×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
8. jūlijs, 2018
Drukāt

Kā mūs ietekmē Visuma vibrācijas? Katras nedēļas dienas nozīme un enerģija (1)

1. Kā to izmantot

1no8
saulriets_saule

Katrai nedēļas dienai ir sava īpaša vibrācija, kas ilgst visu 24 stundu garumā. Protams, katras dienas vibrāciju ietekmi atstāj arī planētu stāvoklis, personīgie dzīves apstākļi un personīgās enerģētiskās vibrācijas.

Vai esi kādreiz iedomājies, kāpēc sestdienas un svētdienas ir atpūtas dienas, bet visās pārējās dienās mēs strādājam? Piedāvājam iepazīties ar to, kāda ir katras dienas enerģētika un kā tu to vari izmantot!

 1. Kā to izmantot
 2. Pirmdiena
 3. Otrdiena
 4. Trešdiena
 5. Ceturtdiena
 6. Piektdiena
 7. Sestdiena
 8. Svētdiena

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Armands Melnalksnis Atbildēt

  Kā liekēži un tumsoņas „vibrējot” ietekmē nanotehnoloģijas vai pretvēža vakcīnas izstrādi? Kā simtiem muļķīšu, kuri savās tukšajās galviņās papildinot vakuumu, spēj baroties ar horoskopiem un tamlīdzīgiem drūmāko viduslaiku “sasniegumiem”? Tā būtu jauna zinātniskās medicīnas nozare, kas pētītu itin kā normālu un saprātīgu cilvēku tieksmi, aizraušanos ar analfabētismu un klaju muļķību, kuru atražo elementāri afērsiti un dažāda kalibra blēži, maskēdami savu krāpšanos ar pseidozinātnisku atribūtiku. Salīdzinot ar šiem neliešiem čigānu Esmeralda, kas liek kārtis, ir patiesības spogulis un godīguma etalons.

Draugiem Facebook Twitter Google+