Mobilā versija
Brīdinājums +6.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
25. augusts, 2016
Drukāt

Kā vasara saderas ar grāmatu: 20 burvīgi tvīti par lasīšanu

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Par vasaru, grāmatām un lasīšanu sociālajos tīklos: visu var apvienot!

Cunami ‏@Vilnis @Dzintris: Man šāds laiks atgādina bērnību – vasara, jūlijs, lietus, pie vecmāmiņas sēžu priekškambarī uz kombikoruma maisiem uz lasu grāmatu.

Reinis Važa ‏@reinisvaza: Atvaļinājums. Saulkrasti. Sēžu zem nojumes, vilnas zeķēs, divos vilnas džemperos, dzeru karstu tēju un lasu grāmatu. Klasiska vasara. 🙂

Elīza Zaiceva ‏@elizazaiceva: – Gribas visu laiku būt zem segas, dzert tēju un lasīt grāmatas.
– Tev ir rudens.

anna ‏@brutalth: Jauki, ka vari vienkārši nosēsties kalna galā un ar grāmatu rokās pavadīt sauli gulēt.

Madara Līgotāja ‏@LigotajaMadara: Šīs skaistās vasaras dienas un brīži, kas pavadīti, aizmaldoties citās pasaulēs un realitātēs kopā ar uzticamo, mīļo ceļa biedru – labu grāmatu.

GRAUSTS ‏@GraustsLV: Es lasu grāmatu. Ja kāds jautā kur esmu pazudis.

Una Baufala ‏@Bubuce: Kā man patīk cilvēki, kas iet pa ielu un lasa grāmatu. Nē, un nevis “patīk”, bet patīk!

Zanda ‏@Mojito41: Agrāk bija grūti iedomāties, ka vēl 2016. gadā cilvēki stāvēs rindā uz jaunu Potera grāmatu, pārrunājot aktualitātes pokemonos.

kika mika ‏@dukiakiki: Šodien apkalpoju burvīgu klienti. Viņa meklēja dāvanu kāzās – jaunais pāris puķu vietā lūdzis dāvināt grāmatas! #RelationshipGoals

Signe Viška ‏@epifaanija: Smeldzīgi skaistas grāmatas beigās sajūta tāda, it kā sirds augusta pēdējā dienā būtu saķērusi saules dūrienu.

Nikola Krista I. ‏@Nikola_Krista: Lasīt grāmatu ir kā aizbraukt pie draugiem – no sākuma nesaproti, kas notiek, vēlāk nevari atvadīties.

Madara Konstance ‏@Aradami: Kad kādu laiciņu grāmatnīcā nav būts, pēkšņi satriec tā grāmatu pirkšanas sajūta. Tas prieks, mazu, jaunu – savu nu! – pasauli rokās turot.

Vita Baļčunaite ‏@VitaBalcunaite: Ārā līst. Daba laimīga. Iegāju grāmatnīcā. Nopirku 14 grāmatas. Es arī laimīga.

Līga Sproģe ‏@JadeLee_LS: Viss, domās jau esmu septembra vidū + lasu grāmatu par novembri. 😀

Julia Gulia ‏@JRobb773: Zinātniskās fantastikas lasīšana mūža garumā mani lieliski sagatavojusi mūsdienu politikai.

Q ‏@Qrumrey: Vasaras lasāmlistes liktenis atkarīgs no laikapstākļiem.

Joanne Harris ‏@Joannechocolat: Nav tāda jēdziena kā “piemērotas” vai “nepiemērotas” grāmatas. Ja jūsu bērns izbauda grāmatu, tā jau ir piemērota.

Beatrice Masalunga ‏@beamasalunga: Nopietni, šī situācija kļūst arvien bīstamāka. Te es esmu: lasu grāmatu un izbaudu to.

Jake Fayette ‏@JakeFayette: Vienkārši nevaru ciest to sajūtu, kad dienas laikā izlasu lielisku grāmatu un esmu drīzāk bēdīgs par to, ka esmu tai izskrējis cauri, nevis priecīgs, ka man tā patikusi.

Alex ‏@alex_hayter: Man ir sajūta, ka lasīšana ir viena no labākajām lietām, ko es jebkad piedzīvošu.

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (2)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+