Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā viņi sader: sieviete, kas dzimusi Vērša zvaigznājā un jebkuras zodiaka zīmes vīrietis0

Foto: Pixabay

Ar vīrieti, kas dzimis AUNA zvaigznājā

Harmoniskas attiecības. Auna zīmē dzimis vīrietis ienes attiecībās nepieciešamo dinamiku un iedvesmu, bet Vērša zīmē dzimusi sieviete – saimnieciskumu, stabilitāti un gādību par ģimenes pavardu. Vērša zīmes sievietei un Auna zīmes vīrietim ir lieliska saderība, abu starpā uzliesmojušās jūtas pēc mēnesi ilgušas tuvības neapdzisīs. Vērša un Auna savienība ir labvēlīga ne tikai mīlestības sfērā, bet arī kopīgā dzīvē un arī darbā. Šo abu zīmju pārstāvju savienība bieži vien ir ļoti noturīga, jo abi partneri viens otru lieliski papildina.

Ar vīrieti, kas dzimis VĒRŠA zvaigznājā

Saderīgas attiecības. Šīs zīmes pārstāvji lieliski zina, ko grib, un ir gatavi soli pa solim iet uz iecerēto. Tāpēc nav brīnums, ka par saimniecisko Vēršu sadarbību līdzcilvēki nereti izsakās – satiek kā cimds ar roku. Viņu intereses un mērķi ir tik līdzīgi, ka to nevar nepamanīt. Arī pēc divdesmit gadu kopā būšanas viņiem nebūs garlaicīgi, jo varēs kopīgi apspriest savus plānus, priecāties vai risināt problēmas. Divu Vēršu savienība ir dubults spēks, dubulta enerģija un neatlaidība.

Ar vīrieti, kas dzimis DVĪŅU zvaigznājā

Kaimiņu attiecības. Vērša sievietei ir grūti samierināties, ka Dvīņu vīrietis vakaros nesteidzas uz mājām. Atšķirībā no Dvīņiem viņai nepatīk trokšņainas ballītes un viņa nevēlas līdzdarboties arī citos viņa vaļaspriekos. Šajā pretrunīgajā savienībā daudzi saskatīs dabas brīnumu – tik nesaderīgi no malas šķiet aktīvais Dvīņu zīmes vīrietis un nesteidzīgā Vērša zīmes sieviete. Taču mīlestībai ir savi likumi. Abu attiecības var būt stabilas vienīgi tad, ja Dvīņu zīmes vīrietis un Vērša zīmes sieviete atrod kopējas intereses.

Ar vīrieti, kas dzimis VĒŽA zvaigznājā

Ērtās attiecības. Gan Vērša zīmē dzimusi sieviete, gan Vēža zīmē dzimis vīrietis parasti ar cītīgu darbu iekrāj naudu nākotnei. Viņi abi augstu vērtē mājas pavarda siltumu, abiem patīk baudas, līdz ar to viņi ir dzīves un komforta baudītāji. Pāra attiecības parasti ir harmoniskas, jo abi ir saimnieciski cilvēki. Vērša zīmes sieviete gan palaikam nav apmierināta ar to, ka piesardzīgais Vēzis nesteidzas noenkuroties laulības ostā. Abu attiecībās pozitīvie momenti daudzkārt pārsniedz negatīvos, un šim pārim ir labas izredzes.

Ar vīrieti, kas dzimis LAUVAS zvaigznājā

Stabilas attiecības. Lauvas zīmē dzimuša vīrieša ideāls ir sieviete, kura mājās viņam ļauj ieņemt galveno lomu, bet pati ir lieliska saimniece ar saticīgu dabu. Tas viss piemīt Vērša zīmes sievietei, kas šajā ziņā Lauvam ir īsts dārgums. Vērša sievieti var uztraukt Lauvas pārliecīgā izšķērdība naudas lietās, taču viņa ar to samierinās, jo zina, ka Lauvam piemīt spēja ne tikai daudz tērēt, bet arī labi nopelnīt. Parasti šī ir ļoti stabila savienība, kurā katrs no partneriem spēj sevi realizēt, jo Vērša zīmes sieviete garantē°Lauvam drošu aizmuguri.

Ar vīrieti, kas dzimis JAUNAVAS zvaigznājā

Rutīnas attiecības. Jaunavas zīmes vīrietis augstu vērtē Vērša zīmes sievietes līdzsvarotību, saimnieciskumu un prasmi atrisināt konfliktus miera ceļā. Sadzīvē Vērša zīmes sieviete var justies neapmierināta par Jaunavas zīmes vīrieša pārliecīgo taupīgumu, toties novērtē viņa darba mīlestību, pašaizliedzību un godīgumu. Jaunavas zīmes vīrietim un Vērša zīmes sievietei ir daudz kas kopējs: viņi abi ir raduši visu panākt ar savu darbu, abi ir noskaņoti nopietnām attiecībām, abi prot novērtēt ģimenes pavarda siltumu un tiecas pēc labklājības.

Ar vīrieti, kas dzimis SVARU zvaigznājā

Draudzīgas attiecības. Svaru vīrietim ir smalkāka daba un radošāka dvēsele nekā Vērša zīmes sievietei, tomēr viņi abi prot pienācīgi novērtēt gardu maltīti un skaistas lietas. Tāpēc viņu attiecības dažkārt var būt stabilas, jo viņus apvieno prasme kopā priecāties par sīkumiem un spēja ikdienišķajā ienest svētku sajūtu. Ģimenē Vērša zīmē dzimusi sieviete parasti labprāt uzņemas mājas darbus un rūpējas par bērniem. Tiesa, viņa ne vienmēr ir apmierināta ar Svaru vīrieša panākumiem darbā un dažkārt pārmet tam neizlēmību un mērķa trūkumu.

Ar vīrieti, kas dzimis SKORPIONA zvaigznājā

Ērtās attiecības. Ikdienas praktiskajā dzīvē Vērša zīmes sievietei ar viņai piemītošo nesatricināmo dvēseles mieru lieliski izdodas laist gar ausīm Skorpiona sarkastiskās piezīmes. Skorpions, kurš pats visvairāk cieš no sava smagā rakstura, Vērša sievietei par to ir pateicīgs. Vērša zīmē dzimusi sieviete parasti ar prieku nododas saimnieciskajām rūpēm, nodrošina ideālu mājīgumu un rūpējas par bērniem, kas ir ērti ar sevi aizņemtajam Skorpiona zīmes vīrietim. Abi partneri problēmas risina kopīgi, tāpēc viņu savienība var būt stabila.

Ar vīrieti, kas dzimis STRĒLNIEKA zvaigznājā

Savstarpēji papildinošas attiecības. Praktiskā Vērša sieviete un vienmēr kustīgais un neatkarīgais Strēlnieks pēc rakstura ir gandrīz vai pilnīgi pretstati. Viņiem ir atšķirīgs dzīves ritms, viņi tiecas pēc atšķirīgiem mērķiem, tomēr, par spīti šīm atšķirībām, viņi viens otru piesaista. Vissarežģītākais viņu attiecībās – jau pēc pirmās satikšanās neaiziet katram uz savu pusi. Ja tas nenotiek, tad šiem dažādajiem raksturiem ir visas iespējas apvienoties un, lieliski vienam otru papildinot, no dažādiem gabaliņiem salikt kopā skaistu mozaīku.

Ar vīrieti, kas dzimis MEŽĀŽA zvaigznājā

Lieliskas attiecības. Teju vai ideāla savienība veidojas starp gudro Mežāža zīmes vīrieti un saimniecisko Vērša zīmes sievieti. Viņiem abiem daudz kopēju īpašību – praktiskums, neatlaidīgums, uzticamība, mērķtiecīgums. Mežāzis parasti var mierīgi sevi veltīt darbam, jo zina, ka viņam ir droša aizmugure mājās. Tāpat kā Mežāža vīrietis, arī Vērša sieviete necieš ģimenē konfliktus, viņa prot ar joku nogludināt nesaskaņas un tajā pašā laikā prot Mežāzim nodrošināt ģimenes galvas lomu. Viņi ļoti labi sader kopā.

Ar vīrieti, kas dzimis ŪDENSVĪRA zvaigznājā

Sarežģītas attiecības. Vērša zīmes sieviete ar humoru pārcieš visas Ūdensvīra biežās garastāvokļa maiņas, radošās krīzes un pēkšņos izlēcienus. Tiesa, dažkārt viņa var izteikt Ūdensvīra zīmes vīrietim neapmierinātību par viņa materiālo stāvokli un stabilitātes trūkumu dzīvē, tomēr spēj pienācīgi novērtēt gan viņam piemītošos daudzos talantus, gan neordināro personību un ir pat gatava grūtā brīdī atbalstīt. Ūdensvīram šī savienība var būt ērtāka un izdevīgāka nekā Vērsim. Tāpēc šīm attiecībām parasti nav garš mūžs.

Ar vīrieti, kas dzimis ZIVS zvaigznājā

Ikdienišķas attiecības. Zivju zīmes vīrietis parasti atrod nepieciešamo sapratni un atbalstu Vērša zīmes sievietē. Viņa savukārt Zivju zīmes vīrieša vietā labprāt uzņemas saimniecības vadīšanu, pieņem lēmumus un pilda organizatoriskos darbus ģimenē. Vērša zīmes sievieti var neapmierināt šāds stāvoklis, taču viņu sajūsmina Zivju zīmes vīrieša labestība, talants un allaž pozitīvais noskaņojums. Turklāt Vērsim un Zivīm ir daudz kopēju īpašību: viņi abi mīl komfortu, necieš strīdus un labprāt atpūšas dabā vai lauku īpašumā.

LA.lv