Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā piesaistīt veiksmi ar logu palīdzību. Vienkārši un iedarbīgi rituāli 0

Foto – Fotolia

Panākumu piesaistīšana tie nav tikai rituāli, kas palīdz mums sasniegt nepieciešamo. Tie ir jaudīgi vēstījumi, kuri sāk iedarboties uz Visuma enerģijas plūsmu, liekot tiem atsaukties uz mūsu darbībām.

Piesaistīt veiksmi var dažādos veidos: ar vārdošanas palīdzību, amuletu un talismanu veidošanu, domu spēku. Tomēr ir vēl arī vairāki iedarbīgi un visnotaļ viegli veidi, kā iegūt kaprīzās Fortūnas atbalstu. Tam tev būs nepieciešama pārliecība un patiesa vēlēšanās sasniegto nepieciešamo.

Pirmais veids

Rītausmā nomazgā logu guļamistabā. Mazgājot vari dungot savu iemīļoto melodiju, klausīties mūziku. Nekādā gadījumā nesāc šo nodarbi sliktā omā. Pabeidzot mazgāt logu, atver to un saki:

“Logs nomazgāts ar mīlestību, mīlestību arī piesaista. Mana veiksme aiz loga lidinās. Logu atveru – veiksmi mājās ielaižu”.

Biežāk atver savu logu un atkārto vārdojumu. Īpašs spēks šim rituālam piemīt rīta stundās, kad saules stari ir tikko parādījušies un debesis ir maigi rozā nokrāsās.

Otrais veids
Izgriez no sarkana papīra sirsniņu – izrotā to ar krellītēm, pērlītēm, lentītēm – pēc savas izvēles. Piestiprini sirsniņu pie stikla, lai tā būtu redzama no ārpuses. Skatoties uz to, saki:

“Mīlestība mājās, mīlestība apkārt mājai. Veiksme, nāc iekšā, laimi mājās ienes. Ar mums paliec, priecājies un izklaidējies”.

Saistītie raksti

Trešais veids
No zaļa papīra izgriez taisnstūri, kas līdzinās naudas banknotei. Uzraksti uz tā, cik naudas tev nepieciešams. Koncentrējies un uzraksti tādu summu, kāda tev nepieciešama primāro uzdevumu veikšanai. Piestiprini to pie loga mājokļa dienvidaustrumu pusē. Pēc fenšui mācības, tieši šī zona atbild par finansiālo pārpilnību. Saki šādu vārdojumu:

“Katra diena man būs veiksmīga. Nauda no mājas neaizies, ceļu atpakaļ vienmēr atradīs.

Ik dienu atkārto šos vārdus pirms tērē naudu, lai veiksme tevi neatstātu. Lielākam efektam pie papīra ar līmlenti piestiprini monētu, lai naudas enerģētika vienmēr būtu aktīva.

Avots: “mirror-venus.ru

LA.lv