×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2016
Drukāt

Kā kontaktēties ar cilvēkiem, kuriem viss vienmēr ir slikti (10)

Foto - 123rf.comFoto - 123rf.com

Kā sazināties ar tādiem cilvēkiem? Kāpēc viņi tā uzvedas? Vai vajag viņus žēlot un censties saprast? Vai ir iespējams viņus “mainīt”, parādīt viņiem labāku nākotni?

Dzīves grūtības norūda. Vismaz tā tam vajadzētu būt – par to vēsta daudzās reliģijas un ideoloģijas. Tiek uzskatīts, ka cilvēks, pārdzīvojot daudzās problēmas, attīstās, iegūst vajadzīgās zināšanas un kļūst “labāks”. Tomēr ir cilvēki, kuri ir ieciklējušies uz saviem pārdzīvojumiem: viņi kļūst neapmierināti, nelaimīgi un grūtsirdīgi, viņiem dzīvē viss ir slikti, pat ja ir labi – tad tas ir kaut kāds pārpratums un kļūs vēl sliktāk.

Kā sazināties ar tādiem cilvēkiem? Kāpēc viņi tā uzvedas? Vai vajag viņus žēlot un censties saprast? Vai ir iespējams viņus “mainīt”, parādīt viņiem labāku nākotni?

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Ja cilvēkam ir problēmas dzīvē un viņš slīkst depresijā, otrs no tās var izvilkt. Man ir bijuši daudzi tādi gadījumi, vajag vnk ar to cilvēku no sirds parunāt un likt saprast,ka tu būsi tas cilvēks, kas viņu motivēs un vilks uz augšu. Viss ir atkarīgs no cilvēkiem apkārt,ja visi pagriezies muguru, situācija būs vēl sliktāka. Ar atbalstu un gribasspēku, var visu mainīt

 2. Šie ir narcisisti, slēptie pārsvarā, tas LV mentalitātei raksturīgāks. Viss ko var darīt ir tikai šos atpazīt un nedot viņiem savu uzmanību. Ja nīd, tad sūtīt ratā un nekontaktēties, jo viņiem nevar palīdzēt. Internetā ir daudz vērtīga informācija, jo cilvēki gadiem nodzīvo ar šādiem partneriem un to nepamana.

 3. Kāpēc tāds sviests, ka, lasot rakstu, jāspiež 5 lapas? VISS IR SLIKTI!

  • Tāpēc, ka visas šādas lapas balstitas uz reklāmu, pat tās bultinas veidotas tā lai viegli sajaukt un neuzmanibas pēc nospied uz reklāmu.

 4. Bet ja tas ir tuvd radinieks?

 5. Pieļauju, ka tādi cilvēki ir kā vampīri. To visu dara tādēļ, lai dabūtu otra cilvēka enerģiju. Tādu cilvēku gan jau ka nav mazums. Man viens tāds ir tuvumā. Čīkst visu mūžu, kamēr viņu pazīstu, viss ir slikti, visi citi kur vainīgi, tikai ne pats. Pats jau vispār ne pie kā nekad nav bijis vainīgs, vienmēr tikai citi, un tuvākais cilvēks.

 6. Mana pieredze. Cilvēks stāsta par savām grūtībām, es piedāvāju risinājumus. Pēc katra varianta dzirdu – Jā, bet… Pēc trešā “jā, bet” saprotu, ka zinātne te ir bezspēcīga! Tad atliek pateikt, ka dzīve ir nežēlīga un viņam palīdzēt nav iespējams! Nelaimīgā cietēja seja uzreiz izstiepjas – Kā tā, psiholoģiskā spēlīte tiek brutāli pārtraukta? Virs nav, kam žēloties, un pašam jāmeklē risinājums?!

 7. Sis ir mana drauga variants nu es zinu kas jadara

 8. man ir zinams viens tāds cilvēciņš. Tikai ņaud un ņaud, cik man viss labi, cik viņam viss slikti. Sajūtos vainīgs. Tāpēc šādus cilvēkus, ja vien tas nav tuvs radinieks, ir no savas dzīves jāizslēdz. Lai perās savā sulā, palīdzēt nav iespējams.

 9. pilniigs idiotisms!!! Cilveeki, kam visu laiku ir slikti ir izdegshanas stadijaa vai depresijaa. Rakstaa ir aprakstiiti paraziiti, ne cilveeki! Taadu ljaujos domaat nav daudz… 0,01% varbuut …

Draugiem Facebook Twitter Google+