Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
13. februāris, 2014
Drukāt

Kā sagatavot parafīna vanniņu roku kopšanai? (1)

Foto - 123rf.comFoto - 123rf.com

Lasītājs jautā: “Esmu daudzviet redzējusi, ka skaistumkopšanas saloni reklamē parafīna vanniņas – tās ļoti uzlabojot roku ādu. Ziemā tā tik ļoti sprēgā, ar īpašajiem roku krēmiem nekas daudz nav līdzēts; varbūt tādu vanniņu var mēģināt sagatavot mājās?”

Atbilde: “Protams, parafīna vanniņā rokas var ārstēt arī mājās, tikai jāsadabū parafīns. To var meklēt aptiekās,” paskaidro KOLONNA Lāzerklīnika kosmētiķe Ērika Zirne. “Vispirms parafīns jāizkausē. Mēs salonā to darām speciālā metāla tvertnītē, kurā parafīns izkūst, bet nesakarst vairāk par kādiem 40 grādiem. Tāpēc, kausējot parafīnu mājās katliņā uz plīts, ļoti jāuzmanās, lai tas nebūtu pārāk karsts – tā var ļoti smagi apdedzināties! Var ieteikt kausējot visu laiku pārbaudīt temperatūru ar roku – kamēr siltumu var izturēt, tikmēr var karsēt, bet uz pavisam lēnas uguns.
Tālākā procedūra ir šāda: tīras rokas bagātīgi ieziež ar barojošu roku krēmu. Tad tās iemērc parafīnā – vienu, otru, trešo reizi un pat ceturto, ja gribas. Parafīnam sacietējot, uz plaukstām veidojas tādi kā cimdiņi. Kad tā noticis, rokas ietin dvielī vai folijā un kādas 10 minūtes patur, lai saglabātos siltums un labāk iedarbotos krēms. Pēc tam cimdiņus novelk vai noloba. Mēs salonā šādi izlietotu parafīnu izmetam, bet mājas apstākļos to droši vien varētu izmantot atkārtoti.”

366_C_logo1

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. šī vanniņa ir super,bet jāatceras ka ar vienu reizi vien nepietiks,es procedūru atkārtoju katru dienu lai būtu kāds rezūltāts…jo ziema ir gara,bet šī procedūra ir relaksējoša tapēc izvēlos relaksēties katru dienu.

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+