×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. maijs, 2012
Drukāt

Kad ap pusdienlaiku ierejas Rikis, avīzīte ir klāt

sulme_vs_13

Durbeniece Vija Šulme ir “Latvijas Avīzes” abonente un lasītāja jau ilgus gadus. “Kad avīzi saņemam, pirmais to izlasa vīrs, tad es un pēc tam arī dēls un meita. Kādi raksti mani interesē visvairāk? Viss, kas saistīts ar sociālajām lietām.

 

Šeit iespējams apskatīt un lejupielādēt foto no “LA” dienas Durbē.

Ilgus gadus Durbē vadīju sociālo dienestu, un cilvēkam, kas savu darbu dara ar prieku un ieinteresētību, interese par savu darbības jomu nepāriet arī pēc došanās pensijā. Piemēram, es lasu par mūsu simtlatu stipendiātiem un saprotu, ka tā ir laba lieta cilvēkiem, kas uz laiku ir zaudējuši darbu. Bet tiem, kas ir tikai pabalstu saņēmēji, būtu jāsāk dot makšķeres, nevis zivis.

Interesanti ir raksti par saimniekošanu – lauksaimnieku sasniegumi, jaunākais likumdošanā un padomi, lai varētu saimniekot vēl veiksmīgāk. Man ir prieks, ka mūsu zemnieki ir tik izturīgi, nemet plinti krūmos, lai cik arī grūti klājas. Zemnieki cīnās, strādā un attīstās par nopietnām saimniecībām. Garajos ziemas vakaros izlasu visu avīzi, bet vienmēr ar lielu interesi gaidu romāna turpinājumu,” stāsta Vija Šulme.

Vija ar ģimeni abonē avīzi no mēneša uz mēnesi – vienmēr prātā patur abonēšanas datumus, līdz kuram tas jāizdara, tāpēc ģimene zina – kad ap pusdienlaiku ierejas suns Rikis, pastnieks ir atnesis avīzīti. “Tikai vienu reizi gadījās kuriozs. Kā katru mēnesi abonēju avīzi, bet pastkastītē sāka parādīties “Latvijas Vēstnesis”. Izrādās, pastā izvēloties abonementu, es vai pastniece esam trāpījuši vienu sadaļu zemāk…” smejas Vija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+