tādu sievieti, tad vīrietim tas ir jānopelna un pašam arī jābūt šādas sievietes cienīgam!!

 7. Izlasot šo rakstu, tāda sajūta, ka sievietei vienai ir jāpiestrādā pie attiecībām. Bet, kur tad vīrieša loma? Vai sievietei gribēsies to visu darīt, ja viņa nesaņems pretī novērtējumu no vīrieša. Tā sieviete var pazaudēt sevi,ja pre’ti ir vīrietis, kurš tikai prot ņemt…un tā parasti notiek, jo vīrieši pie visa tā pierod un paši paliek arvien slinkāki- ne vairs cenšas iepriecināt savu sievu, ne pateikt kādu komplimentu!

 8. “Karalienes vīrietim ir jāatbilst viņas vērtībām un nākotnes plāniem, citādi tam ar viņas majestāti nav pa ceļam. ”
  Tas te labi teikts!

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Draugiem Facebook Twitter Google+