Lasītāju viedokļi

Kā laukos tikt pie skaidras naudas? 16

Darba algu saņemu ar pārskaitījumu kontā, bet es dzīvoju laukos, un līdz tuvākajam bankomātam man jābrauc 30 km. Pastniece piedāvāja atvērt maksājumu kontu “Latvijas Pastā”, bet īsti nezinu, kā tas darbojas. Vai, atverot šādu kontu, es varēšu saņemt savu algu? 
Jānis Grāvītis Jaunauces pagastā

 

Jā, atverot maksājumu kontu ”Latvijas Pastā”, varēsiet saņemt no sava maksājumu konta skaidrā naudā gan algu, gan pensiju, pabalstus vai citus maksājumus. Šis pakalpojums ir ērts un drošs, sola VAS “Latvijas Pasts” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone. Bez skaidras naudas izņemšanas vēl ir iespējams veikt bezskaidras naudas pārskaitījumus uz citas juridiskas vai fiziskas personas maksājumu kontu “Latvijas Pastā” vai kontiem kredītiestādēs gan Latvijā, gan ārzemēs; papildināt maksājumu kontu, iemaksājot skaidru naudu; apmaksāt rēķinus par īres, komunālajiem un citiem pakalpojumiem.

”Atvērt maksājumu kontu iespējams jebkurā “Latvijas Pasta” nodaļā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu vai jautājot savam pastniekam konta atvēršanai nepieciešamās veidlapas, kuras darbinieks arī nogādās pasta nodaļā.

Atverot maksājumu kontu “Latvijas Pastā”, klientam katru mēnesi ir iespēja saņemt konta izrakstu savā dzīvesvietā. Tāpat jebkurā brīdī, aizpildot noteiktu veidlapu, klients var lūgt “Latvijas Pastu” turpmāk nosūtīt pēc dzīvesvietas adreses konta izrakstu, kurā redzamas visas noteiktā periodā veiktās konta operācijas. Klients pasta nodaļā jebkurā brīdī var pieprasīt arī konta izrakstu par izvēlētu periodu,” skaidro Z.Plone.

 

LA.lv