×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. augusts, 2014
Drukāt

Kā nocopēt otras vīru. Sievas vēstule mīļākajai (19)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Cienījamā, dārgā, Viola!

Vispirms es vēlos Jums teikt, ka par šo vēstuli mans vīrs neko nezina – nejauši bez pieskatīšanas pamests telefons, nejauši neizdzēsta SMS, un viss – es zinu par Jūsu eksistenci un ar interesi jau ceturto mēnesi vēroju notikumu attīstību Jūsu “Santa Barbarā”.

Iemesls, kas mudināja man Jums uzrakstīt, nebija ne greizsirdība, ne vēlme aizsargāt savu īpašumu, nebūt nē. Vienkārši seriāls, kurš sniedza man tādu gandarījumu pirmos pāris mēnešus, kļuvis garlaicīgs un vienmuļš, un man gribētos Jums palīdzēt to pavērst nedaudz optimistiskā virzienā.

Pirmkārt, vēlētos Jums teikt, ka Jūs viennozīmīgi esat malacis.

Kopumā Jūsu taktika ir pilnībā pareiza. Mans vīrs ir ļoti slinks, un pats nekad nepārkāptu laulības solījumus. Bet Jūsu mērķtiecība un neatlaidība – tas ir tieši tas, kas vajadzīgs šajā situācijā. Bet ir viens mazs BET. Nevajag viņam sūtīt ar šāda veida SMS – “Tu mani neaizvestu līdz mājām?”, “Vai šodien paēdīsim kopā?”, “Vai nevēlies aiziet uz teātri?”. Tas ir pilnīgi veltīgi. Nopērciet biļeti uz teātri un uzaiciniet viņu, apmaksājiet galdiņu restorānā un uzaiciniet viņu, samelojot, ka Jums šodien Nevainības zaudēšanas gadadiena, vienu vārdu sakot, ņemiet iniciatīvu savās rokās – viņš ir ļoti aizņemts cilvēks un nekādas darbības no viņa puses Jūs vienalga nesagaidīsiet. Vismaz šajā posmā.

Šāda veida SMS – “Es tevi gribu”, “Es skumstu bez tevis”, arī ir labas, bet, kad atbildē Jūs nesaņemat analogu atbildi jau ceturto mēnesi, bet tikai “Uz tikšanos darbā”, vai tiešām Jums negribas aizdomāties, kāpēc tā? Iesaku nedaudz nomainīt taktiku!

Tad nu tā, par kļūdām…
1. Galvenā kļūda ir tāda, ka jūs strādājat vienā firmā. Bet mans vīrs, guvis rūgtu pieredzi (Jūs taču zināt, ka mēs iepazināmies darbā?) stingri turas pie principa “Neguli, kur strādā un nestrādā, kur guli”. Tā kā – diemžēl, bet, kamēr Jūs strādājat vienā vietā, Jūsu izredzes viņu savaldzināt ir minimālas. Varbūt Jums pārcelties uz kādu analoga profila firmu? Kaut gan saprotu, tad var palikt bez kopīgām pusdienām. Bet sliktākajā gadījumā, izņemot pusdienas, nekas cits arī nespīd.

2. Otrā kļūda ir tāda, ka Jūs esat tieva blondīne ar gariem taisniem matiem. Jā, es uzmanīgi izpētīju Jūs profilu ”draugos”, Jums ir diezgan rets vārds, lai bez grūtībām Jūs izskaitļotu. Teikšu uzreiz – Jūs esat ļoti jauna un ļoti simpātiska. Nevēlos sarūgtināt, bet viņam jau viena blondīne bez krūtīm jau ir. Mājās. Un tas, ka starp mums ir 10 gadu starpība neko nemaina, tāpēc ka izskatos labi un, tā kā augumā esmu 15 centimetrus par Jums garāka un manam vīram patīk slaidas sievietes, Jūsu dotumi pilnībā nobāl pret maniem. Vīriešiem ir vajadzīga dažādība. Dalos noslēpumā. Viņa ideāls – rudas garkājainas jaunkundzes ar kuplām formām. Tā ka tas ir atkarīgs no rīcības. Papēžiem jābūt ne zemākiem par 15 centimetriem, Jums taču augums 162 centimetri, cik es sapratu, matu krāsa, un ne pati dārgākā ķirurģiskā operācija. Un mērķis praktiski ir Jūsu rokās.

3. Tā pat nav kļūda, bet mans personīgs lūgums. Konspirācija, konspirācija un vēlreiz konspirācija. Nu, re, nesūtat Jūs viņam SMS vienos naktī! Vai citādi man ienāktu prātā doma pārbaudīt viņa telefonu? Nekad. Bet, kad vīrs vienos naktī sāk kaut ko rakstīt, vai arī, kas ir vēl trakāk, iziet uz balkonu un čukstus pārzvana, tad neielīst telefonā var tikai baļķis. Visādi nejauši atklājumi liek nervozēt manam jūtīgajam un trauslajam organismam. Bet nervozēt es nemīlu. Ļoti ceru kaut kādā veidā nejust Jūsu klātbūtni viņa dzīvē, izņemot varbūt degošajās acīs. Pretējā gadījumā visas Jūsu aizkustinošās SMS nokļūs pie godājamā Jāņa Bērziņa jeb, kā norādīts Jūsu “draugos”, Jūsu vīra. Kaut gan ļoti ceru uz Jūsu saprātu, jo neatbalstu galējus paņēmienus, jā, un Jūs mani pilnībā apmierināt. Man patīk, ka Jūs esat precēta, man patīk, ka Jūs, pēc mana vīra atsauksmēm, esat gudra. Domāju, saprotat, ka viņš Jums ir veids, kā labi pavadīt laiku, bet nekādā veidā – cerība uz gaišāku nākotni. Tā ka – veiksmi Jums un panākumus grūtajā mana vīra savaldzināšanā. Ja būs nepieciešama palīdzība vai būs kādi jautājumi – esmu Jūsu rīcībā.

Ar cieņu, Andra sieva

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Nesaprotu, kam tāds vīrs vajadzīgs? Vienkārši lai būtu ?

 2. Man prieks, ka esmu gudra sieviete, jo tiesi ta ari izdariju ( kaut so lasiju tikai sodien! ). Tikai musu varianta es vel iedevu vinas viram sava vira telefona numuru, un sis piesolija manejam pa muti. Tagad gaidu ” seriala turpinajumu “, mierigi noskatos, ka sie visi tris villojas, bet man miers majas!

 3. Vecs, nokopēts izdomājums. Lai būtu ko palasīt.

 4. Nu tur tiiešām jābūt gudrai sievietei lai šitā rakstītu !

 5. Muļķības, skaidrs ka neviena sieviete savu veci citai labprātīgi izklaidei neatdos, jo ir egoistes – suns uz siena kaudzes, lai vai kāds, bet savs!
  Ja ir citādi, tad šai sievietei ir psiholoģiskas problēmas, tik pat slimi kā meklēt ar ko vecim gulēt vai ‘sveci turēt’ kamēr vīrietis ar citu izklaidējas.
  Tāpēc, uzrakstīts labi, bet neticu.

 6. Ideāla vēstule:D

 7. Nebiju sieva,bet divu tikko dzimusu beernu mamma,kad rakstīju.Un ne tik skaisti,jo viņiem nebija ne kopēju pustdienu,ne gājienu uz teātri.Es palūdzu to sievieti iztīrīt savu māju un likt galvā lakatiņu,jo viņa nabadzīte šausmīgi pluka.Viņš nāca mājās stāstīt,kā mīl mani viss aplipis ar sausiem salmveidīgiem matiem.Pārbalināts matu ērkulis ir joprojām.Un tas arī ir viss.Nav ne tā vīrieša par ko viņa tik ļloti cīnijās,ne bērniņa.Un nebūs.

 8. 🙂 es rīkojos līdzīgi, tikai aci pret aci. Pašlaik gaidu rezultātus…

 9. ļoti pārdomāti , ļoti laba vēstule

  no 10/10

 10. Tas ir nokopēts no M.Ļitvaka “psiholoģiskais aikido”

 11. Gudra sieviete respekt…

 12. Vēlamais uzdots par patieso. Nav tādu sieviešu, kas tā rakstītu.

 13. Nevis sievas vēstule mīļākajai, bet gan sievas vēstule trakajai, kas bez jebkāda pamata vajā viņas vīru 🙂
  Naivās sievas tiešām domā, ka sms vienos naktī tiek rakstīts vīrietim, ar kuru tikai iet pusdienās? 🙂 un viņš uz to arī atbild 🙂

 14. Manuprāt, ja vispār ar mīļāko sazināties, tad tieši tādā veidā ! 😀
  Bet pati gan nolēmu tikai vīram pateikt, ko domāju, bet apmēram tādā pašā “tonī” .

 15. Super, tādai jābūt sievas reakcijai…. Nevis jākauc spilvenā…

 16. bleee jūs 4 gadus vecu rakstu nokopējāt? malači.

 17. Stervas dienasgrāmatas lappusīte.

 18. labi uzrakstits,bija interesanti lasit

Draugiem Facebook Twitter Google+