Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā sasniegt alfa stāvokli, kas ļauj īstenot jebkuru (patiesu) vēlēšanos1

Foto – Fotolia

Ir taču pasaulē laimes lutekļi, kuriem, šķiet, vienmēr pie rokas burvju nūjiņu komplekts! Kā citādi izskaidrot, ka veicas vienmēr un visur? Nemēģināsim tirgoties par laimīgo instrumentu komplektu, bet šo unikālo tehniku var izmēģināt katrs.

Tātad tev ir kāda vēlēšanās, kuru ļoti, ļoti gribi redzēt īstenotu, bet nekādi neizdodas? Tad ir īstais brīdis ļaut tev ieskatīties “aiz kulisēm” un iepazīties ar aizraujošu vēlmju īstenošanas procesu.

Noslēpums tajā, ka katrs cilvēks ir spējīgs uz neiespējamo vai, citiem vārdiem, spēj daudz vairāk nekā pats var iedomāties. Vēlmju vizualizācijas un pievilkšanās likums darbojas bez izņēmumiem un attiecībā uz visiem cilvēkiem, kuri prot “uzskaņot” savu saprātu uz noteiktu vilni un ieiet tā dēvētajā alfa stāvoklī.

Kas ir alfa stāvoklis?
Alfa stāvokli mēdz saukt arī par “izmainītu cilvēka prāta stāvokli”, kad sapņa piepildīšanai pieslēdzas īpaša cilvēka “es” daļa – daudz apspriestā un analizētā zemapziņa.

Psihotehniku adepti apgalvo: tu pat iedomāties nevari, uz kādiem brīnumiem būsi spējīgs, ja iemācīsies ieiet alfa stāvoklī un to kontrolēt.
Jebkura vēlēšanās, kuras realizācijai būsi patiesi gatavs, īstenosies ātri un vienkārši, par pliku “paldies”. Turklāt varēsi viegli kontrolēt savas jūtas, pārdzīvojumus un noskaņoties, piemēram, uz atbrīvošanos no kaitīgiem ieradumiem.

Kā nokļūt alfa stāvoklī un no tā iziet?
Principā cilvēks alfa stāvoklī atrodas vairākas reizes dienā: kad esi nupat pamodies vai laidies miegā, t.i., brīžos starp nomodu un miegu. Tāpēc dinamisku stāvokļu maiņu visvieglāk apgūt meditējot. To lieliski apraksta Hosē Silva, kas radījis unikālu metodi, balstoties uz alfa stāvokli.

Aizver acis un pagriez skatienu aiz aizvērtām acīm tās 20-50 grādu leņķī. Sajūti, ka esi iegājis alfa stāvoklī. Tiesa gan, joprojām nav skaidrs, kāpēc tādā veidā visvieglāk pārslēgties uz alfa režīmu.

Lai šajā stāvoklī noturētos ilgāk, sāc skaitīt atpakaļ no 20 līdz vienam. Stāvoklis jānostiprina, lai pēc tam varētu viegli to izmantot. Maksimāli atslābinies.
Iztēlojies objektu. Tiklīdz būsi ticis līdz vieniniekam, smadzenes būs pilnībā noskaņojušās uz alfa viļņa. Tagad var strādāt ar vēlēšanos. Iztēlojies to, ko vēlies saņemt. Tai jābūt ļoti skaidrai un spilgtai. Uzskata, ka alfa stāvoklī vislabāk uztverami vizuāli tēli. Ja ar pirmo reizi neizdodas, iztēlojies kaut ko citu, vienkāršāku – treniņam. Papriecājies par redzamo!!

Izej no alfa stāvokļa. Lai to izdarītu, skaiti no viens līdz 20. Un pie pēdējā skaitļa atver acis.

Saistītie raksti

Jo biežāk praktizēsi pāreju alfa stāvoklī, jo vieglāk būs uz to noskaņoties. Ar laiku pat nevajadzēs skaitīt līdz 20, pietiks ar desmit, pieci un pat rīs.

Turklāt tu varēsi to kontrolēt jebkur – darbā, viesos vai ceļā.

Alfa stāvoklis tad arī ir veiksminieku brīnumnūjiņa. Un tā viegli var nonākt arī tavās rokās. Trenējies un attīstī savas spējas – tās ir bezgalīgas!

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 2
2 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikinam krietni labāka otrā NHL spēle, tomēr atkal zaudējums
1 stunda