×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. augusts, 2015
Drukāt

Kā striju mazināšanā var palīdzēt ēteriskās eļļas

aromterapija_vi_18

Izmantojot ēteriskās eļļas pret strijām, individuāli ieteicams konsultēties tie, kuriem ir alerģijas, hroniskas slimības vai grūtniecība.

Iesakām šādu recepti

* Sarīvējiet vienu vidēju burkānu. Aplejiet ar vēsu vārītu ūdeni, tā, lai ūdens nedaudz pārklātu burkānu. Ļaujiet pastāvēt piecpadsmit minūtes, izņemiet burkānu un izspiediet no tā lieko šķidrumu, pārējo neizmanto. Šķidrumā pievienojiet dažus pilienus mandeļu eļļas.

Ar šādu šķīdumu jātīra tās ķermeņa daļas, kur strijas rodas visbiežāk.

* Paņemiet vienu ēdamkaroti mandeļu eļļas, pievienojiet pa 3 pilieniem ģerāniju un apelsīnu eļļu. Šo maisījumu var izmantot to zonu masāžai, kurās ir strijas. Atsauksmes liecina, ka labu rezultātu var iegūt, masējot krūtis grūtniecības laikā. Ja jūs neesiet pilnībā novērsuši striju rašanos, pievērsiet uzmanību dažām receptēm, kā izmantojot ēteriskās eļļas, pret svaigām strijām.

* Uz 10 tējkarotēm bāzes eļļas (derēs mandeļu), pievieno 5 pilienus lavandas eļļas. Šo maisījumu viegli iemasē problēmu zonās. To var izmantot arī profilaksei 2 reizes nedēļā.

* Ieberziet ādā maisījumu no neroli, vīraka un lavandas eļļām, ņemot pa 2 pilieni no katras.

* Pagatavot maisījumu masāžai no mežrozīšu sēklu eļļas, kas ņemta par pamatu, vienas daļas eļļu mandarīna un 2 daļām neroli eļļas. Masēt katru dienu.

*Tējkaroti mandeļu eļļas un 8 pilienus rozmarīna labi der ikdienas ierīvēšanai. Lai mazinātu strijas, kas bija radušās jau pirms vairākiem gadiem, izmantojiet šādas receptes ar ēteriskajām eļļām.

* 50 ml bāzes eļļai ( labāk izmantot kviešu asnu eļļu, pievieno pāris pilienus neroli, mandarīna un lavandas eļļas. Šo maisījumu izmantojiet masāžai.

dievietei_logo

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+