×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. aprīlis, 2014
Drukāt

Kā modināja tautas “dzīvo spēku” mierlaiku Latvijā (3)

GimDiena1

Demogrāfiskā situācija svarīga arī brīvvalsts laikā


“Arī mūsu tauta ir nonākusi tik tālu, ka vajag tai kā citām kultūras tautām sākt pārdomāt, ko darīt, lai pavairotu dzimstību. Kā spoks, šausmīgs, bīstams, Latvijas sētas sāk pārstaigāt milzis, uz kura pieres rakstīts “Izmirstība”.” 
Tikko citētais nav nekāds priekšvēlēšanu reklāmas sauklis, bet gan liecība par to, ka šobrīd tik aktuālās rūpes par demogrāfisko situāciju latviešiem bijušas tikpat svarīgas arī brīvvalsts laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tad tā nu ir ka pie zemās dzimstības būtu vainojamas sievietes vai vecpuiši? Vai tikai kaut kas neklibo ar mūsu ideoloģiju, nacionālo pašpziņu un dzīvesziņu? Arī ar Preambulu.

  2. Starpkaru Latvijā lauki bija tautas dzīvā spēka avots,kur bērni tika rūdīti darbā , ticībai saviem spēkiem un mācīti godāt savus vecākus un valsti. Starpkaru Latvijā nebija simtlatnieku, izlaidības ,morālās degradācijas : alkoholisma ,narkomānijas un homoseksuālisma propogandas ,kas ir patreizējās Latvija vizītkarte.

  3. Jānis J. Dimants, Jr., M.D. Atbildēt

    Kad beidzot Latvijas Pasts izdos pastmarku sēriju, kas godā ceļ ģimeni – tēvu, māti, bērnus. Jācel mūsu pasu apziņa, kas atgādinatu katru dienu, ka esam apdraudēti demogrāfiski. Mums ir visādas pastmarkas: zvēriem, putniem, parkiem, pilīm, puķēm, utt., bet ne gimenei, bet runāt par to vienmēr runājam. Un tālak par runāšanu netiekam, kas ir tik raksturīgi mums, latviešiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+