Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
7. janvāris, 2016
Drukāt

Kā Norvēģijā risina bēgļu problēmu (3)

1. Diskusijas par migrācijas problēmu un hu

1no6
Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

 

Partijas meklē kompromisu

Liberālās partijas konferencē pērn tika pieņemts lēmums uzņemt vēl 10 000 bēgļu papildus pieciem tūkstošiem, kas jau uzturas Norvēģijā. Drīz pēc tam Kristīgo demokrātu partijas konferencē lēma uzņemt tikpat daudz bēgļu. Arī Darba partija, kas ir lielākā valstī, savā konferencē piekrita 10 000 bēgļu uzņemšanai divu gadu laikā. Politiskā spektra labējā spārnā esošā populistiskā Progresa partija teica “nē” papildu imigrantu uzņemšanai, norādot uz problēmām, ko tā rada Norvēģijas mazajām pašvaldībām, norvēģu valodas lietojumam un darbaspēka tirgum. Valstī ir pieaudzis bezdarbs, turklāt kritušās cenas naftai, kuras eksports veido būtisku daļu valsts ārējā tirdzniecībā. Progresa partija iesaka drīzāk atvēlēt miljardiem norvēģu kronu palīdzībai Tuvo Austrumu valstīm, no kurienes nāk lielākā bēgļu plūsma.

 1. Diskusijas par migrācijas problēmu un hu
 2. Jāizvērtē palīdzības efektivitāt
 3. Tas bija juceklis Pē
 4. Ar divriteņiem pāri Krievijas ro
 5. Pret ekonomisko migrantu drūzmēš
 6. Piegriež patvēruma skrūves

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Kā Eiropā nerisina bēgļu problēmu: pārbauda narkotiku klātbūtni asinīs un izraida no valsts.

 2. pilnīgi pareizi, ka Atbildēt

  jāstiprina valstu robežas un jābūt ĻOTI nopietnai KONTROLEI. Pareizi, ka neatbilstošas personas patvēruma meklētāja statusam ir nekavējoties JĀIZRAIDA NO VALSTS! Norvēģi pareizi dara! Piekrītu Jāņa komentāram!!!

 3. Robežas jāstiprina ne tikai No,bet ar arī LV ,jāveido federālās robežas ar militāru kontroli kā piem.PSRS laikā….

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+