Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā sevi pasargāt no negatīvas ietekmes? 15 maģiski rituāli0

Foto – LA.lv

Pārbaudi izturējuši

Eksistē vairāki universāli un laika pārbaudīti aizsardzības līdzekļi pret negatīvu ietekmi (pret enerģētiskajiem vampīriem, pret ļaunu aci u.tml.), piemēram,

1. sazinoties ar nevēlamu cilvēku, rokas pirkstus kabatā saliec “pigā”;

2. krekla iekšpusē pretī sirdij piešuj parastu adatu ar galviņu uz leju;

3. izvairies skatīties personai sejā. Domāt par kaut ko citu un/vai pie sevis izskaitīt līdz miljonam;

4. pēc sarunas nomazgā seju ar tekošu ūdeni;

5. vajag iemācīties iztēloties, ka tavs sarunu partneris atrodas attālināti, it kā aiz spoguļstikla. Tas netraucēs savstarpēji komunicēt, bet ierobežos enerģijas apmaiņu starp sarunu biedriem.

Enerģijas aizsardzība “Krustceles”

Pats vienkāršākais veids, kā sevi pasargāt sarunas laikā ar nevēlamu un negatīvu personu, ir pārkrustot rokas un kājas saziņas laikā. Tādā veidā tu aizver savu biolauka un neļauj to ietekmēt.

Aizsardzība “Gredzens”

Saliec kopā vienas rokas īkšķi ar rādītājpirkstu (gluži kā rādot zīmi “ok”), izveidojot apļa formu. Un tad ar otru roku izdari tāpat, vienīgi otrās rokas aplim jāsavijas ar pirmās rokas apli. Pārējie pirksti pārklājas. Šo paņēmienu tradicionāli izmanto Ķīnā un Japānā. Aizsardzības paņēmiens “gredzens” ir patiešām efektīvs.

Aizsardzība “ieguldītais gredzens”

Efektīvs paņēmiens, kuru izmanto daudzi jogi, ir “ieguldītais gredzens”. Savieno īkšķi ar rādītājpirkstu, izveidojot gredzena formu, un tad vizuāli “ieguldi” šo gredzenu otrās rokas plaukstā. Tad to pašu izdari ar otru roku. Šīs darbības jāatkārto trīs reizes. Parasti pēc trešās reizes persona, kas praktizē šo tehniku, uzskata, ka atmosfēra ap viņu ir kļuvusi blīvāka un galvu nav tik viegli pagriezt. Tas ir saistīts ar to, ka gredzena “ieguldīšana” ne tikai aizver biolauku, bet vairākkārt palielina tā blīvumu.

Aizsardzība “Spoguļu siena”

Iedomājies, ka no visām pusēm tev apkārt ir ķieģeļu siena. No ārpuses šī siena ir noklāta ar spīdīgu spoguļu klājumu. Un, lai no kādas puses uzbrucējs mēģinās tev uzbrukt, viņš redzēs tikai savu atspulgu un saņems prettriecienu atpakaļ gluži kā bumerangs. Veicot šo aizsardzības paņēmienu, nekādā gadījumā nemēģini atklāt savus nodomus. Personai, kas mēģina tevi negatīvi ietekmēt, nevajadzētu nojaust, ka tu lieto īpašu aizsardzības paņēmienu. Redzot tavu mieru un draudzīgumu, viņš mēģinās ar katru reizi palielināt savu sitienu spēku, bet saņemt tikai lielāku prettriecienu. Rezultātā viņš nogurs no šīs neauglīgās cīņas, un, visticamāk, atteiksies turpinās savus uzbrukuma mēģinājumus. Šī metode ir populāra un ir izrādījusies efektīva. Diemžēl tā neietekmēs burvjus.

Aizsardzība “Ola”

Mēģini sajust (bet ne iztēloties), ka starptelpu līmenī atrodas četras siltas zelta bumbiņas, kas izvietotas tev aizmugurē, abos sānos un priekšā, izstieptas rokas attālumā. Citiem vārdiem, tev apkārt ir krusts, kas atrodas horizontālā plaknē ar asi, kas iet gar ķermeņa vidējo līniju. Kad šis krusts rotē, tiek izveidota stīpiņa, kuru var viegli pārvērst par “olu”, kas tavu ķermeni ieskauj kā stikla lodīte un aizsargā tevi no jebkādas negatīvas ietekmes. “Olu” sienām jābūt ļoti blīvām un daudzslāņainām. Iedomātās čaulas, kuras tu atkārtoti uzklāj uz šo lodi, var būt vienkrāsainas, divkrāsainas un trīskrāsainas. Šajā gadījumā priekšroka ir dodama zelta, gaiši zilai vai oranžai krāsai. Ir ļoti svarīgi skaidri sajust savas darbības telpā.

Aizsardzība “Krusts”

Iedomājies, ka no visām pusēm tavu ķermeni ieskauj krusti (tādi, kādus tu vari iztēloties), un tie atrodas netālu no tava ķermeņa. Ar nelielu piepūli un lēnām, sākot no galvas, domās pārvieto šos krustus prom no sevis attālumā līdz vienam metram. Ja vingrinājums ir izdevies, tavs fiziskais stāvoklis uzlabosies, bet iztēlotie krusti apvienosies, veidojot vienotu veselu sienu.

Aizsardzība “Biolauka rotācija”

Vajag apjaust, ka visa telpa starp tavu fizisko un garīgo ķermeni ir piepildīta ar noteiktu viskozu vidi, kas atgādina dūmu pūšļus. Šī viela rotē pa ķermeņa asi pulksteņrādītāja virzienā. Ja rotācija tiek veikta pareizi, pazūd paša ķermeņa sajūta, dodot vietu viendabīgas masas sajūtai.

Aizsardzība “Kombinēšana”

Vispirms izpildi “krusta aizsardzības” paņēmienu, bet šoreiz novirzi krustus līdz 2 metru attālumam. Pēc tam veido aizsardzības paņēmienus, izmantojot “olas” vai “biolauka rotācijas” paņēmienus.

Aizsardzība “Zelta piramīda”

Saistītie raksti

Iztēlojies, ka tu esi zelta piramīdas centrā, kura ar savu spīdēšanu atspoguļot negatīvo ietekmi, kas nāk pie tevis. Piramīdai jābūt tik lielai, lai tu justos ērti.

Aizsardzība “Biolauka informācija”

Vispirms ir jāizveido aizsargapvalks “bumbas” formā, bet pēc tam jāiztēlojas, kā bumba piepildās ar sudrabaini violetas krāsas enerģiju. Uz bumbas ārējās virsmas, paralēlas meridiāna izskatā, iziet paralēlas lentas, kas saka: “Es jums neesmu vajadzīga.”

Avots: Mirror-Venus

LA.lv