Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā piesaistīt bagātību pēc dzimšanas datuma, iesaka numerologi8


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Izskaitļo savu veiksmi

Izrādās, finansiālie panākumi vistiešākajā mērā ir atkarīgi no dzimšanas datuma. Izskaitļo savu veiksmes ciparu, iesaka numerologi.

Vai tu varēja kaut reizi iedomāties, ka veiksme dzīvē patiešām ir saistīta ar tavu dzimšanu? Iepazīstinām ar pārsteidzošu bagātības numeroloģijas metodiku.

Šī metode balstās uz darbu ar cipariem, kas ir iekļauti tavā dzimšanas datumā. Šāda unikāla metode palīdz noteikt cilvēka stiprās un vājās puses, slēptās spējas un tāpat parāda, kā virzīt bioenerģijas plūsmu, lai gūtu maksimālu labumu. Vispirms tev nepieciešams noskaidrot savu skaitli – tas arī būs tavas biomatricas kods. Šim nolūkam ir nepieciešams salikt kopā dzimšanas datumu, mēnesi un gadu un samazināt tos līdz vienam ciparam.

Piemēram, tavs dzimšanas datums ir 1968. gada 3. jūlijs. Visu saskaiti kopā: 3+7+1968=1978. Pēc tam sadali iegūto skaitli 1978 pa vienam ciparam un atkal saskati: 1+9+7+8=25. Sadali tālāk arī šo skaitli: 2+5=7.

Vēl viens piemērs, lai tu labāk orientētos. Pieņemsim, tava dzimšanas diena ir 1984. gada 22. septembrī. Rīkojamies pēc iepriekšējās shēmas: 22+9+1984=2015. Tālāk saskaldām iegūto skaitli: 2+0+1+5=8.

Ja tavs bērns ir dzimis 2007. gada 13. janvārī, tad viņa skaitli izskaitļosim sekojošā veidā: 13+1+2007 = 2021. Sadalām tālāk: 2+2+1=5.

Tagad, kad esi izskaitļojis savu skaitli, uzzini, kas jādara, lai piesaistītu bagātību, un no kā labāk izbēgt.

Tavs cipars – 1

Cilvēki ar šādu ciparu ir ambiciozi, ar spēcīgu raksturu, izteikti līderi. Lai piesaistītu bagātību, viņiem jāattīsta humora izjūta un jābūt lojāliem pret apkārtējiem. Viņiem vajag aktīvu dzīvi. Šiem cilvēkiem labākā diena problēmu risināšanai būs trešdiena. Tieši trešdienā ir jāveic nozīmīgas pārrunas un jāslēdz līgumi.

Negatīvās vibrācijas: egoisms, augstprātība, lepnība.

Talismani: saule, pūķis, ērglis.

Tavs cipars – 2

Šādiem cilvēkiem nepieciešams strādāt nevis vienatnē, bet kolektīvā. Attīstot sevī sabiedriskumu, rūpes un laipnību, varēsi atrast ritma sajūtu, kas būs nepieciešama, lai strādātu ar bagātības enerģiju. Parakstot līgumus vai vienošanās, mēģini to izdarīt ar diviem pirkstiem. Tā ir tava atslēga, lai piesaistītu naudas plūsmu.

Negatīvās vibrācijas: paaugstināta jūtība, nespēja uzņemties risku, tieksme uz pašiznīcināšanos, gribas trūkums, gļēvums.

Talismani: Aleksis zobens, Tora talismans, bagātības talismans.

Tavs cipars – 3

Tev piemīt iedzimta intuīcija, entuziasms, un tu apzinies to, kas tev ir. Tev nepieciešams attīstīt balsi un iztēli, kā arī iegūt daudz draugu. Koncentrējies tikai uz savām sajūtām. Sargies no ūdens, jo šis elements var kļūt par milzīgu šķērsli naudas plūsmai.

Negatīvās vibrācijas: greizsirdība, pļāpīgums, nepacietība, nekritiskums.

Talismani: Tora āmurs, pūķis, ērglis, talismans notikumu izmainīšanai, Rodas talismans.

Tavs cipars – 4

Cilvēkiem, kam ir šis skaitlis, nepieciešams attīstīt nopietnību, pacietību un apziņu. Plāno tikai ilgtermiņa projektus, atsakies no īstermiņa perspektīvām. Neskatoties uz dabīgo vēlmi strādāt garīgajā sfērā, nebaidies strādāt ar savām rokām. Rūpējies par nopelnīto naudu, ieguldi to mājā un ģimenē, piesargies no azartspēlēm.

Negatīvās vibrācijas: vēlme komandēt, kritiskums, spiediena izdarīšana uz apkārtējiem, slinkums, nepacietība.

Talismani: bruņurupucis, bagātības talismans, pūķis, ērgļa talismans, veiksmes zvaigzne, dievišķās palīdzības talismans.

Tavs skaitlis – 5

Tev nepieciešams atrast tādu darbu, kurā varēsi iet un nākt, kad vēlies. Finansiāli panākumi atnāks, strādājot kopā ar citiem cilvēkiem. Nebaidies mainīt darbības sfēras, apmeklē jaunas vietas: rutīna “pieciniekiem” ātri apnīk. Izvairies no narkotiku un alkohola lietošanas.

Negatīvās vibrācijas; bezatbildība, vienaldzība.

Talismani: nemaināma monēta, veiksmes zvaigzne, ērgļa talismans, pūķa talismans, “zelta talismani” Sirīns un Simargls, bagātības talismans.

Tavs skaitlis – 6

Tev nepieciešams kalpot citiem. Lai radītu labvēlīgu enerģiju naudas piesaistīšanai, pievērs uzmanību savai apkārtējai videi. Nebaidies izmantot to, ka tu esi simpātiska un atvērta. Cilvēki domā, ka tu esi taisnīga un spēj veiksmīgi atrisināt strīdus. Tavi finansiālie panākumi būs saistīti ar visām darbībām, kas saistītas ar māju, izglītības iestādēm, sabiedrisko darbu, izglītību.

Negatīvās vibrācijas: lepnums, niknums, iejaukšanās citu cilvēku lietās, spītība, citu apspiešana.

Talismani: pūķis, ērglis, “zelta talismani” Sirīns un Simargls, bagātības talismans, nemaināma rubļa talismans, kā arī labklājības un zirga talismani.

Tavs cipars – 7

Tu pastāvīgi meklē jaunas zināšanas un jaunu informāciju. Septiņi ir vienpašu cipars. Tu noteikti gribi pavadīt daudz laika vienatnē ar sevi. Lai piesaistītu bagātību, izmanto šo laiku lietderīgi: lasot, domājot, mācoties, izgudrojot kaut ko jaunu. Nekādā ziņā nenodarbojies ar fizisku darbu – tādā veidā tu naudu nenopelnīsi. Darījumu vadība arī nav domāta tev. Panākumi var rasties rūpīga, individuāla un profesionāla darba rezultātā. Tu esi pašpārliecināta, līdzsvarota un ar lielām garīgām spējām apveltīta persona.
Negatīvās vibrācijas; nepacietība, tendence uz melanholiju, alkoholisms, noslēpumainība, paiešana malā.

Talismani: bagātības talismans, pūķa un ērgļa talismani, laimes talismans.

Tavs skaitlis – 8

Tavs ceļš uz bagātību nav viegls; finansiāli panākumi atnāk kā rezultāts ieguldītajām pūlēm. Tev nepieciešams iemācīties strādāt citiem. Centies iekļūt lielā uzņēmumā, jo, kolīdz tu sāksi tur strādāt, tavs bankas konts uzreiz patīkami palielināsies. Lai sasniegtu šo mērķi, būs nepieciešams veselais saprāts, drosmes pieņemt lēmumus, stingri principi. Attīsti savas oratoriskās spējas: klausoties tevī, daudzi atvērs savus makus.

Negatīvās vibrācijas: pārmērīgi ambiciozs, nevērība pret savu veselību, neiecietība, varas ļaunprātīga izmantošana, bezjēdzīga izšķērdība.

Talismani: Hora talismans, “ķeltu dieva” talismans, ķeltu starojošais krusts, bagātības talismans, veiksmes zvaigzne, ērgļa talismans.

Tavs cipars – 9

Saistītie raksti

Attīsti sevī iecietību un mēģini izprast apkārtējos cilvēkus. Mēģini palīdzēt un konsultēt citus, kā risināt finansiālas problēmas, iedvesmo viņus darbam. Netiecies pēc varas, jo tev jau ir darbinieku mīlestība. Tu vari ievērojami uzlabot materiālo labklājību, iesaistoties labdarības pasākumus, kas saistīti ar darbu medicīnas iestādēs un bezpeļņas organizācijās.

Negatīvās vibrācijas: dusmas, skopums, skumjas, kautrība, nenoteiktība, neizlēmība.

Talismani: bagātības talismans, ērglis, “zelta talismani”.

Mēs ceram, ka šī efektīvā metode palīdzēs tev uzzināt daudz vairāk par sevi un savām spējām. Iespējams, sekojot šiem padomiem, tu jau šodien varēsi savai mājai piesaistīt bagātību. Izmēģini to!

Avots: “Esotericblog”

LA.lv