×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Kabarē meitene ar džezu sirdī. Saruna ar dziedātāju Elzu Nathu (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Koķeti sievišķīgs un silts tembrs, jauna un šarmanta skatuves personība – jauno dziedātāju Elzu Nathu noteikti ir ievērojis ikviens Viktora Runtuļa radīto kabarē izrāžu cienītājs. Nav šaubu, ka Elzas vārdu un balsi uz pašmāju džeza un populārās mūzikas dzirdēsim arvien biežāk. 17. janvārī viņa dziedās dzīvesbiedra, indiešu laikmetīgas dejas horeogrāfa Avika Parkūra jaunajā dejas izrādē “Sight Through Insight” koncertzālē “Palladium”.

Eksotisko uzvārdu “Natha” Elza pirms diviem gadiem atvedusi no Indijas, protams, kopā ar mīlestību un dzīvesbiedru Aviku. Viņa – jauna dziedātāja, viņš – laikmetīgās dejas horeogrāfs, dejotājs un meistarīgs improvizators. Toreiz, producenta Viktora Runtuļa vadītajai kabarē trupai viesojoties Indijā, dejotājs iekritis sirdī. Šobrīd Aviks pievienojies kabarē deju trupai, nodibinājis pats savu deju apvienību Latvijā. Abi ir kopā gan uz skatuves, gan – dzīvē.

Elza ir no Vecumnieku puses, kur bērnībā apmeklējusi mūzikas skolu, protams, dziedājusi korī, muzikālas saknes ir ģimenē – mamma mācījusi bērniem akordeona spēli. Jau toreiz skolotāja jokojusi: pats maziņš, bet balss kā māja! Labu laiku darbojusies folkloras kopā “Kokle”. Pati smejas, tur izmēģināts viss no dūdām līdz bungām, koklei un akordeonam, un, protams, dejām. “Tā bija spēcīga bērnības aizraušanās. Man šķiet, dabūju balsij to latviešu plašo skanējumu un arī pagānisko sajūtu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Man džezs nepatīk. Primitīva muzikas forma. (Kas ir Natha?)

    • stabulniekam- izglītošanai Atbildēt

      1.Citiem absolūti neinteresē vai tev patīk džezs vai nošļukušas bikses, tāpēc savas domas vari paturēt pie sevis. 2.Primitīvs ir tavs komentārs un izpratne. 3.Natha ir uzvārds.

  2. Lai Jums viss izdodas!

Draugiem Facebook Twitter Google+