×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2015
Drukāt

Kā “pieradināt” islāmistus? “LA” diskusija par bēgļiem (35)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Šonedēļ ar jaunu sparu atsākušās diskusijas par patvēruma meklētāju uzņemšanu. Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres Ilzes Pētersones-Godmanes vadītā darba grupa sagatavojusi jaunu ziņojumu, kurā precizētas patvēruma meklētāju uzņemšanas izmaksas, ieskicēti integrācijas pasākumi un sadalītas atbildības jomas. Taču pretēji sākotnēji plānotajam valdībā tas šodien netiks skatīts, jo valdošā koalīcija turpina lauzt šķēpus par bēgļu pabalsta apmēru. Plānu vēlreiz varētu skatīt pirmdien, 26. oktobrī, koalīcijas padomes sēdē, un tad atkarībā no koalīcijas lemtā nākamotrdien to varētu iekļaut valdības darba kārtībā.

Uz redakcijas diskusiju aicinājām sabiedriskos aktīvistus OJĀRU KAPTEINI, kurš rīkoja akcijas bēgļu atbalstam, un biedrības “Tēvijas sargi” pārstāvi JĀNI SILU, kurš organizēja protesta piketus pret imigrāciju, kā arī Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētāju ILMĀRU LATKOVSKI (Nacionālā apvienība) un politologu IVARU ĪJABU. Sarunu vadīja žurnālists ĢIRTS ZVIRBULIS.

– Pēdējos mēnešos sabiedrība sadalījusies divās nometnēs – “par bēgļiem” un “pret bēgļiem”. Runājot ar šo atšķirīgo viedokļu pārstāvjiem, reizēm rodas iespaids, ka domstarpību pamatā ir atšķirīga izpratne par jēdzienu “bēglis”. Piedāvāju jau sarunas sākumā vienoties par šā apzīmējuma definīciju: persona, kas spiesta pamest dzimto zemi tajā notiekošas militāras agresijas dēļ vai arī tādēļ, ka dzimtenē tai draud represijas etniskās piederības, rases, reliģiskās pārliecības vai tamlīdzīgu iemeslu dēļ. Tādējādi pie bēgļiem netiks jaukti klāt ekonomiskie migranti. Vai šāds definējums visiem šķiet pieņemams?

J. Sils: – Manuprāt, diezgan precīzs raksturojums.

I. Latkovskis: – Daļēji. Pēc būtības definīcijai varētu piekrist, bet strikti juridiski bēglis par tādu kļūst tikai tad, kad viņam piešķirts šis statuss. Tādēļ es pats biežāk izvēlos lietot terminu “patvēruma meklētāji”, jo visu šo cilvēku mērķis ir rast patvērumu. Cita lieta – vai pēc konkrētās valsts kritērijiem viņiem tas pienākas.

O. Kapteinis: – Tā izklausās pēc līdzīgas lavierēšanas kā par to, kurš ir un kurš nav bezdarbnieks. Pieļauju, ka ir divi līmeņi: mūsu izpratne par to, kādēļ cilvēki bēg, un juridiskā izpratne, kas ir loģiski izprotama no valsts puses.

– Ja pieturamies pie šīs definīcijas, ka bēgļi ir tikai tie, kas patiešām bēg no apdraudējuma, un nevis ekonomiskā labuma meklētāji, vai kādam varētu būt iebildumi pret patvēruma došanu?

J. Sils: – Tas nav tik vienkārši. Šeit jāsāk ar tā pasaules uzskata vai ideoloģijas izvērtēšanu, kuru dēļ cilvēki šajā uzspiestās imigrācijas procesā nostājas vienā vai otrā pusē. Ja paskatāmies nedaudz vēsturē, redzam, ka pēdējās lielās organizētās cilvēku pārvietošanas bija cilvēku deportācijas un piespiedu imigrācija no PSRS. Ja paskatāmies uz to cilvēku vērtībām un pasaules skatījumu, kas tagad iestājas par imigrantu uzņemšanu, tad redzam tādus kā mans šīs sarunas oponents, kurš rīkoja imigrantu atbalsta pasākumus un kuram simpatizē marksisms.

Arī pie varas esošajām personām ir kāda sava veida izpratne par vērtībām, un viņi uz svaru kausiem liek lietas, kas, manuprāt, ir pilnīgi nesveramas un neadekvātas. Ja nejūties piederīgs pie savas tautas kultūras un vēsturiskās apziņas, tad nesaproti, ar ko riskē. Es negribu atkārtot klišejas par indiāņiem, kas pret stikla krellītēm iemainīja un pazaudēja savas tautas brīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. Kā redzu televīzijā Ījabu, tā neklausos, jo no viņa NAV KO DZIRDĒT!!! Ne velti mūsu jaunieši tā aizstāv imigrantus, ka atliek nobrīnīties, NO KURIENES TĀDI UZSKATI UN TIK “SVĒTA PĀRLIECĪBA”, KA VIŅI IR ZELTA GABALIŅI, KURI EIROPĀ GĀŽAS KĀ ATBRĪVOŠANAS ARMIJA NO KULTŪRAS UN MUMS IERASTĀM VĒRTĪBĀM…Vai tiešām šie PĀRLIECINĀTIE jaunieši nelasa neko ārvalstu presē un ir tik SLIKTI INFORMĒTI PAR NOTIEKOŠO FRANCIJĀ, ZVIEDRIJĀ, ka neapjēdz lietas īsto būtību??? Man liekas, ka viņi ir uzpirkti nelieši, lai pūstu miglu…Esmu bijis Zviedrijā un runājis par šo tēmu. Izrādās, ka nav tik JAUKI UN NEVAINĪGI kā mums te blefo!?? KĀPĒC NEVAR LIETAS PIE MUMS SAUKT ĪSTAJOS VĀRDOS ??? Vai visi zina, KAS NOTIEK MUCENIEKU sakarā??? Vietējie sāk mainīt dzīvokļus uz citurieni… Vai zināms, ko saka tur dzīvojošie? Palasieties un būs skaidrs!? PAR KO RUNĀJAM………….

 2. Par kādām integrācijas kļūdām mēs runājam? 90tajos viss bija daudz maz ok, vienkārši paši palaidām garām izdevību laicīgi izdarīt kas ir kas. Un nolikt visu pa plauktiņiem. Un tad nāca krievu skolas, Un tad sāka strādāt krievu propogandas mašīna šeit. Bet mēs joprojām, 15 gadus neko nedarījām. Tikai tad, kad Ukraina atrāvās, tikai tad sāka mainīties pašu domāšana. Bet joprojām pierobežā nav metru viļņos LV kanāli un antenas joprojām ir pagrieztas uz krieviju. Joprojām nav nacionālā kanāla krievu valodā. Par pārējām lietām pat nerunājot. Vadošie LV ziņu portāli ir palikuši kolorado krāsu toņos, ārā lien maiga un neuzmācīga propoganda pa visiem galiem. Tas nav īsti ok.

 3. Vai Ijabs vispār zina,kas ir islams !?! Viņi uzskata ka,islams ir vienīgā pareizā reliģija,jo viņu pravietis Muhameds ir pēdējais Dieva sūtnis un tātad spēcīgāks par Jēzu .Un kristieši nav nekādi ticīgie,bet pagāni,kuri nav pelnījuši dzīvot. Putinam bija taisnība,kad ironizēja par izlutinātajiem un komfotru milošajiem,baudkārajiem Eiropiešiem. Arī mums politiķi sola labklājības valsti,ar to domājot vēdera labklājību un komfotu,kur paliek sirds un gara izglītība. Oktoberfest laikā vācieši lielījās at 7 miljoniem litru izdzertajiem alus.Alus arī mūsu bāleliņiem ir maizes vietā.,jo tik daudz ir lielo alus vēderu,ka vasarā pretīgi skatīties.Vai tādi var aizsargāt bērnus sievietes un vecīšus.!!! Paši vien tā saucamie psei olatvieši ir māti Latviju piesmējuši,tāpēc neuztraucas,ka to turpinās darīt musulmaņi. Visvairāk apdraudētas būs sievietes,jo seksuālas vardarbības jau itin labi pieprot arī pašu bāleliņi.Nu viņiem piebiedrosies seksuāli izbadējušies musulmaņu vīrieši.
  Mūs kaunina,ka esam vāji.Jā morāliski esam vāji,jo mūsu politiķi ir tautu nodevuši.viņiem izrādās ir vienalga. kā klājas pamatnācijai. Bet kā bēgļi spēs nopelnīt savai lielajai ģimenei labu iztikšanu??? Vai ar narkotiku un citas kontrabandas tirgošanu. Sēdēs uz pabalstiem Latvijai uz kakla? Un viņu neapmierinātību lieliski izmantos tie ap 200 000 Latvijas krievi,kuri tikai gaida brīdi,kad varēs,šo skaisto zemi atbrīvot no tiem ienīstajiem aborigeniem, gansiem ar savu suņu valodu. Tāda ir mūsu rītdiena.Un tie 500 pārvietotie ir tikai ziediņi,augliši-ai cik rūgti ienāksies krietni vēlāk. Liekulības un muļķības slavinājums-tāda ir mūsu vadošo politiķu rīcība. Bija kazarmju sociālisms,nu pamazām top kazarmju demokrātija autoritārisma mērcē.

 4. Vai Ijabs vispār zina,kas ir islams !?! Viņi uzskata ka,islams ir vienīgā pareizā reliģija,jo viņu pravietis Muhameds ir pēdējais Dieva sūtnis un tātad spēcīgāks par Jēzu .Un kristieši nav nekādi ticīgie,bet pagāni,kuri nav pelnījuši dzīvot. Putinam bija taisnība,kad ironizēja par izlutinātajiem un komfotru milošajiem,baudkārajiem Eiropiešiem. Arī mums politiķi sola labklājības valsti,ar to domājot vēdera labklājību un komfotu,kur paliek sirds un gara izglītība. Oktoberfest laikā vācieši lielījās at 7 miljoniem litru izdzertajiem alus.Alus arī mūsu bāleliņiem ir maizes vietā.,jo tik daudz ir lielo alus vēderu,ka vasarā pretīgi skatīties.Vai tādi var aizsargāt bērnus sievietes un vecīšus.!!! Paši vien tā saucamie psei olatvieši ir māti Latviju piesmējuši,tāpēc neuztraucas,ka to turpinās darīt musulmaņi. Visvairāk apdraudētas būs sievietes,jo seksuālas vardarbības jau itin labi pieprot arī pašu bāleliņi.Nu viņiem piebiedrosies seksuāli izbadējušies musulmaņu vīrieši.
  Mūs kaunina,ka esam vāji.Jā morāliski esam vāji,jo mūsu politiķi ir tautu nodevuši.viņiem izrādās ir vienalga. kā klājas pamatnācijai. Bet kā bēgļi spēs nopelnīt savai lielajai ģimenei labu iztikšanu??? Vai ar narkotiku un citas kontrabandas tirgošanu. Sēdēs uz pabalstiem Latvijai uz kakla? Un viņu neapmierinātību lieliski izmantos tie ap 200 000 Latvijas krievi,kuri tikai gaida brīdi,kad varēs,šo skaisto zemi atbrīvot no tiem ienīstajiem aborigeniem, gansiem ar savu suņu valodu. Tāda ir mūsu rītdiena.Un tie 500 pārvietotie ir tikai ziediņi,augliši-ai cik rūgti ienāksies krietni vēlāk. Liekulības un muļķības slavinājums-tāda ir mūsu vadošo politiķu rīcība. Bija kazarmju sociālisms,nu pamazām top kazarmju demokrātija aotoritārisma mērcē.

 5. Latvija bez bažām Atbildēt

  “Vācijas izlūkdienests otrdien brīdināja,ka islāma ekstrēmistu skaits pēdējo mēnešu laikā valstī strauji pieaudzis,un izteica nopietnas bažas,ka viņi rekrutē bēgļus.
  Vācijas Konstitūcijas aizsardzības birojs,kas uzrauga drošību valstī,vēstīja,ka salafistu skaits pieaudzis no 7500 līdz 7900 septembrī un daudzi no tiem mēģina savās rindās ievilināt patvēruma meklētājus.”
  Skat.”Vācijas izlūkdienests bažījas,ka “islāma valsts” rekrutē bēgļus”,apollo,2015.gada 22.septembris. LETA.

 6. Piekāpšanās starptautiskai noziedzībai Atbildēt

  “Nav jāpierāda,ka Eiropas multikulturālisms un etniskās integrācijas politika ir cietusi fiasko. Latvijai Eiropas prezidentūras laikā bija lieliska iespēja aktualizēt un redefinēt Eiropas Savienības multikulturālisma izpratni,ES etniskās integrācijas definīciju un politiku. Tas nenotika,tāpēc nav brīnums,ka Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas iun iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vadībā Ministru kabineta slepenās sēdes laikā notika piekāpšanās transnacionālā konglomerāta spiedienam. Šie ir tiesiskuma un nacionālās drošības jautājumi,kuru padziļinātai izpratnei vajadzēja būt vispirms iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim.[..]
  Skat.”Ēriks Jēkabsons:Palīdzība”grūtdieņiem” vai pakļaušanās starptautiskai noziedzībai”,Latvijas Avīze,2015.08.05.

 7. Starp citu,cilvēka gaļu Bokasa sauca par “cukuroto cūkgaļu”,un kad tā tika pieminēta,visi zināja par ko ir runa”. Skat.”Prezidenti,kuri ēda savas valsts pilsoņus”,Raqiels-spoki>vēsture&fakti>tvnet,10.08.2015. Šie prezidenti bija Žans Bedels Bokasa (CAR),Čarlzs Teilors (Libērija),Idi Amins (Uganda),Mbuiongo (Ekvatoriālā Gvineja). Bet tagad mūsu kara bēgļus un pat Raini daži Junkera dižo plānu atbalstītāji cenšas salīdzināt ar šādiem te!

 8. Būs importa kanibāli? Atbildēt

  “Pigmeji vērsušies ANO ar lūgumu izveidot starptautisku tribunālu,kas sauktu pie atbildības Kongo Demokrātiskās Republikas valdību un nemierniekus,kuri kaujās valsts ziemeļaustrumos nogalina un apēd augumā nelielos Āfrikas iedzīvotājus”.diena Kā dziesmā:”Kongo džungļos,palmu ēnā…”

 9. Kā pieradināt ES valstu robežsargus ļaut pāri robežām lauzties agresīvu islāmistu bariem?
  “Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) ģenerālsekretārs Bans Kimūns paziņoja,ka ir šokēts par Ungārijas policijas rīcību,kas trešdien pret migrantiem,kuri centās IELAUZTIES (pasvītrojums mans) Ungārijā,pielietoja ūdens lielgabalus un asaru gāzi,vēsta laikraksts “The Guardian”.”
  Skat.”ANO generālsekretārs šokēts par vardarbību uz Ungārijas robežas”,www.delfi.lv,17.septembris 2015. Pareizi! Lai taču staigā pāri Eiropas valstu robežām no Āfrikas un Āzijas visi kam nav slinkums!Nepatīk vienā valstī-lai iet uz nākamo!

 10. Problēmas pirmcēlonis ir naftas šeihiem dotā iespēja diktēt naftas cenu, tas ir, nodibināt OPEK. No tā laika sāka dzimt cilvēki, kuriem nebija jāstrādā, tiem varēja būt desmit un vairāk bērnu, kā tas, piemēram, ir Jordānijā. Visi, kas pirka naftu par OPEK cenām baroja un dzemdināja šos cilvēku pūļus. Patreiz ir sākusies ekonomiskā krīze un sakarā ar to pieprasījums pēc naftas ir stipri krities. Šeihiem vairs nepietiek līdzekļu šo nestrādājošo pūļu barošanai. Pirmām kārtām, atbildīgi par šo situāciju ir šeihi, kas vieglprātīgi svaidījās ar naudu. Šos bēgļus nevajadzētu ielaist Eiropas savienībā, bet mēs redzam, ka Eiropas savienība patiesībā ir tikai uz papīra, tai nav robežu, un nav arī sajēgas par valstiskumu. Ja tā tas turpināsies, tad Eiropas savienība izjuks.

 11. “Francijas iedzīvotāji pamet savas mājas-dzīvot neļauj bēgļi”,..,4.08.2015.
  Līdzīga situācija tagad veidojas Ropažu novada Mucenieku ciemā!

 12. Cik no viņiem izdzīvoja? Atbildēt

  “Kliedzot “Allahu Akbar!”,migrants no Lībijas Maltā sadur 6 cilvēkus”,Kasjauns,14.09.2015.

  • pareizi dara – ja jau pieņema tas ar dunci un asinīm…
   Nezinu, kur ir problēma? Atgriezt tēvzemē vai tik sadurtiem?

 13. Atkārtosim Latvijā? Atbildēt

  “Lielu popularitārti ieguvis kādas aculiecinieces video,kurā redzams kā bēgļi bez sirdsapziņas pārmetumiem pulkā dodas aplaupīt lēnām braucošas kravas un pasažieru automašīnas. Autore arī savienojusi videomateriālu ar klasiskās mūzikas skaņdarbu,kas tam piešķīris zināmu traģikomiskumu. Video publicēts vietnē Youtube.com,šī gada 14.jūnijā. Aculieciniece norādījusi-darbība notiekot Francijā,Kalē pilsētā.” Skat.”Migranti gaišā dienas laikā aplaupa sastrēgumā stāvošas automašīnas”,nra,8.09.2015.

 14. Ne Apinis,ne Ījabs par to nerunā! Atbildēt

  “Vācijas psihoterapeiti: Vismaz pusei bēgļu ir vardarbības izraisītas garīgās veselības problēmas”,la.lv,7.09.2015. Un tādi klīdīs pa visu Latviju?

 15. “Valmieriete Inese Vācijā sargā bēgļu nometni: Šie cilvēki nemūžam nestrādās!”,Kasjauns,07.09.2015.

 16. Sinoptiķis-Skeptiķim Atbildēt

  Skat.”Eritrejas bēglis atzinies divu cilvēku slepkavībā IKEA veikalā Zviedrijā”,Diena,14.augusts 2015.
  “Larvijā būs mēbeļu zīmola IKEA veikals,ziņo Star FM. Pagaidām plašāki komentāri par laiku un vietu netiek sniegti.” Skaties,8.aprīlis 2015. Būs IKEA veikals un būs arī eritrejieši!

 17. Valdība,izrādās,nav spējīga,ne indeksēt šogad palielinātā apmērā pensijas,kā bija solījusi,ne ieviest samazinātu PVN likmi vismaz pašiem nepieciešamākajiem pārtikas produktiem,ne atjaunot,kā visās pārējās ES valstīs,obligāto veselības apdrošināšanu,bet tagad atradīs 16 miljonus eiro bēgļu izmitināšanai,kas ir vairāk nekā 30 000 eiro uz katru bēgli un 2,3 reizes vairāk nekā paredzēts tērēt katram bēglim Vācijā!! Pašu pensionāri un bērni 25 gadus gaidīja un pagaidīs vēl! Deputātiem algas taču tiks palielinātas par 160 eiro,bet apdrošināti viņi jau ir! Pensionāriem pietiks ar dažiem eiro papildus-lētākajām konfektēm!

 18. Kāpēc,Kapteiņa kungs,šos visas pasaules pašus neaizsargātāko cilvēku miljonus ir jāizmitina tikai Eiropā? Kāpēc viņus no Lībijas piekrastes ir vēl papildus jātransportē pār Vidusjūrai uz Itālijas Lampedūzas salu,la pēc tam tos sadalītu pa Eiropas Savienības valstīm? Palīdzam cilvēku kontrabandistiem un iedrošinām nākamos robežpāerkāpējus? Bet,ja runājam par agresīvu vēršanos pret viņiem,tad kā lai nosauc viņu pašu agresīvo rīcību-robežsargu apmētāšanu ar akmeņiem,nometņu demolēšanu,kautiņus ar dzelzs stieņiem savā starpā,ielu sastrēgumos stāvošo kravas automašīnu izlaupīšanu,piemēram,Kalē pilsētas apkaimē,Francijā, un (lai arī tie ir atsevišķi gadījumi) pat vietējo iedzīvotāju saduršanu vai nogalināšanu (piemēram,Maltā un Zviedrijā)?

 19. Lasīju.
  ikviens .. Latvijā ir par daudz – vienalga vai ķīnietis, vjetnamietis vai arābs, par melanjeim nemaz nerunājot… Vai ar TUA iebraucis vai bez, ja Latvija vispār grib saglabāk sevi bērniem un mazbērniem kā valsti, nevis globalizētu ģeogrāfisku amorfu veidojumu. Un kamēr te tādi jenotu ideoloģiskie pakalpiņi kā ijabi filozofē, tikmēr džihādisti jau skuj bārdas un pārtop par sīrriešu bābām, tērptām kādos tur paltrakos… QUO VADIS?
  🙁

 20. Nebūsim Sūnu ciems!
  Antidifamācijas (anti-goda aizskaršanas) Līgas prezidenta Abrahama Foksmana runa
  par baltās rases iznīcināšanu un cionacistisko pasaules sagrābšanu.

  Antidifamācijas Līgas prezidents Abrahams Foksmans, uzstājoties 1998.gadā teica šādu runu:

  – Džentlmeņi! Sveicu otrajā tikšanās reizē, sakarā ar Cionas Vecajo mācības simts gadu jubileju. Mēs esam sasnieguši visus mērķus , kurus formulējām pirmajā tikšanās reizē pirms simts gadiem.

  Mēs pārvaldām valdības. Mēs esam radījuši pretrunas starp mūsu ienaidniekiem un piespieduši viņus iznīcināt vienam otrus. Mēs patiesi esam piespieduši apklust mūsu lietu kritizētājus, un mēs esam pati bagātākā cilvēku rase virs zemes.

  Daudzi no mums ir ļoti aizņemti cilvēki. Ķersimies pie lietas būtības. Kā biznesa, politikas, tiesību un vissvarīgāk … medija meistari mēs esam gatavi īstenot mūsu svarīgāko un godkārīgāko programmu. Skaidrs, ka beidzot pilnībā jāaizvāc visi šķēršļi mūsu absolūtai kontrolei uz zemes.

  Es runāju par baltās rases nāvi. Mēs pilnībā iznīcināsim visus līdzekļus tā saucamās baltā rases reproducēšanai. Vīri, mēs tagad kontrolējam baltās rases likteni! Pienācis laiks pārliecināties, ka baltā rase izzudīs rasu asinīm sajaucoties un faktiski līdz nullei novedot dzimstību.

  Mēs visi baudījām vairākkārtīgi atkārtotus vīziju kadrus – pēdējos baltos bērnus spēlējamies ar tumšajiem bērniem, un zinām, ka tas ir ceļš uz galīgu baltās rases sagraušanu. Mēs varam sagraut āriešu seno asins līniju, stimulēt uz altruismu un sajauktu pēcnācēju radīšanu. Mums jāpakļauj rasu sajaukšanai pilsētu centrus ar priekšpilsētām un lauku rajonos šajā valstī.

  Eksistē arī vairāk agresīvas programmas. Jebkuras cenas vērts ir iznīcināt balto bērnu nākamās paaudzes. Mēs gribam, lai ikviens Baltais tēvs izjustu sāpes no viņu bērnu vēlmes precēties ar krāsaino, lai radītu jauktus pēcnācējus.
  Mums vajag izmantot mūsu varu, lai apkaunotu (apgānītu) baltos vīriešus un sievietes, tos, kuri vēl arvien cenšas saglabāt savu rases tīrību. Viņi tiks pakļauti ostrakismam (izraidīšanai) kā nepiemērotus visu rasu Jaunajai Sabiedrībai.
  Tas vairākumu ( no šīs centības ) atturēs. Mēs darbosimies ar mazāk kooperatīviem gojiem (nejūdiem)
  tos nogalinot vai ieslodzot.
  Mēs par baltās rases beigām uzskatāmi pārliecināsimies, kad ietekmējamāko balto bērnu izburbējušās smadzenes pārvērtīs viņus par aģentiem viņu pašu sabrukumam.

  Mūsu pūliņi tāda tipa „vīriešu” radīšanai baltajai rasei jau vedusi pie panākumiem. Šie vīrieši jau ir pazemīgi pie mūsu kājām.

  Vīri, jūs un jūsu priekšgājēji (senči) ir intensīvi strādājuši, lai pārliecinātos, ka mums būs vara tam, lai baltās rases likteni turētu savās rokās. Mums tas ir tagad.

  Ejiet bojā āriskie goiji ( ragulopi) !” [ Aplausi ] Runas beigas.

  25.augustā, 1998.gadā, Ņujorkā.

  P.S. Tā nav sazvērestības teorija, bet gan patiesība un prakse !!!???

  • Paldies par stenogrammu! Tas ir šokējoši zināt!, ka mūsu valdības ir tikai tādas RAUSTĀ’MAS lelles…un mēs esam tik NEAIZSARGĀTI!

 21. Ļoti vērtīga diskusija ar spēcīgiem argumentiem no “abām pusēm”. Šim tam no Sila teiktajā piekrītu, neskatoties uz saviem ultraliberālajiem un kosmopolītiskajiem uzskatiem. Augsti attīstītas diskusiju kultūras piemērs.

 22. Labi, ka Silam atļauta publicitāte.
  Protams, var pajautāt – kāpēc stingri
  nepastāv uz to, ka jāpalīdz pašā Āfrikā, nevis ievazājot Eiropā.
  .
  Kapteinis – zvērīgs demagogs !
  .
  Latkovskis – glums !
  .
  Ījābs – principiāls Latvijas un latviskā nīdējs.

  Tāds iespaids rodas, lasot šo artiķeli…

 23. Visvaldis Mucenieks Atbildēt

  I. Ījabs: – Pavisam nesen Lielbritānijā tika nosodīts latviešu viesstrādnieks, kurš izvarojis un nogalinājis 14 gadus vecu meiteni. Kā mēs justos, ja briti tagad visus latviešus uzskatītu par bērnu izvarotājiem un slepkavām?
  Kāda demagoģijas pērle! Un tāds ‘profesors’ pūderē smadzenes politoloģijas studentiem! Izliekas neredzam atšķirību starp viena vai dažu latviešu izdarītiem noziegumiem un musulmaņu bandu veiktajām necilvēciskajām masveida izvarošanas orģijām.
  To rezultātā Zviedrijā izvarošanu skaits pēdējo desmit gadu laikā ir palielinājies padsmitkārtīgi un Zviedrija pēc izvarošanu skaita stabili ieņem pirmo vietu Eiropā. Pasaulē šajā izklaides veidā Zviedriju pagaidām vēl apsteidz tikai Lesoto Āfrikā. Norvēģijā ir līdzīgi, gandrīz 100% balto sieviešu izvarošanu izdara musulmaņi.
  Bet pērkams demagoģijas profesors liek latviešiem nokaunēties!

  • Varētu palūgt saiti uz avotu, no kurienes šādi dati? No kāda neo-nacistu portāliņa? Bez ticamas atsauces jūsu apgalvojumi šķiet, vēl lielāka smadzeņu pūderēšana nekā no Ījaba puses!!!

 24. Aizvest uz okupācijas muzeju…

 25. Pieradinaat kaa zveeru- tiigjeri, lauvu- no dzimsjanas- paareejos izniicinaat vai tureet buuros

 26. Ijābs saka: “Mūsu dalība Eiropas Savienībā uzliek nepatīkamus pienākumus, bet vienlaikus ļauj ietekmēt būtiskus procesus.” Incanti, kādus būtiskus procesus Latvija var ietekmēt un ir ietekmējusi? Secinu, ka arī pārējam Ijāba teiktajam nevar ticēt.
  Latkovskis kā mērens liberālis labāk iederētos Vienotībā, ja vien tās spice nebūtu tā sakompromitējusies.
  Kapteinis grib kļūt atpazīstams ar jau sen dzirdētām kosmopolītu frāzēm. Nekā oriģināla.
  Sils šoreiz runā par lietu, ne vairs par tikumību kā nacionāļu falšo jājamzirdziņu. Ievērojams progress, respect!

 27. PēdējAJos mēnešos sabiedrība sadalījusies divās nometnēs – “PRET bēgļiem” un tajos, kuri slikti informēti par “bēgļiem”!

 28. neviens neatceras,ka mums savā valstī jau ir pietiekošs apdraudējums-tie ir 300 000 neintegrēto,kuri dzīvo kaimiņvalsts interešu sfērā, un otri 300 000 to,kas balsoja par otru valsts valodu.Tā kā tās “bēgļu”kvotas tikai palielinās jau esošo apdraudējumu.Ja Vācija ar 500 miljoniem iedzīvotāju var atļauties uzņemt miljonu svešo,tad mūsu nepilnajiem diviem miljoniem,kuru sastāvā jau ir gandrīz 50% nelojālo,tas nav tik vienkārši un vieglprātīgi pieņemams.Kaut kā neviena Eiropas valsts ar mums nesolidarizējās,kad pēc neatkarības atgūšanas faktiski uzspieda mums paturēt visas Krievijas atvaļinātās militārpersonas un civilokupantus.Tagad arī mūsējie uz robežas tvarsta tos dažus desmitus vjetnamiešu,kamēr ES dienvidu robeža stāv atvērta un pa to nāk iekšā tūkstoši.Un tad Eiropa runā par kaut kādu “mūsu valsts daļu”,kura obligāti mums vēl jāuzņem.

  • “neatceras” tie, kuri paši būtībā nav legāli Latvijā …

  • Vaacijaa ir 80 miljoni iedziivotaaji, no tiem 16% ar aarzemju sakneem. Un jautaajums latvieshiem: kapeec kultiveejat sveshaas skolaas sveshu kopienu? Vaacieshi taa nedara!

   • kļūdījos-500 miljoni esot Eiropā.Bet neskatoties uz to-Vācijā 16% nevācu izcelsmes,kamēr Latvijā jau tagad 38% nelatviskas izcelsmes,pie tam vismaz puse -valstij naidīgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+