×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

Kā saldais ēdiens pēc brokastīm


la08

Rīdzinieks Voldemārs Rožuleja (69), atbildot uz jautājumu, kas viņu saista “Latvijas Avīzē”, nevilcinoties atbild – protams, politika. Visiemīļotākā ir trešā – komentāru un Egila Līcīša feļetonu – lappuse. Bija laiks, kad tieši šo lapu nokopēja vairākos eksemplāros un atdeva lasīšanai saviem draugiem un paziņām. Protams, interesē arī viss pārējais – kultūras dzīve, ārzemju notikumi, “Lasītāju balsīs” publicētās vēstules. “Brīnos, ka vēl joprojām cilvēki raksta un jums ir ko publicēt. Neviena cita redakcija to nedara,” norāda V. Rožuleja. Bet kopumā par “LA” viņš saka – vienīgā objektīvā, neitrālā un visaptveroši atspoguļo visas tēmas.

No nesen lasītā viņš izceļ NA līdzpriekšsēdētāja Raivja Dzintara komentāru “Politika ir komandas darbs” (“LA”, 6. nov.), kurā sniegts skaidrojums, kāpēc saasinājās attiecības ar tieslietu ministru Jāni Bordānu. V. Rožuleja: “Iepriekš es tāpat kā vairākums lasītāju biju nikns, ka NA grib izrēķināties ar tik godīgu politiķi kā Bordāns. Ministrs tik skaisti izrunājās televīzijā. Taču patiesība izrādās pavisam cita. Vēlreiz pārliecinājos, cik pareizi ir uzklausīt abas puses un tikai tad izdarīt secinājumus.”

Domājot par nākotni, lasītājs norūpējies, ka vēlētājus šobrīd tik viegli uzpirkt – pensionāri teju vai rokas bučo pilsētas mēram par to, ka sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Tas atgādina Zīgerista laiku ar viņa slavenajiem banāniem. Cik maz mums vajag! Tajā pašā laikā lasītājs uzteic Nilu Ušakovu kā politiķi. “Viņš savus labos darbus prot lieliski pasniegt, nu tieši kā Lembergs.” Bet pieminot pagātni, V. Rožuleja aizstāv Kārli Ulmani. “Pēc vairāk nekā 70 gadiem viegli kritizēt un pārmest autoritārismu, bet neviens nevar iejusties viņa ādā un saprast, kā tas tolaik bija.”

Bet nu pietiek par politiku! Lasītājs atklāj, ka viņš esot fanātisks krustvārdu mīklu minētājs. Tās viņam ir kā saldais ēdiens uzreiz pēc brokastīm.Katru rītu Voldemārs internetā no portāla La.lv izdrukā laikrakstā publicēto krustvārdu mīklu un ar lielu baudu ķeras pie atbilžu meklēšanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+