Mobilā versija
Brīdinājums +1.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 22. oktobris, 2017
20. februāris, 2017
Drukāt

Kā savaldzināt vīrieti, lai viņš sapņotu par nopietnām attiecībām. Seši iedarbīgi noteikumi

1. Kam nav vērts tērēt laiku?

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kā savaldzināt vīrieti, kurš pagaidām par jums neinteresējas? Ja jūs uzskatāt, ka to var izdarīt viens un divi, jūs maldāties.

Apspīlēti, īsi svārki, krūtis, kas spraucās ārā no dekoltē, spilgta kosmētika – ar šādiem līdzekļiem, protams, var pavedināt vīrieti. Tomēr tikai pavedināt un tikai uz vienu, divām naktīm, un ne katru.

Savaldzināt vīrieti tā, lai viņš domātu ja ne par kāzām, tad vismaz par nopietnām attiecībām, strauji neizdosies – te nepieciešams ilgāks laiks, gudra stratēģija un pareiza taktika.

Saziņas neiespējamība. Ļoti grūti savaldzināt vīrieti, kas atrodas no jums būtiskā attālumā. Protams, mēdz būt arī tādi gadījumi, kad attālums tikai veicina interesi, bet tas notiek tikai tad, kad interese jau ir. Tomēr ir grūti iekarot un savaldzināt vīrieti, ar kuru tikšanās ir retas un neregulāras. Tāpēc nav vērts tērēt laiku ar vīrieti, ar kuru nav iespējas bieži redzēties. Ieinteresēt var tikai to, kurš tevi nereti skata vaigā un var komunicēt.

Vīrietis ar problēmām. Ja jūs zināt, ka jūsu intereses objektam ir kaut kādas nopietnas problēmas (parādi, lielas nepatikšanas darbā, slimība, lieli kredīti, kurus viņš nevar samaksāt), necenšaties viņu savaldzināt– nekas neizdosies. Vīrietis var ar kaut ko aizrauties tikai tad, ja dotajā brīdī viņam dzīvē viss ir vairāk vai mazāk kārtībā. Lielas problēmas vienkārši neļaus viņam domāt par kaut ko citu, un jūsu interesi viņš labākajā gadījumā neievēros, bet sliktākajā – šāda uzmanību viņu nokaitinās. Var viņam just līdzi, censties palīdzēt, taču mēģināt savaldzināt nav vērts, pagaidiet, kamēr viņš tiks galā ar savām nedienām.

Tātad jūsu intereses objekts atrodas aprindās, kurās jūs apgrozāties un viņu nemoka nekādas nopietnas problēmas. Var sākt “šī cietokšņa aplenkšanu”. Tas, vai šis aplenkums būs veiksmīgs, gandrīz par 100% atkarīgs no jums.

  1. Kam nav vērts tērēt laiku?
  2. Kopējas intereses un interese par viņa personu
  3. Pašpārliecinātība, nevis tukša dižošanās
  4. Neverbālā uztvere
  5. Aizrautīgi smiekli un pavedinošs aromāts
  6. Viegla pieejamība ar mīnusa zīmi
  7. Apbrīns un komplimenti

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+