Reklāmraksti

Kā nopirkt labu power banku?0

Publicitātes foto

Mūsdienās dzīve bez mobilā telefona liekas neiedomājama, pat grūti iedomāties, ka laikā, kad mobilo telefonu vēl nebija, cilvēki izmantoja tikai stacionāros telefonus. Tehnoloģiju straujā attīstība veicinājusi to, ka mūsdienu lielākā problēma, kas attiecināma uz telefonu, ir nelaikā nosēdusies telefona baterija, tādā veidā atstājot bez telefonsakariem. Brīnišķīgs risinājums ir ārējā akumulatora iegāde, kas ļaus uzlādēt savu tālruni jebkurā vietā un laikā. Tomēr arī iegādājoties power banku jāņem vērā daži aspekti, par kuriem pastāstīsim turpinājumā.

Ražotājs
Ir vairāki uzņēmumi, kas ražo jaudas bankas, tomēr ieteicams izvēlēties pazīstamākos zīmolus. Iegādājoties jaudas banku no uzticama ražotāja, iespējams nodrošināties ar to, ka ārējais akumulators kalpos labi un ilgi. Iegādājoties power banku, ieteicams pievērst uzmanību arī tam, kādu un cik ilgu garantiju konkrētajai precei piedāvā ražotājs.

Cena
Ir vairāki svarīgi power bankas iegādes kritēriji, un to cena noteikti ir viens no svarīgākajiem, izvēloties jaudas banku. Cena atkarīga gan no ražotāja, gan no power bankas ārējā apvalka, kā arī no kapacitātes. Dārgāki modeļi var piedāvāt labāku funkcionalitāti un kapacitāti, nodrošinot, ka ar pilnībā uzlādētu jaudas banku, telefonu būs iespējams uzlādēt vairākkārtīgi. Protams, cenu amplitūda ārējiem uzlādes akumulatoriem ir ļoti plaša, lai katrs varētu atrast savam maciņam piemērotāko, tomēr, ja power banku izmantosiet bieži, ir vērts par to samaksāt nedaudz augstāku cenu, lai nodrošinātos ar vislabāko kvalitāti.

Kvalitāte
Ja power banka ikdienā ir nepieciešamība, ir vērts pievērst uzmanību tās kvalitātei. Kvalitāte un cena šai ziņā iet roku rokā – jo dārgāka ierīce, jo labāka kvalitāte. Kvalitāti nodrošina arī uzticams ražotājs un līdzi dotā garantija. Labas kvalitātes jaudas bankām komplektā līdzi nāks arī visi iespējamie kabeļi, piemēram, USB, micro USB, mini USB, kas ļaus uzlādēt ne tikai telefonu, bet arī citas ierīces. Vērts pievērst uzmanību arī jaudas bankas kapacitātei. Power bankas par lieliskām cenām un dažādu kapacitāti pieejamas https://220.lv/lv/mobilie-telefoni-plansetdatori-foto/mobilo-telefonu-aksesuari/power-bank.

Kapacitāte
Power bankas kapacitāte nosaka to, cik reizes būs iespējams uzlādēt savu telefonu. Jo lielāka jaudas bankas kapacitāte, jo lielāka ietilpība, kas nozīmēs to, ka vienu ierīci būs iespējams uzlādēt vairākas reizes, nevis tikai vienu, jo tā nodrošinās daudz vairāk elektroenerģijas. No jaudas bankas kapacitātes būs atkarīgs arī tās izmērs un svars.

Izmērs
Power bankas izmēru un svaru vispirms nosaka tās kapacitāte. Jo jaudīgāka power banka, jo smagāka tā būs. Vēl jaudas bankas izmēru un svaru nosaka tās ārējais apvalks, piemēram, vai tas ir no alumīnija, plastmasas vai kāda cita materiāla. Metālisks apvalks pasargās ierīci no triecieniem un bojājumiem.

Savienojamība
Iegādājoties power banku, pārliecinieties, ka tā būs savienojama ar Jūsu telefonu- lai power bankas izejas punkts atbilstu lādējamās ierīces ieejas punktam. Jāpadomā arī par to, vai ar powerbanku lādēsiet tikai vienu ierīci vai vairākas, varbūt katrai jāpiemeklē atbilstošs savienojamības kabelis.

Funkcionalitāte un papildu bonusi
Power bankas iespējams iegādāties dažādas. Ir vērts padomāt par papildu funkcijām, kas to lietošanu padarīs ērtāku un praktiskāku. Ļoti vertīga funkcija ir enerģijas atlikuma indikators, kas norāda, cik daudz jaudas vēl tajā palicis. Tāpat ir iespējams iegādāties powerbankas ar vairākiem USB portiem, lai vienlaicīgi varētu uzlādēt vairākas ierīces. Dažām powerbankām papildus iestrādāts LED lukturis.

Arī jaudas bankas dizainu un krāsu katrs var izvēlēties pēc savas gaumes, jo šai ziņā ražotāji piedāvā plašu izvēli.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Visi bērni ir talantīgi!
11. novembris, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Cirsmu izsoles palīdz sakārtot meža nozari Latvijā
11. novembris, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Izstrādājumi vēdināmām fasādēm: garantēti siltumizolācijas parametri, optimāla lietderības un izmaksu attiecība
8. novembris, 2019

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Lielākie ieguvēji no nodokļu reformas būs strādājošie bez bērniem
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Vēl pēdējo dienu gaisa temperatūra saglabāsies virs nulle grādiem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
NEPLP aizliedz Latvijā retranslēt deviņus Krievijas televīzijas kanālus
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords! 1
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
IDB aizdomās par kukuļņemšanu aizturējis policijas amatpersonu
45 minūtes