×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. maijs, 2012
Drukāt

Kā monēta ar divām pusēm


gemini

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 20. maija plkst. 18.15 līdz 21. jūnijam plkst. 2.09.
 Cilvēki, kuri dzimuši laikā, kad Saule iet caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju, ir radoši savās izpausmēs, draudzīgi un lieliski sarunu biedri. Viņiem piemīt laba humora izjūta, patīk ceļot un uzzināt vairāk par dzīvi un cilvēkiem. Interesē vairākas lietas vienlaikus, tāpēc ne vienmēr iedziļinās lietu būtībā.


Dvīņu simbols ir cilvēks ar divām sejām, kas raugās pretējos virzienos – līdzīgi kā monēta ar divām pusēm. Šā iemesla dēļ grūti izprast Dvīņu patieso dabu, jo vienu brīdi viņi ir aizrautīgi, jautri, pretimnākoši un draudzīgi, bet pēc kāda brīža – īgni, nesavaldīgi un nerunīgi. Dzīvē jāmācās iesāktās lietas un darbus novest līdz galam vai nesākt neko jaunu, kamēr iesāktais nav pabeigts.

Dvīņu zīmē dzimušos bieži var sastapt starp žurnālistiem, sportistiem, ceļotājiem, kultūras darbiniekiem, pedagogiem un literātiem.

No 21. maija līdz 30. maijam dzimušie ir Gaisa stihijas Dvīņi – interesanti sarunu biedri, atraktīvi, izpalīdzīgi un sabiedrības dvēseles. Tomēr der atcerēties, ka viņu tuvie cilvēki nav mazāk svarīgi un ka arī viņi ir pelnījuši atbalstu, uzmanību un palīdzību. Maijā dzimušajiem jāmācās uzņemties atbildība par saviem vārdiem un rīcību, nevis jāmeklē attaisnojoši iemesli savai neizdarībai un jāvaino citi.

 

Gaisa stihijas Dvīņi labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 1. datuma līdz 10. datumam;

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 11. datuma līdz 20. datumam;

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

No 1. jūnija līdz 10. jūnijam dzimušie ir Ūdens stihijas Dvīņi – jūtīgi, radoši, bet ne vienmēr par sevi pārliecināti. Brīžos, kad jūtas nedroši, viņos parādās agresija, tad viņi var kļūt ciniski savos izteicienos, augstprātīgi un izsmejoši. Lai izvairītos no šīs nedrošības sajūtas, jācenšas darīt to, kas pašiem labāk padodas un patīk. Vairāk jāpaļaujas uz pašiem, nevis uz citiem.

 

Ūdens stihijas Dvīņi labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 1. datuma līdz 10. datumam;

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 11. datuma līdz 20. datumam;

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

No 11. jūnija līdz 21. jūnijam dzimušie ir Uguns stihijas Dvīņi – aktīvi gan vārdos, gan darbos, tāpēc dažkārt vērojama pārsteidzīga rīcība. Lielāku cieņu un apkārtējo mīlestību izpelnīsies tie, kuri pratīs darboties kopā ar citiem un izrādīs iniciatīvu, nevis tikai skaļi komandēs vai kritizēs. Jāatceras, ka cilvēki nav radīti viens otra ērtībām, bet gan sadarbībai.

 

Uguns stihijas Dvīņi labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 1. datuma līdz 10. datumam;

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 11. datuma līdz 20. datumam;

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

 

Dvīņa ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Pieraduši pie Auna zīmē dzimušo atsaucības, izpalīdzības un altruisma, apkārtējie būs neizpratnē par atteikumu izpalīdzēt. Tomēr tas ir pats pareizākais solis, lai izvairītos no nepatikšanām. No 4. jūnija līdz jūlijam jāatturas no jebkādu darījumu slēgšanas.

Vērsis

Pēc aktīvas darbošanās laiks apstāties un paraudzīties uz visu no malas. Nav piemērots laiks jauniem līgumiem vai darbu sākšanai. Vairāk uzmanības jāvelta attiecībām ar partneri, draugiem un tuviniekiem.

Dvīņi

Dvīņiem lēnām sāks atgriezties spēks un ticība labākai nākotnei. Ja Dvīņiem izdosies sevi disciplinēt un stingri turēties pie pašu izveidota plāna, tiks sasniegts vēlamais rezultāts. Var nākties šķetināt pagātnē neatrisinātos jautājumus vai labot pieļautās kļūdas.

Vēzis

Vēzim pienācis brīdis, kad viens darbošanās posms beidzas, dodot vietu jauniem plāniem un mērķiem. Jāatturas no pārsteidzīgas rīcības vai lēmuma pieņemšanas, it īpaši, ja tas notiek, kad emocijas ir sakāpinātas. Brīvdienas un labs miegs ir vislabākais spēka un enerģijas avots.

Lauva

Lauvai pienācis laiks samazināt slodzi darbā un rast laiku atpūtai. Pārslodze var radīt kļūdas, kas nesīs zaudējumus, tāpēc, pirms pieņemat lēmumu, ieteicams pakonsultēties ar zinošākiem cilvēkiem.

Jaunava

Jaunava būs gatava aktīvi rīkoties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Ja Jaunava būs pārliecināta par to, ko dara, un neietekmēsies no apkārtējo spriedelējumiem, tad sasniegs iecerēto rezultātu. Iespējami pārejoši spriedzes brīži.

Svari

Lai viss ātrāk virzītos uz priekšu, jāizrunā lietas, kas jau ilgāku laiku ir sasāpējušas. Liktenis ir labvēlīgs kārtības ieviešanai savstarpējās attiecībās. Labs laiks, lai piedotu sev un citiem. Piedodot cilvēks atbrīvojas no pagātnes nastas un rod vietu jaunām iespējām.

Skorpions

Skorpions ļausies dzīves plūdumam un vēros, kurp tā nes. Maijā garām palaistās iespējas vai piedāvājumi jūnijā var radīt stresu un pastiprinātu spriedzi. Der atcerēties, ka par labu dzīvi ir jārūpējas katru dienu, nevis laiku pa laikam.

Strēlnieks

Strēlniekam nebūs īsti skaidrs, kurš kuru nesaprot vai negrib saprast. Tāpēc labāk nodarboties ar sev svarīgām un izglītojošām lietām. Daudz skaidrāks un saprotamāks viss kļūst tad, kad raugās no malas ar vēsu prātu. Tāpēc ieteicams pamainīt interešu sfēras vai doties ceļojumā.

Mežāzis

Mežāzim pienācis laiks mainīt savus iesīkstējušos principus un uzskatus. Viņš izjutīs spriedzi, jo būs zaudējis spēju kontrolēt savā dzīvē notiekošo. Ja uz to raudzīsies kā uz jaunām iespējām, gaidāmi panākumi, ja turēsies pie vecajiem principiem – zaudējumi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram radošās izpausmes laiks. Ja izdosies darīt lietas, kas pašu iepriecina, būs gan pozitīvs novērtējums, gan atzinība. Ja darbošanos pavadīs vēlme izcelties, paspīdēt vai demonstrēt savu oriģinalitāti, iespējama vilšanās.

Zivis

Šajā periodā atklāsies agrākie nolūki. Zivju cēlsirdība un altruisms tiks pamanīts un novērtēts, bet meli var sabojāt visu labo. Jāvairās vēlamo uzdot par esošo. Godīga attieksme pret sevi un apkārtējiem atvieglos ikdienas darbus, veicinās sadarbību un sapratni.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju

Saule ies caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju – cilvēki kļūs atvērtāki komunikācijai, bet mazāk uzmanības pievērsīs sīkumiem un detaļām. 21. maijā būs vērojams gredzenveida Saules aptumsums, kas Latvijā nav redzams, un 4. jūnijā daļējs Mēness aptumsums, kas Latvijā arī nav redzams.

Laika posmā starp aptumsumiem, t. i., no 21. maija līdz 4. jūnijam cilvēkos būs vērojama emocionālā izlāde. Tas ir saistīts ar dabas procesiem un to ietekmi uz cilvēku zemapziņu. Šajā laikā organisms attīrās no sakrātās un nerealizētās enerģijas – aizturētajām emocijām un neizrunātajām lietām, kas veido aizvainojumus. To var vērot kā spontānu un cilvēkam citādi neraksturīgu uzvedību. Bieži šajā laikā ir vērojamas paaugstinātas agresivitātes izpausmes.

 

21. maijā plkst. 02.47 un 19. jūnijā plkst. 18.02 sākas Jauns mēness

No 25. maija līdz 8. jūnijam Merkurs atradīsies Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēki būs atvērtāki, draudzīgāki, bet mazāk modri. Būs tendence daudz solīt, bet ne visi solījumi tiks izpildīti.

No 8. jūnija Merkurs ies caur Vēža zvaigznāju, tāpēc citu teiktais tiks uztverts ļoti emocionāli un personiski.

Visu šo laiku Venera būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk vēlēsies justies vajadzīgi, mīlēti un novērtēti. Maija beigās var saasināties privātīpašnieciskuma un greizsirdības iezīmes un uzvedība.

Marss atradīsies Jaunavas zvaigznājā, tāpēc saglabāsies ievirze radīt kārtību un pārraugāmu sistēmu. Būs tendence veikt pārbaudes un kontrolpirkumus. Cilvēki vairāk interesēsies par savām tiesībām.

12. jūnijā Jupiters no Vērša zvaigznāja pāriet uz Dvīņu zvaigznāju. Šā iemesla dēļ mazināsies interese par nekustamā īpašuma iegādi un naudas līdzekļu ieguldīšanu bankās vai ilgtermiņa projektos. Tā vietā pastiprināsies interese par peļņas iespējām izklaides un tūrisma jomā.

Saturns atrodas Svaru zvaigznājā. No 7. februāra planēta joprojām ir retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka tiks atjaunotas vai aktualizētas ar tiesvedību saistītās lietas, veikti likumu grozījumi. Joprojām būs aktuāli jautājumi par sakoptu vidi, kas skar zemes un namu īpašniekus.

 

Dvīņa padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas – 21., 24. maijs; 4., 11., 19. jūnijs

Matu griešanai labvēlīgākās dienas – 27. maijs, 4., 17. jūnijs (piesaista veiksmi darījumos), 30. maijs, 19. jūnijs (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 31. maijs, 2. jūnijs (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras – 30., 31. maijs (padara ķermeni jaunāku), 9., 10. jūnijs (atjauno enerģijas līdzsvaru). 15., 16. jūnijs (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana – 2., 10. jūnijs (attīra telpas enerģiju), 15. 16. jūnijs (rada mājīgumu), 1. jūnijs (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli – 23., 24., 25. maijs, 1., 2., 10., 20. jūnijs.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, – 20., 23., 30. maijs, 3., 5., 11., 14., 16. jūnijs.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, – 24., 28. maijs, 3., 4., 12., 20. jūnijs.

Labvēlīgās veiksmes dienas – 31. maijs 15.,16. jūnijs.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+