×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2012
Drukāt

Kā Latvijā Lietuvas prezidenti sagaidīja… 


12. jūnijā Latvijā ieradās Lietuvas valsts prezidente Daļa Grībauskaite. Ar LTV1 starpniecību visiem iedzīvotājiem bija iespēja līdzdzīvot šai svinīgajai, sirsnīgajai mūsu vienīgās brāļu tautas prezidentes sagaidīšanai.


 

Taču diemžēl paredzētajā laikā – plkst. 13 – LTV1 ekrānos nācās skatīties sieviešu krūšturus. Un tikai pēc šīs uzbāzīgās un vairākreiz atkārtotās reklāmas ekrānā parādījās Rīgas pils laukums, kur jau viss notika. Dzirdējām Lietuvas valsts himnas beigu daļu. Turpinājumu drīz vien pārtrauca skaļa žurnālista saruna par neseno Igaunijas valsts prezidenta vizīti un citiem starpvalstu jautājumiem. Fonā, protams, varēja redzēt, kā abi prezidenti sveicina parādes dalībniekus, jau pilī viņu svinīgo rokasspiedienu, kā Daļa Grībauskaite ieraksta Goda viesu grāmatā un aiziet.

Tikai tad beidzās izcili svarīgā un tieši šobrīd vajadzīgā intervija un žurnālists paziņoja skatītājiem, ka viņi esot redzējuši Lietuvas valsts prezidentes sagaidīšanu Latvijā. Varbūt kādam tiešām bija grūti to pamanīt…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+