×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Galerija. Kā pukst Āgenskalna sirds (3)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Āgenskalna tirgus uzcelts 1925. gadā, paviljona projektu izstrādājis Rīgas galvenais arhitekts Reinholds Šmēlings. Ēkai raksturīgs 20. gadsimta sākuma racionālais jūgendstils.

Viena no gleznainākajām Rīgas apkaimēm Āgenskalns nonākusi Latvijas sabiedrības uzmanības centrā pēc Rīgas domes lēmuma ēkas tehniskā stāvokļa dēļ slēgt Āgenskalna tirgu ar šā gada 1. janvāri. Tirgus neapšaubāmi bija šīs apkaimes sirds un asinsrites dzinulis. Neskaidrība par tā nākotni raisa bažas un liek jautāt – vai lēmumu pieņēmēji pilnā mērā apzinās šā pilsētvides objekta unikalitāti un skaidri novērtē Āgenskalna apkaimes īpašo vietu ne tikai Rīgas kartē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Skaisti pat grausti nami. Visa mana bērnība saistīta ar Mārtiņa baznīcu, Āgenskalna tirgu,Nometņu iela utt. patīkamas atmiņas. Tik tajos PSRS laikos netika veikti remonti,diemžēl.

  2. ko var ņemties…cilvēks sev iestāstījis,ka vajag kaut kādu tirgu,bet mierīgi var bez tā iztikt…visam taču savs laiks,te ir te nav…man personīgi tirgi nepatīk,ļoti nehigēniski viss tur…

  3. Kārtējā shēma iesūkt nāsī par sviestmaizi

Draugiem Facebook Twitter Google+