Mobilā versija
0.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

Kā podiņš ar vāciņu vai kā kaķis ar suni? Lielais saderību horoskops sievietēm (8)

1. Auns

1no12
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kā viņu ietekmēt: Viņš ir jauks, mīl dalīties un rūpēties, pieglaimojies viņam, un viņš atdos pēdējo kreklu, kurš mugurā. Viņš ir līdzjūtīgs un uzticīgs, klausīsies un centīsies palīdzēt, tāpēc atrodi kaut ko, kur viņš spēs sniegt palīdzīgu roku.

Dažreiz viņš ir tiesājošs, izdara pārsteidzīgus secinājumus un rīkojas, neapdomājot iespējamās sekas, tāpēc tev ar savu diplomātiju var nākties palīdzēt viņam tikt ārā no nepatikšanām (viņš to novērtēs).

Viņš ir diezgan greizsirdīgs, tāpēc centies nebūt pārspīlēti draudzīga pret pretējo dzimumu. Viņam patīk kontrolēt un organizēt lietas, ļauj viņam to darīt un piekrīti, izsakot savu viedokli. Viņš vēlas kādu, kura spēj pielāgoties viņa vēlmēm, tāpēc esi elastīga un izdabājoša.

Ko nevajadzētu darīt: Nekad nekritizē viņu citu priekšā, vai arī viņš kļūs par dusmīgu Tasmānijas velnu. Nedod viņam ieteikumus par to, kā paveikt lietas, ja vien viņš to neprasa.

Nerīkojies kontrolējoši, atceries, ka viņš ir tas, kurš ir vadonis ( izmanto pieglaimošanās tehniku, lai iegūtu to, ko vēlies ). Nespēlē spēlītes un neesi pat nedaudz pompoza, viņš dod priekšroku dabiskumam, nesamākslotībai. Ļauj viņam rīkoties pa savam, un viņš dos tev visu, ko vien tava mazā, jaukā sirsniņa vēlēsies.

Vislabāk viņš sader ar: Lauvu, Strēlnieku, Vērsi, Ūdensvīru.

Viņš konfliktē ar: Dvīņiem, Skorpionu, Vēzi, Zivīm.

Neitrāli: Auns, Jaunava, Svari, Mežāzis.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Absolūti precīzi

 2. nav ko vispār šitos tumsonīgos murgus lasīt

 3. Ar udensviru? Visur teikts ka nekas nespid un ari dzive pieradija ka nekas nespid!

 4. Pilnīgs blefs.

 5. Tieši ta un neka savadak!

 6. Ko tadu redzu PIRMO reizi dzive par saderibam-nu PILNIGAS MULKIBAS un APLAMIBAS sarakstitas!9tas par versi!!!)

 7. Atbilst par 90%

Ciemos pie rastām. Jura Lorenca e-pasts no EtiopijasViena no dīvainākajām reliģijām pasaulē - rastafariānisms. Neparasta arī tāpēc, ka daudzi ikdienā izmanto tās simboliku, par to pat nenojaušot. Piemēram, klausās šīs mācības sekotāja Boba Mārlija dziesmas vai mēģina nēsāt dīvainās matu pinkas- rastas.
Draugiem Facebook Twitter Google+