×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
28. maijs, 2016
Drukāt

Kā uzkāpt uz grābekļa jeb problēmu horoskops visām Zodiaka zīmēm

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns
Moto: Uzkāpis uz grābekļa, kļūšu tik nikns, ka salauzīšu to, lai arī vēl reizes desmit dabūtu pa galvu.

Auns domā, ka visu zina un visu prot, viņš uzskata, ka spēj atrast izeju no jebkuras situācijas, tādēļ, ja viņam priekšā parādās siena, viņš uzreiz ieskrienas. Turklāt katram jāzina, ka Aunam viss pa plecam un viņš visu var atrisināt vienā piegājienā!

Patiesībā Auns briesmīgi, vienkārši neiedomājami baidās, ka kāds varētu pamanīt – arī viņš no dažām lietām baidās. Tādēļ arī skrien ar galvu sienā, radot neizpratni apkārtējos un veselu lērumu jaunu problēmu pats sev.

Vērsis
Moto: Kāpšu uz grābekļa tik ilgi, kamēr tas salūzīs.

Vērsim visapkārt izkaisīti atbildības grābekļi. Viņš vienmēr sev atgādina, ka nevajag palīdzēt citiem risināt viņu sarežģījumus, tomēr atkal un atkal to dara. Viņam šķiet – visa pasaule sabruks, ja kādam nāksies iztikt bez viņa padoma un palīdzības. Pats, visu pats! Viņš atliek savas darīšanas, lai tikai palīdzētu citiem, uzlabotu viņiem dzīvi, kaut gan nereti gadās – viņiem jau tāpat viss bija pilnīgā kārtībā.

Dvīņi
Moto: Izlemšu, kurp man iet, kad būs izmēģināti visi grābekļi.
Dvīņi ir visvaronīgākie no visiem mītisko grābekļu iekarotājiem. Pat ja viņiem dzīvē viss pilnīgā kārtībā, Dvīņi tomēr atradīs kādu grābekli, ar ko palielīties citiem. Ja pārējās zodiaka zīmes labprātāk par savām neveiksmēm klusē, Dvīņi apmierināti par savām kļūmēm izstāstīs visās detaļās, vēl mazliet piepušķojot.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+