×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. novembris, 2017
Drukāt

Kā sievietei aizsargāt savu auru no skaudības un naida. Praktiski padomi (6)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Izrādās, aizsardzība pret jebkuru negatīvu iedarbību no citu cilvēku puses – skaudības, naida, noskauduma, vampīrisma, nobūruma – ir daudz vienkāršāka nekā varētu šķist pirmajā brīdī. Aizsargāties pret skaudību, vampīrismu, negatīvu enerģiju, ko rada nevesela cilvēka slima psihe, var arī ar saviem spēkiem, pārliecināti ezoteriķi.

Protams, visefektīvākā un jaudīgākā aizsardzība pret negatīvām parādībām ir emocionālā līdzsvarotība, dvēseles un enerģētiskā tīrība, labs fiziskais un psiholoģiskais stāvoklis. Taču parastam cilvēkam, kuru mūsu neveselajā pasaulē lauž visi un visur, tādam ir grūti būt.

Tādēļ, ja nav spēka būt stipram pašam par sevi, ir vērts katram gadījumam (vai arī tavā īpašajā gadījumā) izveidot enerģētisku „bruņuvesti”, tā palīdzot sev.

Un tas ir pietiekami vienkārši.

Lūk, dažas metodes, kas ar nelielu, taču regulāru spēku un laika patēriņu ļaus izveidot aizsardzību, kas būs pietiekama, lai neitralizētu un novirzītu lielāko daļu negatīvās enerģijas, kas ir caurvijušas visu dzīvi vai ir vērstas tieši pret tevi.

Šīs metodes var izmantot gan paša aizsardzībai, gan arī aizsargāt savus mīļos – sievu, vīru, bērnus un citus tuviniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Šausmīgs murgs. Pilnīgas aplamības.

  2. A ko ta lasi, tādu informāciju?

  3. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Vislabāk sievieti aizsargā viņa pati, ja nelasa horoskopus, nepēta zodiaka zīmes, nebrauc ”attīrīties” pie budistiem, neaizmirst, ka ortodoksi ir ne tikai pareizticīgie (kādā pakāpē ir jāslimo ar narcismu, lai šo ticību tā “godātu?”), bet arī katoļi.
    Jāstrādā, jāizglītojas, jāsporto, jāmīl un viss būs štokos bez visām sadomātām muļķībām.

  4. Mani senie senči teica īsi un skaidri;- “lai man iepūš ” !

  5. Emocionāla līdzsvarotība un neko tev skauģi nenodarīs.

Draugiem Facebook Twitter Google+