×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
21. jūnijs, 2017
Drukāt

Kā varēja nepamanīt? Aculiecinieka foto pirms un pēc ugunsgrēka (28)

Foto - Rauls DzerelisFoto - Rauls Dzerelis

Atkritumu krāvumus, kur aizvadītās nedēļas nogalē izcēlās plašs ugunsgrēks, maija vidū fiksējis Rauls Dzerelis. Tie parāda kādos apjomus atkritumi uzglabāti.

Aculiecinieks iemūžinājis atkritumu glabātavu arī pēc ugunsgrēka, kas sākās 18.jūnijā un tika likvidēts 21.jūnija agrā rītā.

Svētdienas, 18.jūnija, pēcpusdienā Jūrmalā, Slokas apkaimē, izcēlās ugunsgrēks kādā teritorijā, kur bez Valsts vides dienesta atļaujas, pēc sākotnēs informācijas, tika glabāts liels daudzums plastmasas atkritumu.

Pēc ugunsgrēka VVD fiksējis, ka teritorijā atradušies arī bīstamie sadzīves atkritumi – baterijas, elektrības vadi un aerosola pudeles.

Uzņēmuma “Prima M”, kura apsaimniekotajā teritorijā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, uzskata, ka VVD atklātie bīstamie atkritumi ugunsnelaimes skartajā teritorijā varētu būt nonākuši nejauši, aģentūrai LETA teica “Prima M” valdes locekle Lūcija Uzkliņģe.
Atklātajiem bīstamajiem materiāliem nebija jābūt uzņēmuma apsaimniekotajā teritorijā. Uzņēmums patlaban meklē neatkarīgu ekspertu, kuram varētu uzdot ugunsgrēka seku izvērtēšanu.

VVD vadība skaidro, ka pērn jūlija beigās bijis anonīms zvans saistībā ar konkrēto vietu, bet šī informācija pārsūtīta pašvaldībai. Atkritumu apsaimniekošanas uzraudzība ir pašvaldības kompetence, un tā kā tikusi saņemta atbilde no pašvaldības, ka ir sastādīts protokols un persona sodīta, VVD uzskatīja, ka pašvaldība ir informēta un dienestam nav jāiejaucas.\

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Pec statusa,ka saucas si atkrituma novietne un vai vispar tur driksteja tur kautkas tads aatrasties .

 2. Valsts atkritumu glabatavas Dobele /Gardene/ bijusas PSRS armijas noliktavas Baldones/Radons/ un vel ir parEiropas lidzekliem celtas ar visu nodrosinatu apsardzi un noverosanas sistemam .
  Tad ir jautajums ,ko taisas noslept .

 3. Mūsu varas pārstāvji tikai redz un dzird to ko viņi grib redzēt un dzirdēt pārējais ir sīkums.

 4. Tikai 2 gadījumos var runāt par nepamanīšanu: 1)par visu ir samaksāts, lai nepamanītu; 2)pilsētas ierēdņi – inspektori sēž pie galda ofisā un reālo situāciju dabā nekad nav redzējuši, tāpēc lēmumi arī ir tādi. Griežu pļavās mierīgi gāž visu…

 5. Tikai 2 gadījumos var runāt par nepamanīšanu: 1)par visu ir samaksāts, lai nepamanītu; 2)pilsētas ierēdņi – inspektori sēž pie galda ofisā un reālo situāciju dabā nekad nav redzējuši, tāpēc lēmumi arī ir tādi. Griežu pļavās mierīgi gāž visu…

 6. Šeit taču ir Latvija, te visu drīkst! Neviens neko nezina, neviens neko neredz un nevienam neko nevar izdarīt! Un tā mēs arī dzīvojam! Vienīgais risinājums mūsu visu problēmai ar valstī notiekošo ir kāds īsts patriots, strēlnieks, kurš tiem lielajiem gudrajiem runātājiem un meļiem vienam pēc otra ielaidīs pierē lodi! Žēl, ka mums nav šāda precīza snaipera ? būtu gan bijība, gan beidzot kārtība valstī ?

 7. Tagad vajag celt troksni par katru šādu aizdomīgu vietu! Te jau kāds minēja Jaunolaini. Kur vēl? Nevar būt, ka nav vēl kaut kur.
  Bet nu kūrortpilsētā kaut ko tādu pasākt ir nepiedodami. Patiesībā tā vairs nav nekāda kūrortpilsēta, tā ir piesmieta vieta Latvijā, kur saindēta zeme, ūdens un gaiss. Cik tonnas ūdens bija nepieciešamas, lai nelaimi apdzēstu? Cik tonnas saindēta ūdens nonācis zemē un tuvākajās ūdens krātuvēs?
  Viņiem nav naudas sodam? Vai svešus mēslus par pliku “paldies” uzņēmās glabāt? Un ar ko samaksāja pašvaldībai? Ar mēsliem? Vēl jau paliek mantas konfiskācija… nevar būt, ka nav.

 8. loģiski domājot- pats arī pielaidis uguni.

 9. Pratās kādu baru pie sienas nolikt

 10. Kuram tad bija jāpamana? Koļegovai – aizņemta, jādala ar brāli dividentes? Truksnim arī attaisnojums – “jākož”!
  Un ja ierēdņi tagad saka, ka 23 000 000 kg nav nekas briesmīgs veselībai, tad pie atbildības būtu jāsauc tie, kas mūs baidīa par VIENU izmestu bateriju …

 11. Tāpēc arī spiež cilvēkus izbraukt no valsts,pieņem tādus likumus ,lai latvieši mūk prom-lai būtu kur izgāztuves veidot…Tagad visa šī inde sasuksies zemē,un ūdens būs vel labāk ?Pēc tam brīnās,kāpēc Latvijā vēzis ir epidēmijas līmenī…Droši vien tādas izgāztuves ir daudz ,ļoti daudz,nebūtu ugunsgrēks sācies ta arī turpinātu visu ievest,un muļķīgi tagad taisīt lielas acis ka neviens neko nezināja …Tadis apjomos ievest tā,lai neviens neko nezin,nav iespējams ?

 12. Jaunolainē tādu paciņu arī kalni…

 13. zivs pūst no galvas Atbildēt

  Ja šitādi $$$ūdi nekontrolēti var tikt ievesti Latvijā, tad, manuprāt, ne Gerhards, ne Koļegova nespēj pildīt savus pienākumus un viņiem jāatkāpjas.

 14. Konkrētais ministrs ir atbildīgs gan par vidi, gan pašvaldību uzraudzību. Lai pats izvēlas iemeslu, kādēļ lasīties.
  Un kur ir premjers un zaļais prezidents?
  Visi cer, ka pa svētkiem aizmirsīsies, kaut te ir darīšana vai nu ar rupju nolaidību vai korupciju.

  Nelegālā liela apjoma izgāztuve neesot VVD kustības vērta? Kam tāds VVD ir vajadzīgs?

 15. Kad vides uzraudzības NA ministram Grehardam būs laiks sākt nodarboties ar to, kā Latvijā neievest citu valstu mēslus un tepat pie Rīgas tāda kaitīgi mēslu lielčupa. Bet nelabas aizdomas.
  Var jau būt ?
  Var jau būt kādi US drukātie papīrīši aizseguši acis?

 16. Kaads murgojums!!!!! Katrs mazgaajaas balts!!!! Kauns!!!!!

 17. Latvija zaļa valsts? 21. jūnijs, 2017 13:57

  Viltus “zaļajam” Truksnim, VVD Koļegovai taču būtu jāatbild, ka Latviju, līdzīgi kā Āfrikas valstīs, bagāto valstu biznesmeņi mēģina pataisīt par miskasti. Reakcija uz notikušo ir vairāk kā nožēlojama. Kas notiktu, ja būtu kāda lielāka nelaime?Bail pat iedomāties, kas notiktu.
  22 ooo tonnas, cik fūrēm tur jāved šos mēslus? neviens neko neredz/ negrib dzirdēt. Te nu ir zaļā Latvija un zaļais prezidents.
  Kauguros degšanas laikā varēja dzirdēt pa brīžam sprādzienus.Droši vien sprāga bīstamie atkritumi,

 18. Gan pašvaldība, gan komersants par to visu jau laikus bija nosprieduši un zināja, kas, ko, par cik ! Lai netēlo nezinīšus, kad roka roku mazgā, tad ir viss okey !
  Par sīkumiem mēs cilvēkiem ādu maucam pār acīm, naudas taisītājiem – čik vien !

 19. Kāds valstij labums no VVD? Atbildēt

  “Atkritumu apsaimniekošanas uzraudzība ir pašvaldības kompetence, un tā kā tikusi saņemta atbilde no pašvaldības, ka ir sastādīts protokols un persona sodīta, VVD uzskatīja, ka pašvaldība ir informēta un dienestam nav jāiejaucas.”
  Un kāda ir VVD kompetence? Nodokļu naudas tērēšana algām un nekā nedarīšana?

 20. Ieveda nopelnija. Kur likt talak nav,un nevienam nevajag. Cilvēki raksta vvd. Kautkas jadara. Nu izdarija netisam nodega un viss.

 21. Nez kas tas par aculiecinieku kas ar dronu pirms un pēc sabildējis notikuma vietu!

 22. par nomestu pudeli ceļmalā var norauties ap 700 eiro sodu bet par nelegālu izgāstuvi vai lielu miseni neko jo vvd ir visu redzoši. ko grib redz un dzird par ko samaksāts to neredz un nedzird.

 23. Vainīgo atkal nebūs.

 24. visiem viss pohuj. jo šeit ir latvija! mēs esam vareni, bļedj! apskaties vēl te dažas lietas: bit.ly/2rlVopq

 25. Vai tad tik lielam batonam ausis vispar ir vieta? Nu varbut ka Truksnim un VVD darbiniekiem?

Draugiem Facebook Twitter Google+