Kultūra
Teātris un kino

“Kā pieradināt pūķi 3”: zināms pirmizrādes datums. Noskaties arī treileri!0

Publicitātes foto

Kinostudija “Universal Pictures” paziņojusi datumu, kad uz kinoekrāniem nonāks noslēdzošā – trešā – daļa vienai no visu laiku veiksmīgākajām animācijas filmu franšīzēm “Kā pieradināt pūķi”.

Iepriekšējās sērijās Hikaps pirmajā sērijā pieradināja tumsnējo fūriju, ko nosauca par Nezobu, palīdzēja sava ciema iedzīvotājiem noslēgt mieru ar pūķiem, bet otrajā – atrada savu 20 gadus zudušo māti, pa ceļam abās izrēķinoties ar ļaundariem.

Saistītie raksti

Ļaundaru uzlidojums gaidāms arī trešajā filmas daļā, kam dots nosaukums “Kā pieradināt pūķi: slepenā pūķu pasaule” taču, kā šķiet, galvenais temats tajā būs Nezoba sastapšanās ar tumsnējo fūriju meiteni. Spriediet paši, taču izskatās, ka viņš uzvedas kā stereotipisks mīlas dēļ galvu pazaudējis pusaudzis. Savukārt Hikaps dažās epizodēs šķiet ieguvis… bārdu? Kamēr pārējās tomēr ne. Intriģējoši!

Un – jā, trešā filma patiešām būs pēdējā. Un, kā sola filmas režisors, tā izskaidros, kādēļ mūsdienās pūķi vairs nav sastopami – jo stāsts par Hikapu ir sava veida stāsts par Eiropas vēsturi, proti, vikingu laiku, tikai ar pūķiem. Jau pieaugušajam Hikapam, veiksmīgajam sava ciema vadonim, nāksies arī atbildēt uz jautājumu, vai viņš ir ko vērts bez pūķiem kopumā un Nezoba īpaši. Tā ka – sagatavojiet mutautiņus…

Studija paziņojusi, ka filmas pasaules pirmizrāde gaidāma 2019. gada 1. martā.

LA.lv