Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
20. maijs, 2017
Drukāt

Kā moderni saskaņot somu un apavus: 18 stilīgi piemēri (1)

1. Noteikumi, bet ne likumi

1no7
komplekti

Neveiksmīgi izvēlēti apavi vai somiņa, kas neharmonē savā starpā vai ar kopējo tēlu, ir biežākais klupšanas akmens, kas var sabojāt pašu skaistāko tēlu. Vai ir noteikumi, kā izvēlēties ideālus apavus un somiņu? Sarežģīti, jo pagājuši laiki, kad pareizā izvēle bija vienkārša – somiņa un apavi vienā tonī.

Tagad ne tikai drīkst, bet arī vajag ļaut vaļu fantāzijai un apvienot šķietami nesavienojamo. Tomēr dažus noteikumus jāzina, jo mūsu mērķis ir un paliek harmoniska tēla radīšana, kas uzsvērtu gan sievietes skaistumu, gan individualitāti. Kā teica Koko Šanele: “Nevērīgs apģērbs – skatās uz to, bet redz pašu sievieti.”

Tāpēc piedāvājam dažus noteikumus, kurus vērts zināt. Tie ir noteikumi, bet ne likumi, tomēr viens likums tomēr ir spēkā – visam jābūt īstajā vietā un laikā. Vakartērpus velkam vakarā, bet ikdienas drēbes – dienas gaišajā laikā.

  1. Noteikumi, bet ne likumi
  2. Pēc krāsas
  3. Pēc ornamenta
  4. Pēc faktūras
  5. Pēc dekora
  6. Pēc dizaina
  7. Pēc stila

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jūs domājat, ka visa Latvija staigā tādās augstpapēdenēs?!!!! Man ir normālas sandales ar 4cm papēdi.

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+