×
Mobilā versija
Brīdinājums +25°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
6. jūlijs, 2012
Drukāt

Kā pelnrušķīte pilī

No februāra līdz martam kā represētā persona saņēmu sociālās rehabilitācijas pakalpojumus Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā, Dubultu prospektā 71. Ar visdziļāko cieņu saku paldies visam kolektīvam, kura aprūpē atrados. 


 

Pirmajā iestāšanās dienā biju patīkami pārsteigta, ka ar mīļu smaidu mani pieņēma sociālā darbiniece Ineta Furmane, kā arī daktere Liene Biezā. No personīgās pieredzes varu apgalvot, ka viss kolektīvs ir brīnišķīgs – katrs darbinieks savā vietā. Liels paldies ergoterapeitei Anitai Ezeriņai, praktikantei Astrai Brigmanei, fizioterapeitei Alīnai Ivaškinai, praktikantei Maijai Nāckalnei, masierei Līgai Kreicmanei… Arī psihologu personālam.

Paldies abu maiņu pavārēm par garšīgajiem ēdieniem. Abu maiņu oficiantēm – par teicamu darbu, sirsnību un mirdzošām acīm, kā arī laipnajai bufetes darbiniecei un sociālajām darbiniecēm par spodrības uzturēšanu telpās.

No sirds apgalvoju, ka, salīdzinot ar pašreizējiem apstākļiem, jutos kā pelnrušķīte pilī. Grūtos dzīves brīžos sildos ar atmiņām kā pie ugunskura.

 

Ar mīlestību un patiesu cieņu, Dzidra Ozola Rīgā

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+