Kokteilis
Stilo

Kā pasargāt sevi no grumbām un kā atbrīvoties no esošajām 16

Foto – Shutterstock
  • Izmantojiet saules aizsargkrēmu ar SPF-15 un izvairieties no saules pēc iespējas ilgāk, kad tās stari ir visintensīvākie, laikā no 10:00 – 17:00. Dermatologi noskaidroja, ka cilvēkiem, kuri katru dienu lieto saules aizsargkrēmu un izvairās no stipras saulesgaismas, āda vienmēr izskatās jauna.
  • Nēsājiet saulesbrilles, kas pasargās vairuma UV stariem. Tas palīdzēs jums izvairīties no “vārnu kājiņas” parādīšanās un pasargās jūtīgo ādas daļu Jūsu acu zonā, kur saules aizsargkrēmu nedrīkst izmantot.
  • Izmantojiet sejas ādas mitrinošo krēmu katru rītu, lai palīdzētu ādai kļūt maigākai. Labākais variants to izmantot – kad āda ir slapja.
  • Lietojiet mitrinošo krēmu savam kaklam un rokām – ne tikai sejai. Vairāki mitrinošie krēmi satur arī saules aizsargkrēma īpašības. Diemžēl šo krēmu izmantošana var novērst grumbu parādīšanos tikai uz kādu noteiktu laiku un tam nebūs ilgstoša efekta.
  • Nesmēķējiet. Tas ir vienkārši – jūs nevarēsiet izskatīties labi, ja smēķēsiet. Smēķētājiem ir mazāk kolagēna un elastīna asinīs nekā nesmēķētājiem. Kolagēns un elastīns – olbaltumvielas, kas uztur ādu maigāku un brīvāku no grumbām. Turklāt, ādas reakcija no dūmiem var izraisīt “vārnu kājiņas” jeb grumbas acu zonā.
  • Guliet uz muguras. Miegs guļot uz sāniem vai uz vēdera var radīt sejas grumbas, tādēļ, ka jūsu seja tiek piespiesta pie spilvena. Ja jūs pieradināsiet sevi gulēt uz muguras, jums  būs mazāk grumbu uz sejas. Vēl ir šāda iespēja – variet izmantot zīda vai satīna spilvendrānu, lai samazinātu spiedienu uz seju.

Avots: allwomens.ru

 

Saistītie raksti
LA.lv