×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. jūlijs, 2015
Drukāt

Kā neielaist sevī ļaunu dienu? Iesaka dziedniece Dzintra Bankova (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Ļoti interesants bija 36,6 °C pielikums par ezoteriku. Patika Dzintras Bankovas padomi, kā attīrīt savu mājokli. Lūdzu, pavaicājiet dziedniecei, kā nelaist sevī ļaunu dienu, gūt enerģiju!”

“Lai tiktu vaļā no nelāgā, labi palīdz interesanta izkustēšanās. Palēkājam uz lecambumbas vai matrača. Pavirpuļojam, griežamies pulksteņrādītāja virzienā tik ilgi, kamēr nereibst galva. Šādi nopurinām no sevis visu slikto,” – tā dziedniece Dzintra Bankova.

Viņa arī mudina izvairīties no konfliktiem. Bet, ja citādi nav iespējams, – droši uz priekšu! Sava taisnība jāizsaka skaidrā, noteiktā balsī. Ja būsim histēriski, atvērsim pretiniekam savu auru.

Dziedniece uzsver, ka ar agresivitāti, skaudīgām, naidīgām domām un dusmām spējam paši sevi iznīcināt daudz ātrāk un veiksmīgāk nekā visspēcīgākais burvis.

Nevajag lādēties! Domājot par lāstu, nolādam arī paši sevi. Nepiesauksim nelabo, labāk atstāsim to vientulībā.

Lai atgūtu enerģiju, iepriecināsim savu dvēseli – tādā veidā, kāds katram vislabāk patīk. Atjaunot enerģiju palīdz dabas smaržu ieelpošana, staigājot pa mežu vai parku. Jo tas senāks, jo labāk. Kad kļūs siltāks, atgulsimies pļavā un izvāļāsimies. Tā izjutīsim zemes un debess vienotību, ka esam tas mazais puteklītis dabas varenībā.

Nelaupīsim sev miegu, jo izgulēšanās ir veiksmīgas dienas pamats. Jebkurš enerģijas, miega, ēdiena vai siltuma deficīts novājina cilvēka aizsarglauku. Ja jūtam spēku izsīkumu, der apstāties un mierīgi paelpot, pēc tam nesteidzīgi iemalkot tēju.

Tāpat vajadzētu izvairīties no ļoti garām sarunām. Tas attiecas arī uz ilgstošu tērzēšanu pa telefonu. Tērējot smalko garīgo enerģiju pļāpāšanai, izlādējam savu aizsarglauku. Atļausimies pabūt vienatnē, pabūt tikai ar sevi pašu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dzintras kundze nevienam nevel launu,bet meita Dzintras kundzei ir arkartigi psihiski slima,Dzintras kundzes domas ir nodarbinatas,ka meitu rehabilitet un ka atsutit labus onkulus uz vinas dzivokli.

  2. piekrītu gandrīz visam

Draugiem Facebook Twitter Google+