Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā tulkot Suņa rējienu? Austrumu horoskops visām zodiaka zīmēm 2018. gadam 16

Ilustrācija – Astro Avīze 2018

ŽURKA

(1924., 1936., 1948., 1960., 1972., 1984., 1996., 2008., 2020.)

Autors: Ivars Gudrais, “Astro Avīze 2018. gadam)

Suns atbalsta tos, kuri nav egoisti, pūlas ne tikai savā, bet arī citu labā. Žurkai tas izdosies tikai tad, ja viņa pacentīsies aizmirst savu intrigantes dabu un pēc iespējas parādīt savas labākās rakstura īpašības, bez ārēja spožuma darīs savu darbu un uzkrās tā rezultātu. Ja tas izdosies, šis gads viņai būs veiksmīgs un turklāt viņa kaut nedaudz atpūtīsies no trokšņa un kņadas, kas, iespējams, viņai ir bijusi visapkārt līdz šim.

Tiesa gan, tā kā Suns ir arī ideālists un cīnītājs pret netaisnību, var gadīties, ka dažām Žurkām, sevišķi politiķēm, izdodas izvirzīties priekšplānā, kritizējot kādu līdzšinējo netaisnību un apsolot tikt ar to galā. Tomēr, ja Žurkai neizdosies izpildīt savus solījumus, sekas turpmākajos gados var izrādīties visai smagas. Mīlestībā viņai labāk šogad turēties pie tā, kas jau ir, bet, ja nu viņa līdz šim ir bijusi galīgi tukšā, lielākais, ko viņa var atļauties, – nepretoties notiekošajam.

VĒRSIS

(1925., 1937., 1949., 1961., 1973., 1985., 1997., 2009., 2021.)

Dzeltenā Suņa gadā viņam var klāties labāk nekā citos ar šo zodiaka zīmi saistītajos gados. Vērsis īpaši nemīl pārmaiņas, tiecas pēc stabilitātes, un vīrišķā jan uguns viņam to arī nodrošina. Iespējams, vienīgais, kas no viņa tiks prasīts, būs strādāt mazliet cītīgāk, nekā tas bijis līdz šim, tādēļ atliks mazāk laika pārdomām un, iespējams, arī laika būt kopā ar saviem mīļajiem. Mīlestībā Vērsim veiksies – viņa taisnības mīlestība un atklātā valoda tiks atzinīgi novērtēta.

Iespējams arī kāds negaidīts kāpiens pa karjeras kāpnēm. Labāk veiksies tiem Vēršiem, kuri visus iepriekšējos gadus ir cītīgi strādājuši – iespējams, tieši šogad izdosies plūkt sava darba augļus. Gudri darīs šīs zīmes pārstāvji, kuri turēsies tālāk no strīdiem, kuri tieši neskar viņu pašu – visai viegli var gadīties, ka ar savu holeriķa temperamentu viņš pienācīgi nenovērtē visas notiekošā nianses un nostājas nepareizajā pusē vai arī iejaucas tur, kur viss gluži labi atrisinātos arī bez viņa.

TĪĢERIS

(1926., 1938., 1950., 1962., 1974., 1986., 1998., 2010., 2022.)

Tīģeris ir neapmierinātais. Nedisciplinēts, iekarsīgu raksturu, allaž saceļas pret to, kam ir augstāka dienesta pakāpe. No šādiem cilvēkiem rodas revolucionāri un vadoņi. Liekas, tieši tas, kas Suņa, arī cīnītāja par taisnību, gadā vajadzīgs, tomēr Dzeltenais Suns mīl arī stabilitāti, un tā nu galīgi nav tas, kas patiktu Tīģerim – nav izslēgts, ka tas, ar ko viņam šogad būs jānodarbojas, iedvesīs grūtsirdību un ilgas pēc kā lielāka un nozīmīgāka.

Ieguvēji šogad būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri jau iepriekš būs sākuši ko vērtīgu un svarīgu – viņiem būs visas iespējas to turpināt un, iespējams, pat sekmīgi pabeigt. Pārējiem atliks vien izvēlēties kādu no šī gada piedāvātajām iespējām, taču tam var traucēt viņam raksturīgā neizlēmība. Viņš darītu labi, ja nemainītu jau reiz pieņemtos lēmumus un reiz iesākto novestu līdz galam. Mīlestībā Tīģerim šogad veiksies, ja vien viņš nedomās pārāk ilgi.

TRUSIS

(1927., 1939., 1951., 1963., 1975., 1987., 1999., 2011., 2023.)

Mierīgs gads. Trusis ir konservatīvs. Ienīst visu, kas viņam var satricināt dzīvi un radīt sarežģījumus. Visvairāk viņš tiecas pēc ērtībām un drošības, un tas ir tieši tas, ko šis gads viņam var piedāvāt – atliek vien mierīgi un nesteidzīgi turpināt jau agrāk iesākto, bet brīvo laiku pavadīt ģimenes lokā vai vienkārši sev patīkamā sabiedrībā.

Trušiem, kuri līdz šīm nav baudījuši tādas ērtības un komfortu, kas viņus apmierinātu, šis gads ir arī iespēju gads. Viņu prasme atstāt labu iespaidu šogad tiks novērtēta un, ja tai vēl pievienosies kaut neliela uzcītība, ar to, iespējams, varētu arī pietikt kādam kāpienam pa karjeras kāpnēm, un tādējādi rastos lielākas iespējas baudīt dzīvi. Līdz šim vientuļajiem Trusīšiem veiksies arī mīlestībā – pretējais dzimums viņa manieres un prasmi būt solīdam pratīs novērtēt. Sevišķi ražīgs, pateicoties savai spējai atstāt labu iespaidu, šis vēlēšanu gads būs ar politiku saistītajiem Trušiem.

PŪĶIS

(1928., 1940., 1952., 1964., 1976., 1988., 2000., 2012., 2024.)

Suns cīnās par taisnību un gandrīz vai ideālu sabiedrību, un tas ir tieši tas, kas Pūķim ir pa prātam. Kā vienmēr, viņš cenšas atrasties pirmajās rindās, un viņš ne tikai šķiet, bet arī ir drosmes un augstsirdības paraugs. Atliek tikai izvēlēties darbības lauku, kur pielikt savu plecu, un panākumu netrūks.

Tiesa, šogad tas varētu būt grūtāk – Dzeltenais Suns vairāk tiecas pēc stabilitātes un pastāvošo pozitīvo tendenču saglabāšanas, bet Pūķis tomēr vairāk ir svētku un parādes dzīvnieks. Tā ka materiālajā ziņā visam vajadzētu būt kārtībā, bet dvēselei kaut kā varētu arī pietrūkt…

Glābiņš varētu būt meklējams mīlestībā, draugos, ģimenē un radošā darbā. Gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pēc iespējas vairāk laika veltīs tiem, kuri viņa sirdij tuvi un dārgi, pēc iespējas vairāk pacentīsies nebūt vieni un, protams, atradīs sev tādu nodarbošanos, kas dod ne tikai materiālu labumu, bet arī aizrauj un pacilā. Ja ne profesionālajā darbībā, tad vismaz kā vaļasprieku…

ČŪSKA

(1929., 1941., 1953., 1965., 1977., 1989., 2001., 2013., 2025.)

Iespējams, ne visai viegls gads. Suns tomēr paģērē domāt ne tikai par sevi, bet arī citiem, un Čūskai, ja vien viņa ir īsta čūska, reizēm tas nenākas nemaz tik viegli. Šogad nekas nenāks par velti, un nepieciešamība visu iegūto arī nopelnīt viņai rada psiholoģisku diskomfortu. Dažas Čūskas gan arī šogad liks lietā viņām piemītošo intrigantes talantu, un var gadīties, ka tas viņai nodrošina vienu otru panākumu, taču viņa var tikt arī atmaskota – un tad žēlastību gaidīt droši vien būs velti.

Gudrāk darīs tās Čūskas, kuras šogad liks lietā citas pozitīvās rakstura īpašības – gudrību, spēju gandrīz vai telepātiski izjust citu domas un noskaņojumu, arī iejūtību un maigumu. Nav izslēgts, ka tādējādi viņai izdodas atrast kādu visai sarežģītas problēmas risinājumu, uzlabot attiecības ar mīļotajiem, galu galā, vientuļajām Čūskām atrast savu īsto un vienīgo. Tam gan var traucēt tas, ka reizēm viņa pati īsti nezina, ko grib.

ZIRGS

(1930., 1942., 1954., 1966., 1978., 1990., 2002., 2014., 2026.)

Zemes Suns ar dominējošo enerģiju jan tiecas pēc labklājības, kārtības un gandrīz vai ideālas sabiedrības. Vislabprātāk to visu viņš sasniegtu bez pārāk straujām un revolucionārām pārmaiņām.

Zirgam savukārt ir cienīgs izskats, labs augums, un viņš prot ģērbties. Viņam patīk atrasties līdzīgi domājošu cilvēku sabiedrībā. Turklāt viņš ir darbarūķis, mīl un sargā savu ģimeni un tos, kuri viņam tuvi. Tas viss ir tieši tas, kas šogad vajadzīgs, un tāpēc, domājams, šis gads Zirgam būs veiksmīgs. Tiesa, visus labumus gūt vienlaikus nebūs iespējams, un tāpēc jau gada sākumā būs jāizšķiras par prioritātēm.

Zirgiem, kuriem galvenais ir karjera un arī nauda, būs sevi kaut nedaudz jāatrauj no saviem mīļajiem, taču, veltot visu uzmanību mājai un ģimenei, kāda karjeras virsotne var palikt neiekarota. Zirgs par to visu gan pārāk nebēdās – galvenais šogad gribētais būs sasniegts, un arī citās dzīves jomās pilnīgs zaudētājs viņš nebūs.

KAZA

(1931., 1943., 1955., 1967., 1979., 1991., 2003., 2015., 2027.)

Diemžēl šogad notiekošais jaukajai Kaziņai tā īsti pa prātam nav. Iepriekšējā, Gaiļa, gada žilbinošie pasākumi un parādes ir beigušās. Suns no visiem prasa nevis riešanu vai blēšanu, bet uzskata, ka arī nabaga Kaza varētu dot kaut drusciņ piena. Arī uz draugu atbalstu un padomu šogad cerēt būs grūtāk nekā citus gadus. Rezultātā, lai sagādātu iztiku, būs jādomā pašai ar savu galvu, arī jāstrādā būs krietni vairāk nekā citkārt, un Kazas optimismu tas nebūt nevairo.

Saprātīgākās Kazas gan visu to uztvers kā spēli, sapratīs, ka gan prieki, gan bēdas ir pārejoši, un mierinājumu radīs kādā domubiedru pulciņā vai arī pievērsīsies mājai un ģimenei. Labāk, protams, klāsies tām šīs zīmes pārstāvēm, kuras šī gada tendences ņems vērā jau tā sākumā un pacentīsies pievienoties tādam kolektīvam, kura centienos arī viņa var dot savu ieguldījumu – ja ne vairāk, tad vismaz noformējot un prezentējot darba rezultātus. Mīlas lietās labāk uzticēties jau esošajām ganībām.

GAILIS

(1933., 1945., 1957., 1969., 1981., 1993., 2005., 2017., 2029.)

Iepriekšējais, Gaiļa, gads ir pagājis, un tagad visi izrādās noguruši no mūžīgajām parādēm un nākotnes apsolījumiem. Pienācis reālu darbu, nevis nodomu laiks. Naudas šogad varētu būt mazāk, un, tā kā tēriņus ierobežot viņš nav radis, finansiālā situācija var izrādīties ne pārāk spīdoša.

Par laimi, kā vēsta austrumu gudrie, tā kā gailim ir jākašņā gan ar knābi, gan nadziņiem, viņš allaž atradīs tārpiņu pat tuksnesī. Atliek vien ķerties pie darba, izmantot katru izdevību nopelnīt, un sava iztikšana, gan pašam, gan ģimenei, domājams, būs. Grūtāk būs samierināties ar notiekošo tīri psiholoģiski – šogad viņu neviens pārāk neslavēs.

Tiesa, par to var arī neuztraukties: reāli padarītais agrāk vai vēlāk tiks novērtēts, un pagaidām sirdi var veldzēt, stāstot par saviem bijušajiem panākumiem un sasniegumiem. Mīlestībā Gailim veiksies, ja viņam izdosies atrast partneri, kuru sajūsminās viņa iepriekšējie sasniegumi.

PĒRTIĶIS

(1932., 1944., 1956., 1968., 1980., 1992., 2004., 2016., 2028.)

Šogad tiek maksāts tikai par reāli padarīto, un tādējādi Pērtiķis, kurš vairāk radis saņemt visu avansā, var nonākt pat finansiālās grūtībās. Kaut gan, visticamāk, viltīgais Pērtiķis kādu izeju atradīs un līdz bankrotam tomēr gluži nenonāks.

Labāk klāsies tiem finanšu grūtībās nokļuvušajiem Pērtiķiem, kuri uz brīdi pacentīsies ierobežot tēriņus un nogaidīt, nevis centīsies par katru cenu liktenim “atspēlēties”. Pareizi darītu arī tie Pērtiķi, kuri šogad pacenstos pēc iespējas mazāk solīt, taču ļautu par sevi runāt jau agrāk padarītajam – protams, ja kaut kas tāds arī ir.

Tiesa, šogad ar to vien nepietiks – būs arī nedaudz jāpasvīst un jāpacenšas vismaz dažus iepriekš vai arī šogad dotos solījumus izpildīt un tikai pēc tam veltīt laiku dažādām šai zīmei raksturīgajām “ēverģēlībām”. Ja tas izdosies, gada beigās Pērtiķis var nopelnīt ne tikai pietekami daudz naudas, bet arī vispārēju cieņu un atzinību. Mīlestībā viņam veiksies, ja viņš tajā vairāk meklēs garīgo, nevis materiālo pusi.

SUNS

(1934., 1946., 1958., 1970., 1982., 1994., 2006., 2018., 2030.)

Šis ir viņa gads, un, domājams, viņam pārāk slikti neklāsies. Suns vienmēr ir modrs, stāv sardzē un necieš netaisnību – ja nevar likt lietā zobus, tad vismaz kārtīgi rej. Protams, tas prasa nervus un arī piepūli līdztekus kārtējam darbam, tāpēc miers un kārtība, kas pamazām ieviešas Dzeltenā Suņa gadā, ir tieši tas, kas viņam nepieciešams, lai varētu kaut nedaudz atslābināties.

Lielākā daļa visu sugu un pasugu Suņu un Sunīšu to izmantos un kādu laiku veltīs arī atpūtai, veselības uzlabošanai un personīgajai dzīvei. Grūtāk būs ar politiku saistītajiem Suņiem un tiem, kuri satraucas par lietām un notikumiem ne tikai tuvākajā apkārtnē, bet arī plašākā mērogā.

Tomēr arī viņi darītu gudri, ja spētu nošķirt lietas, ko viņi var mainīt, no tām, ko nevar, un visā vairāk paļautos uz saprātu, nevis acumirkļa emocijām.

Profesionālajā darbībā Suņa veikums šogad tiks novērtēts, un nav izslēgts gan kāds kāpiens pa karjeras kāpnēm, gan tas, ka maciņā iebirst kāds lieks grasis.

CŪKA

(1935., 1947., 1959., 1971., 1983., 1995., 2007., 2019., 2031.)

Viņai ir bruņniecisks raksturs. Galantā, pakalpīgā un ārkārtīgi korektā Cūka allaž vēcina godīguma karogu. Viņai jūs varat uzticēties, viņa nekad nenodos un nemēģinās piemānīt.

Saistītie raksti

Cūka ir naiva, lētticīga un neaizsargāta. Tās visas ir īpašības, ko Dzeltenais Suns pratīs novērtēt, tādēļ atliek tikai rakt, un gan jau kaut kas tiks arī izrakts. Šī gada galvenā iezīme būs nepieciešamība cītīgi strādāt, un labklājība būs tieši atkarīga no paveiktā. Tā kā Cūkai patīk ne tikai rakt, bet reizēm krietni izvārtīties dubļos (t. i., kārtīgi un ar vērienu atpūsties), tas varētu radīt arī zināmu diskomfortu.

Lai tas nenotiktu un, galvenais, lai izvairītos no pārpūles, vismaz gudrākie šai zīmei piederīgie pacentīsies atrast zināmu līdzsvaru starp darbu un atpūtu un kādu brīdi veltīs arī mājai, ģimenei, mīlestībai un izklaidei. Mīlestībā šogad labāk turēties pie jau esošajām attiecībām – Zemes stihijai piederošais Suns atzīst kārtību un stabilitāti, tāpēc sānsoļi varētu tikt sodīti.

LA.lv