×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Kā spēlēt Pokemon Go? Rokasgrāmata jauniem spēlētājiem (7)

1. Kas tad īsti ir Pokemon Go?

1no7
20160708-pokemon-go.0

Pasaules karstākais jaunums – Pokemon Go – ir jaunums arī tev un meklē palīdzību, kā uzsākt? Izlasi mūsu iesācēju rokasgrāmatu!

Lielākā daļa cilvēku ir vismaz dzirdējuši par pokemoniem – ”Nintendo” populārāko izstrādājumu, kurā spēlētājiemjāceļo cauri izdomātai pasaulei, lai nokertu dažādas fascinējošas radībiņas. Taču šodienas pasaule vairs nelīdzinās tālajiem 1990.gadiem – Nintendo un Niantic Labs ir apvienojušies, lai ar GPS “uzlabotās realitātes” un jauku grafiku palīdzību ļautu spēlētājiem noķert pokemonus, tajā pašā pasaulē, kurā dzīvojam mēs!

Ja tu pēdējo nedēļu esi dzīvojis realitātes jeb kaut kādā citā veidā pamanījies izvairīties no interneta, tad droši vien esi palaidis garām oficiālo jau apbrīnojami populārā Pokemon Go palaišanu.

KO VISU VAR ATRAST, MEKLĒJOT POKEMONUS

Tā saglabā veco pokemonu spēļu pamatus – pokemonu ķeršanu, cīņas “treniņu” zālēs, dažādu priekšmetu izmantošanu un savu pokemonu attīstīšanu – vienīgi ar traku pavērsienu: viss notiek īstajā pasaulē. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai spēles pasaulē savu virtuālo aizbildni pretī piedzīvojumiem un pokemonu medībām mēs sūtītu ar podziņu palīdzību, šoreiz mums ir jāsoļo pašiem, īstajā pasaulē! Trakums.

Tu, iespējams, šeit iemaldījies, neko nezinot par pokemoniem, taču tas nekas – tev nav jābūt iepriekšējo spēļu fanam vai pat jāpārzin izdomātā Pokemonu pasaule un tās radības, lai šī spēle tev sagādātu prieku.

Lai arī šī spēle reklamē sevi kā Pokemonu ķeršanas un cīņu spēli, patieso prieku sagādā īstās pasaules izpētīšana ar draugiem, atpūšanās pie vēsturiskiem pieminekļiem, kuri patiesībā ir nomaskētas “PokePieturas”, kā arī jaunu cilvēku iepazīšana īstajā pasaulē.

 1. Kas tad īsti ir Pokemon Go?
 2. Pokemon Go 101
 3. Kas tev jāzina par pokemoniem
 4. Kā noķert citus Pokemonus
 5. Kas ir Poke pieturas? (PokeStops)
 6. Kā izmantot dažādas mantas no savas mugursomas?
 7. Kā pacelt līmeni savam pokemonam un likt tam attīstīties?

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kā var pārvietoties es spiežu pogu pārvietoties bet reti kad staiga

 2. Celot cauri izdomatai pasaulei…? Ka var nokert kaut ko, kas ir izdomats? Es to pielidzinu SLIMIBAI- / piem., cilveki, kas dzivo sava ,,pasaulite,, vai halocinacijas….!

  • 🙂 Savukārt es slimībai pielīdzinu analfabētismu un arī tā izpausmes formu – rakstīšanu bez garumzīmēm .

 3. Es visu izlasiju tā arī nesapratu kaa jaspelē

 4. Neesmu.speleis

 5. vai tiešām vēl ir pa maz spēļu atkarīgo, ka tas mēsls ir jāreklamē???

Draugiem Facebook Twitter Google+