×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
16. oktobris, 2013
Drukāt

Kā senlatvieši bez TV?


Foto - LETAFoto - LETA

Andris Irbēns Smiltenes novadā: “To, ka TV3 ir Latvijas kanāls, mūsu mājās pamanīja tikai šogad ap Jāņiem. Ja TV3 un LNT būs maksas kanāli, lai viņi tādi arī ir – mēs nemaksāsim. Mums pilnīgi pietiek ar LTV1 un LTV7, jo televīziju vajag tikai “Panorāmas” dēļ un lai noskatītos kādu labu koncertu. Es pilnīgi saprotu senlatviešu dzīvi, kuri lieliski iztika bez televīzijas.”

Gaida Gailīte Apē: “Man ir virszemes bezmaksas apraide, un es skatos LTV1, LNT un TV3 programmas. Man būtu žēl atteikties no abām pēdējām, jo tur ir labas filmas, seriāli un interesanti raidījumi. Es ceru, ka gudri izdomās, kā no 1. janvāra varēs maksāt tikai par šīm divām programmām.”

Jānis Censonis Jaunjelgavā: “Gribu izteikt līdzjūtību daudziem Latvijas pensionāriem, kas TV3 un LNT vairs nevarēs atļauties. Uz mani tas neattiecas, jo lietojam maksas paku, kur ir TV6 ar sporta pārraidēm un kanāli par dabu. Tos un LTV1, kur ir “Panorāma” un daži citi raidījumi, kas tomēr ir kvalitatīvāki nekā citos kanālos, pārsvarā arī skatos. Par laimi, mūsu ģimenē neviens nav kļuvis par tādu datoru un televīzijas fanu, lai nezinātu, kā un kur aug kartupeļi un no kurienes nāk piens. Un nekas nenotiktu, ja LNT un TV3 neredzētu.”

Mirdza Strautiņa Rīgā: “Es negribu skatīties ne TV5, ne REN TV vai citus krievu kanālus. Mani pilnībā apmierināja četri bezmaksas kanāli LTV1, TV7, LNT un TV3, lai gan, ieviešot dekoderus, solīja piecus. Un es gribu zināt, kā un par kādu summu es varēšu nopirkt tikai šos divus kanālus – LNT un TV3. Es negribu atteikties no “UgunsGrēka” un “Nekā personīga”, no romantiskajām komēdijām otrdienas vakaros un varētu arī pirkt maksas karti par 1 – 1,5 latiem, bet es negribu maksas paku ar 10 vai 20 man pilnīgi nevajadzīgiem un nebaudāmiem kanāliem.”

Biruta Akmentiņa Tukuma novadā: “Pašlaik par maksas TV programmu paku mēnesī maksājam Ls 4,60. Domāju, ka no jaunā gada varētu maksāt līdz Ls 5. LNT un TV3 kanālos skatāmies “UgunsGrēku”, filmas, “Runāsim atklāti!”, ziņas, arī krievu izklaides raidījumus. Sanāk skatīties daudz, slimības dēļ esmu piekalta gultai. Vēl varu tikai lasīt un strādāt rokdarbus.”

Fakti


Uzņēmuma “Lattelecom”, kas nodrošina četru kanālu bezmaksas apraidi, pārstāve Līga Bite sacīja, ka vēl nevar pateikt, kā no 1. janvāra notiks maksas iekasēšana par LNT un TV3. Ir tikai sākušās sarunas ar ieinteresētajām pusēm. Pirmā skaidrība varētu būt pāris nedēļu laikā.

Mediju koncerns “Modern Times Group” paziņojis par lēmumu no nākamā gada 1. janvāra kanālus TV3 un LNT raidīt tikai maksas platformās. Kad TV3 un LNT apvienojās, viens no nosacījumiem bija, ka abiem kanāliem jāpaliek bezmaksas apraidē tikai līdz 2014. gada 1. janvārim.

Pašlaik tikai bezmaksas kanālus skatās 6 – 7% skatītāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+