×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. marts, 2013
Drukāt

Kā tīrīt matraci, lai to nesabojātu? (1)

matracis12

“Vai varētu sniegt informāciju, kur vai kā iespējams iztīrīt tik populāros “Dormeo” matračus (konkrēti Memory 2 + 12 Silver Plus). Kad man atteica ķīmiskajā tīrītavā, mēģināju atrast padomu pie pašiem ražotājiem un internetā. Diemžēl neizdevās…” 
Lāsma D.

 

– “Dormeo” matračus ir aizliegts tīrīt ķīmiskajā tīrītavā vai mazgāt ar ķīmiskiem līdzekļiem, jo tad izstrādājumu var sabojāt, – skaidro šo matraču izplatītājfirmas SIA “Studio Moderna” mārketinga menedžere Elīna Baranovska, balstoties uz ražotāja oficiālo informāciju. – “Dormeo” matračus var izsūkt ar putekļusūcēju vai tīrīt ar veļas ziepju putām (sarīvētas veļas ziepes sajauc ar siltu ūdeni). To darot, matraci vēlams pārāk nesaslapināt, bet pēc apkopes – kārtīgi izžāvēt, pārliecinoties, ka sausas ir abas puses.

“Dormeo” matrača tīrību un ilgu kalpošanu nodrošina noņemams pārvalks, ko iepriekš vajadzēja iegādāties atsevišķi, bet tagad tas esot jau komplektā. No kokvilnas šūto pārvalku, kad tas kļuvis netīrs, var noņemt un izmazgāt veļas mašīnā.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav jau gan pārvalks komplektā, par to ir jāmaksā atsevišķi. Tie ir dažādu krāsu, kuras ne vienmēr ir pietiekamā izvēlē, jp cilvēki jau vēlas tos kaut kam pieskaņot – segai, gultas materiālam. Tomēr telefoniski saskaņojot, ir iespējams noskaidrot, kurā tirdzniecības vietā vajadzīgo var nokomplektēt uzreiz vai vismaz apskatīties, kādi ir iespējamie krāsu varianti

Draugiem Facebook Twitter Google+