Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Kā vērtējat prezidenta vēlēšanu gaitu? “LA” aptauja (7)

Foto - BNS/F64Foto - BNS/F64

2015.06.03. Saeimas sede.

Māris Antonevičs, “LA” politiskais komentētājs: Politiskā aritmētika joprojām strādā precīzi, pat neskatoties uz to, ka dažas balsis klejo apkārt. Nu Saeimai būs jābalso par diviem kandidātiem – Raimondu Vējoni un Egilu Levitu. Runājot sporta valodā, šis ir fināls, taču ja, piemēram, futbola vai hokeja čempionātā finālspēle bez uzvarētāja beigties nevar, Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanās tas var notikt.

Viens no “Vienotības” priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai tuvākajiem partijas biedriem Edvards Smiltēns “Twitterī” ierakstījis: “Šodienas vienīgā intriga prezidenta vēlēšanās – vai pēdējais palikušais kandidāts saņemts Satversmes 36.pantā noteikto 51 balsi!” Aprēķins – pēc Levita izstāšanās, Nacionālā apvienība (tāpat arī “Vienotības” citādāk-domājošie) koalīcijas stabilitātes un “mazākā ļaunuma” vārdā balso par Raimondu Vējoni. NA šo momentu, protams, varētu izmantot, lai ātrumā panāktu kādu “bonusu”. Tomēr jāņem vērā, ka Levitam atbalstu ir pauduši daudzi nacionāli noskaņoti cilvēki, kuriem pārāk “lietišķa” NA rīcība var radīt vilšanos.

Kā vērtējat Valsts prezidenta vēlēšanu gaitu?

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Rezumē par vēlēšanu veidu. Atbildēt

  Latvijai ir tāls ceļš ejams uz tiesiski demokrātisku valsti,to aizklātā balsošana pierāda,parlaments ir nošķirts šajā jautājumā no sabiedrības .Demokrātija bez caurspīdīguma ir tikai pseido demokrātija.

 2. Atkal viens kārklu krievs.

 3. skumji , man nav komentāru, vai tikai lielajai Vienotības shēmotājai šīs nebija pēdējā iespēja vēlēt prezidentu

 4. ĻOTI NEPATĪKAMI SKATĪTIES TO NECIEŅU NO DEPUTĀTU PUSES PRET SAVIEM VĒLĒTĀJIEM!
  ĪSTS CIRKUS UN TEĀTRIS SAEIMĀ!

 5. Tiešām. atkal kādu…

 6. TIRGUS! TIRGUS! TIRGUS!
  Āboltiņai izdevās kārtējo reizi kādu apčakarēt, tādēļ šī tik priecīga!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+