Kokteilis
Mīli

Kā tikt pāri krāpšanai nešķiroties. Tikai viens noslēpums 16

Dažkārt ir ļoti grūti atturēt sevi no domas par kādu citu cilvēku, kurš nav ne tavs draugs, ne vīrs – un tā notiek diezgan bieži.

Ja cilvēki ir precējušies gadiem ilgi, viņiem ir laimīga ģimene, bērni, tam būtu jābūt tam, kas definē nesalaužamas saites, vai ne? Bet ne vienmēr tā ir.

Dažkārt attiecībās notiek tādas lietas, kas liek domāt nepiedienīgas domas par kādu citu cilvēku. Iespējams, ka tas ir noticis vienreiz, varbūt vairākas reizes – un tu vienkārši nespēj nejusties vainīga par šādām domām.

Iespējams, ka tu jūties tā, it kā tavs vīrs vai draugs savas attieksmes dēļ būtu “iegrūdis” tevi cita vīrieša rokās. Un, lai nu kā viss nebūtu bijis, šādam notikumam ir iespējams tikt pāri – bet tas ir jādara kopā.

Attiecību eksperte Ērika Gūdstona dalās savās zināšanās par to, kā palikt uzticīgai savam vīrietim, lai apslāpētu vēlmi nodoties mīlas izpriecām ar citiem vīriešiem.

Viņa iesaka sākt ar paskatīšanos atpakaļ uz to, kas īsti pagātnē ir nogājis greizi, un turpināt ceļu uz priekšu – kopā. Ne vienmēr ir vienkārši “uzrakt” pagātni, tomēr tas nodrošinās to, ka jūsu starpā nebūs nekādu noslēpumu – tādā veidā būs iespējams “salabot” laulību vai attiecības.

Ja tava otra pusīte tiešām izdarīja ko tādu, kas bija licis tev meklēt mierinājumu cita vīrieša rokās, ir svarīgi sākt ar atklātību. Būšana tiešai par visu no paša sākuma palīdzēs saglābt jūsu attiecības.

Saistītie raksti

Tāpat, lai arī cik dīvaini varbūt tas nešķistu, iespējams, ir vērts pierakstīties pāru terapijai. Tas abiem būs ļoti noderīgi – tas palīdzēs tiešām atrisināt problēmas, nevis nolikt tās malā, cerot, ka tās atrisināsies pašas no sevis.

Svarīgi ir būt atklātiem vienam pret otru pat tad, ja ir sajūta, ka šī atklātība otru sāpinās – vismaz pastāvēs lielāka iespējamība nonākt pie īstās problēmas saknes. Kad attiecības būs tīras no meliem, gan tu, gan viņš jutīsieties labāk un varēsiet ieņemt jaunu starta pozīciju.

Avots: yourtango.com

 

LA.lv