Kokteilis
Mīli

Kā nedarīt: 10 izcili stulbi veidi, kā sieviete var sabojāt pirmo randiņu 16

Publicitātes foto

Saprotams, ka pirmajā tikšanās reizē ar vīrieti sievietes cenšas būt visskaistākās un vislabākās pasaulē: mēs ilgi pošamies, izveidojam skaistu matu sakārtojumu, mīļi izturamies, smejamies par viņu jokiem. Tik ļoti gribas viņam iepatikties un saņemt uzaicinājumu arī uz otro randiņu. Taču dažkārt šī tikšanās izvēršas par katastrofu un cerēt, ka ar šo vīrieti jums izveidosies nopietnas attiecības, būtu pilnīgi lieki.

Vairums sieviešu nez kāpēc domā, ka tikai vīrieši var sabojāt randiņu… Protams, dažkārt viņi uzvedas muļķīgi, taču arī mēs pašas nereti izturamies tā, ka pēc tam no kauna būtu gatavas ielīst zemē… Zemāk minēti 10 veidi, kā sieviete var aizbiedēt vīrieti uz visiem laikiem jau pirmajā tikšanās reizē!

1. Tēlot skolotāju
Viena lieta, kad latviešu valodas skolotājs var aizrādīt savam skolniekam, kā pareizi jālieto vārdi “ka” un “kad”, bet pavisam cita lieta – ja tu to aizrādi vīrietim, ar ko tiecies pirmo reizi. Protams, ir kaitinoši, kad cilvēki nepareizi runā, tomēr atceries, ka šāda veida aizrādījums viņam par tevi radīs nepareizu iespaidu. Visdrīzāk, viņš uztraucas, tamdēļ pārsakās.

2. Izstāstīt viņam visu savu dzīvi
Tu sāc savu stāstu ar sava pirmā piena zoba izkrišanu un beidz ar to, ko šodien ēdi pusdienās. Turklāt pauzes starp tēmām ir nejūtamas – tev nezin kāpēc liksies, ka viņam par tevi (un ne tikai tevi) ir jāzina pilnīgi viss. Protams, tu neaizmirsīsi pastāstīt viņam arī par savu draudzeni un viņas draugu, un viņu abu problēmām. Tas nekas, ka viņš nepazīst ne draudzeni, ne viņas draugu… Visdrīzāk, ka šāda tava uzvedība liks viņam atbildēt uz negaidītu telefona zvanu no darba un doties uz tikpat neatliekamu tikšanos ar darba kolēģi.

3. Pārvērst viņu par problēmu uzklausītāju
Jā, protams, ikviena sieviete vēlas sev blakus redzēt stipra un spēcīgu vīrieti, kas būtu dzīvē liels atbalsts. Tomēr nevajadzētu uz viņa pleciem jau pirmajā tikšanās reizē novelt visas savas problēmas – sākot ar neapmaksātu kredītu un beidzot ar omītes balli, kur tev būs jāsatiek pagalam kaitinošās radu tantes, kas noteikti atkal vaicās, kad tu beidzot apprecēsies?

4. Izmantot telefonu un sociālos tīklus
Lai pilnīgi un galīgi sabojātu par sevi iespaidu pirmajā randiņā, tev ir jāizdara tikvien kā jāpaņem līdzi uz to mobilais telefons. Tu sūtīsi īsziņas draudzenei, lūkosies vai feisbukā kāds nav atsūtījis jaunu ziņu, fotografēsi ēdienus un postosi šīs bildes Instagram, priecāsies par katru “like” un īpašu sajūsmu izrādīsi par komentāriem. Protams, neaizmirstot uz tiem arī atbildēt. Vīrietis pārliecināsies, ka tava dzīve arī bez viņa ir piesātināta!

5. Paņemt līdzi uz randiņu draudzeni
“Uz redzēšanos” randiņam tam īsti pat nesākoties. Dažreiz, lai justos drošāk, gribas līdzi paņemt labāko draudzeni – viņa taču gan atbalstīs, gan dos padomu. Dažreiz tā vien šķiet, bez draudzenes nekur… Tomēr tā uzskata tikai sievietes. Vīriešiem parasti trešās personas klātesamība neiet pie sirds (ja vien runa nav par seksu trijatā!). Viņiem šādas “atbalsta” draudzenes nemaz nav vajadzīgas.

6. Nokavēt tikšanos par pusstundu vai vairāk
Īsta sieviete uz randiņu nekad neierodas laikā. Vismaz tā liekas mums. Kāpēc – tas ir jautājums… Varbūt mēs pārāk nopietni gatavojamies – pucējamies, ģērbjamies, veidojam matus. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka vīrietis to nesaprot. Pirmkārt, viņš tevi var nesagaidīt. Otrkārt, ja arī sagaidīs, visdrīzāk būs aizkaitināts par tavu attieksmi.

7. Izdzert par daudz
Piedzērusies sieviete – tas ir patiešām ārprāts. Diemžēl liela daļa neprot kulturāli lietot alkoholu un dažkārt uzvedība kļūst tāda, ka nākošajā dienā gribas pārcelties vismaz uz Zimbabvi. Un tas tikai par to, ko tu atceries, vēl jau ir arī tas, ko tu neatceries… Tāpēc labāk atteikties no ieceres “vienu glāzi drosmei, otru – noskaņojumam, trešo – iedvesmai”. Mēģini iedvesmoties citādi, ne alkoholā.

8. Nosaukt Robertu par Ralfu
Vārdi dažkārt mēdz sajukt, piekrītam, bet diez vai tikko iepazītam vīrietim šis arguments šķitīs noderīgs. Jebkuram cilvēkam tas, ka viņu nosauc cita vārdā liksies vismaz aizksaroši. Tu taču atnāci uz tikšanos ar viņu, nevis kādu citu. Lūdzu, esi uzmanīga, pacenties atcerēties viņa vārdu.

9. Centieni uzzināt par viņu pilnīgi visu
Protams, tu vēlies parādīt, ka saproti viņu un ka viņš var tev uzticēt visus tematus, tomēr nesteidzini notikumus. Pirmajā tikšanās reizē neuzdod tādus jautājumus, kā “bet kāpēc izšķīrās tavi vecāki?”, “kāpēc tu izšķīries ar savu bijušo meiteni?” un “vai tu lieto vitamīnus? Izskaties tāds bāls.. “, tas nav pārāk pieklājīgi.

10. “Piemērīt” viņa uzvārdu
Vai skaļi sapņot par kopīgu braucienu uz dienvidiem, vai apspriest to, kā jūs varētu dzīvot kopā. Nekādā gadījumā nebūvē kopīgus plānus ar vīrieti ne pirmajā, ne otrajā, ne trešajā randiņā. Šādas apmātas runas biedē pretējo dzimumu. Viņi nedomā par tik “tālu” nākotni un ļoti baidās, ja mana, ka tu centies viņu “sasaistīt” jau pirms laika.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv