Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā piesaistīt vēlamo savā dzīvē. Pieci soļi, lai pievilkšanās likums strādātu jūsu labā1

Foto-Fotolia/kentoh

Džo Vitāle ir viens no mūsdienu filmas “Noslēpums” (“The Secret”) autoriem, tāpat autors grāmatām un treniņprogrammām par pievilkšanās likumu. Interesants ir arī viņa paša dzīvesstāsts – kādreiz viņš bija nabags un bez mājām, bet tagad ir ļoti veiksmīgs mūsdienu orators.

Lūk, Džo Vitāles atziņas par to, kā veidot pašam savu dzīvi – pieci soļi, lai pievilkšanās likums strādātu jūsu labā:

  1. Uzraksti, ko tu NEgribi. 

Cilvēki ir koncentrējušies uz to, ko nevēlas. Tā vietā, lai meklētu veidus, kā īstenot vēlamo, piesaista savai dzīvei nevēlamo. No šejienes izriet arī nākamais solis.

2. Pārvērt žēlabas mērķos.

Pārformulē to, ko tu nevēlies tajā, ko tu vēlies. Tad tavas acis atvērsies iespējām, kas ir visapkārt.

 

3. Attīri zemapziņu.

Mēs visu dzīvi piesaistām nevis tos mērķus, ko paši apzināmies, bet tos, kas ir mūsu zemapziņā. Bet kā attīrīt zemapziņu? Pirmkārt, apzinies savas ierobežojošās pārliecības. Otrkārt, velti vairāk laikam meditācijām – stāvokļiem, kad ķermenis un prāts ir atslābināti.

4. Iedomājies gala rezultātu.

Vizualizē un iekšēji pārdzīvo stāvokli, it kā rezultāts jau notiek. Protams, ar vienu vizualizāciju būs par maz, jāseko darbībām.

 

 

5. Dari to, kas tevi iedvesmo, ļauj sevi virzīt intuīcijai, nevis prātam.

Ja ir iekšēja vilkme kaut ko izdarīt, tad to dari! Šāda rīcība būs viegla un patīkama.

 

Darbs ar šaubām

Bieži vien mums dzīvē traucē šaubas, tās mēdz būt pat loģiskas. Mēs aizdomājamies: “Bet ja nu tas neizdosies?”. Zinot pievilkšanās likumu, mēs apzināmies, ka ar šādām domām pievelkam negatīvo. Lai paātrinātu vēlmju piepildīšanos, ļaujiet sev sapņot lielus sapņus. Šaubām atbildiet ar lielas veiksmes vizualizāciju.

P.S. Pievilkšanās likumu nezināšana un neticība tās spēkam neatbrīvo no atbildības, kura jums ir savā, savu domu priekšā.

 

Avots: econet.ru

LA.lv