×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. janvāris, 2017
Drukāt

Kā noteikt: tā ir mīlestība vai tikai pieķeršanās? Svarīgi zināt! (3)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Viss dzīvē nenotiek tā, kā tas ir parādīts romantiskajās komēdijās, tomēr mēs tik un tā gaidām, kad ar mums notiks tāda pati “pasaka”.

Patiesībā reālajā dzīvē ir grūti saprast, kādas ir tavas emocijas – it īpaši, ja runa ir par ilgāku laika periodu. Vistiešāk tas ir saistīts ar to, ka iemīlēšanās nozīmē kļūšanu ievainojamam – tu kādam atdot sirdi un uzticies, ka tā netiks salauzta.

Tomēr bieži vien attiecības izjūk, un mēs beidzam nodoties “īstai” mīlestībai.

Tādēļ ir svarīgi noskaidrot un saprast, vai cilvēks, pret kuru īsti nesaproti jūtas, ir tava mūža mīlestība vai tikai kāds, kuram esi pieķērusies!

Nosacījuma vai beznosacījuma
Uzdod sev jautājumu, vai cilvēkā, kurš tev ir blakus, esi patiešām iemīlējusies vai arī tev vienkārši patīk ideja par to, ka viņš tev ir blakus?

Izskats vai dvēsele
Nav nekā slikta domāt, ka cilvēks, ar kuru esi kopā, ir izskatīgākais un pievilcīgākais, kādu pazīsti – tas pat ir labi, tomēr ir jāatšķir, vai tā nav tikai fiziskā pievilcība.

Egoisms vai pašaizliedzība
Vairākās variācijās mīlestība ir pašaizliedzīga. Vai tu nostādi dažkārt sava partnera prioritātes augstāk par savējām? Tā ir mīlestība.

Apsēstība vai brīvība
Kāds, kurš mīl tevi vai kuru mīli tu, neizturēsies kā apsēsts – viņš tev dos savu brīvību. Robežas mēs nospraužam paši.

Steigšanās vai nogaidīšana
Mīlestībai nav derīguma termiņa. Tieši tādēļ nekur nav jāsteidzas. Ir zināmi daudzi pāri, kuri steidzas, lai nodibinātu nopietnas saistības, tomēr tā nav pareiza pieeja. Sākumā vienmēr ir jādod laiks tam, lai varētu izanalizēt, vai šis ir īstais cilvēks īstajā laikā.

Avots: wittyfeed.com

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šī skaistā problēma ir smuko cilvēku privilēģija. Nav gluži tā, ka mīlestība eksistē tikai kinofilmās, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Mīlestība pastāv arī dzīvē, taču tā ir domāta tiem, kam veicies ar vizuālo izskatu. Visi cilvēki ir vai ir bijuši jauni, bet ne tuvu ne visi arī jaunībā bijuši smuki. pat ne lielākā daļa. Tiem (protams, gadās jau izņēmumi) viss notiek praktiskāk, vienkāršāk, un tad tāda lieta kā sirsnīga pieķeršanās ir milzīga vērtība. Nevis tikai pliks aprēķins – sak,..zinu, kāds (kāda) esmu, diez vai kaut ko labāku kādreiz dabūšu, drīzāk palikšu pavisam bešā, bet ar šo cilvēku, izskatās, ka varbūt varēšu sadzīvot,…nu, vismaz kādu laika strēķi, ja ne visu mūžu. Sirds te klāt, protams, nebūs, toties man viss būs kā visiem normāliem cilvēkiem – ģimene, bērni, man nedraudēs apkaunojošais vecmeitas statuss (daudzas sievietes pat 21. gadsimtā par to ļoti pārdzīvo), un mājās būs vecis (vecene), kurš vīriešu (sieviešu) darbus paveiks, būs ar ko kopā kaut kur aiziet, kādu apciemot un t.t. Vārdu sakot – kaut bez dvēseles, bet ārēji viss kā citiem normāliem ļaužiem. Ak jā, un neviens nedomās, ka man ar orientāciju kaut kas nav kā vajag, tā mūsdienās arī svarīga lieta! Atzīsim – absolūti lielākajai daļai viss notiek apmēram tā, un tad, ja tomēr ir kaut kāda pieķeršanās, tā ir milzīga vērtība!

  2. Jāaaaaa,mīlestība liek laimē smaidīt

  3. Tā jau arī ir,bet tad pienāk ilgi gaidītais brīdis,un tu pats sāc saprast,vai esi mīlestībā,vai tikai kā pieķeršanās objekts,kuru tevi,pa laikam novero,un tad izdomās vai ir verts uzsākt ar tevi kaut ko kopīgu.;(;(;(

Draugiem Facebook Twitter Google+