Mobilā versija
+16.6°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
14. marts, 2014
Drukāt

Kā uzzināt, vai vīrietis tevi mīl? Pavēro viņa gaitu (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lai dāma pārliecinātos, vai blakusgājējs vīrietis to patiesi mīl, jāpievērš uzmanība viņa iešanas ātrumam: mīļotais viņas labā darīs to, ko nedarīs citas dēļ, – palēninās soli!

Ikvienam ir savs optimālais iešanas ātrums, kas lielā mērā atkarīgs no auguma – jo garākas kājas, jo ātrāk ārvietojas.

Lai noskaidrotu, kas notiek, kad pastaigā dodas divi pāri kāju, Sietlas universitātes zinātnieki analizēja 11 iemīlējušos pārīšu izgājienus. Solo iešana atklāja, ka vīriešu vidējais ātrums ir 5,5 km/h, bet sieviešu – 5,1 km/h.

Taču, kad dūjiņas pastaigājās kopā, vīrieši piebremzēja, lai pieskaņotos mīļotajai – pat, ja nebija sadevušies
rokās. Šis fenomens neparādījās, vīrietim ejot blakus vienkārši paziņai, jo tad abi pielāgojās kompromisa ātrumam, 5,3 km/h.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tiešām nemākam rakstīt bez kłūdām?

  2. Man tagad jāmera manu un mana drauga soļu ātrums, lai zinātu vai viņš mani mīl?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+