Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
6. aprīlis, 2015
Drukāt

Kā pareizi uzlādēt portatīvo datoru (5)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Gribu uzzināt, kā pareizi jāuzlādē portatīvais dators. Vai lādētāja vads jāpieslēdz, kad dators darbojas vai kad ar to nestrādā? Vai vienmēr vajadzīga 100% uzlāde? Vai jāuzlādē tad, kad akumulators 100% izlādējies, vai to drīkst darīt jebkurā brīdī? Kā pareizi izslēgt portatīvo datoru, vai to drīkst atstāt snaudas režīmā? ANDREJS BĀRBALS JUMURDĀ

Par portatīvo datoru un mobilo telefonu akumulatoru lietošanu joprojām klīst dažādi mīti, kas neatbilst patiesībai, jo saglabājušies no skābes un veco NiCd, NiMH akumulatoru laikiem, bet neattiecas uz portatīvajos datoros izmantotajiem litija akumulatoriem. Jāpiebilst, ka katra portatīvā datora lietošanas instrukcijā var izlasīt, kā apieties ar konkrētās ierīces akumulatoru, lai tas darbotos pēc iespējas ilgāk. Reizēm teksts latviešu valodā nav pilnībā iztulkots, bet angļu versijā ir sīki izskaidrots, kā rīkoties.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. viss pa tukšo, nebija vērts laiku tērēt,lai nepateiktu neko…

  2. Nu gan gudra pamācība!Izlasīt instrukciju.

  3. Cerēju uzzināt, kā pareizi uzlādēt portatīvā datora akumulatoru, vismaz tā varēja saprast rakstiņa sakumā, taču atbilde nav. Kļūdās tie, kuri domā, ka nopērkot datoru internetā klāt ir arī instrukcija vismaz angļu valodā.

  4. skolā nav gājis un googlē bans?

  5. Galīgi garām ieteikums kurš turklāt neko neiesaka un nerekomendē. Šķiet ka raksta autors ir tālu no ikdienas datorlietošanas un vēl tālak no remontiem un ekspluatācijas?

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+