×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
28. jūnijs, 2017
Drukāt

“Latvijas Avīze” atmasko: Kad galvā lido šķīvīši… (19)

Ekrānuzņēmums no "RENTV"Ekrānuzņēmums no "RENTV"

Jūnija vidū kāds paziņa atsūtīja e-pastu: “Paklau, paskaties šito. Izskatās, nu jau tā kā melo bišķi par daudz.” Tā bija “Youtube” saite uz Krievijas televīzijas “RenTV” 10. jūnija raidījums “Kara noslēpums ar Igoru Prokopenko”.

Raidījums sadalīts vairākās daļās, no kurām vienu sauc “Baltijas eirobrīnuma spožums un posts”, un stāsta pamatā ir par Baltijas valstu armijām. Lūk dažas “pērles”: “Ja paskatās uz šīm armijām, nāk smiekli un kļūst skumji… Latvijas armija konflikta gadījumā nenoturēsies pat dienu… Lietuva nespēj nokomplektēt armiju, jo 60% jaunu vīriešu vecumā no 19 līdz 27 gadiem jau pametuši valsti… Lietuvas armijas bruņojumā ir 60 mīnmetēju un tik vecas lidmašīnas, ka pacelties gaisā ar tām neviens neriskē… Kara gadījumā Latvijas armijai nāksies pārvietoties kājām, jo no Anglijas iepirkti vien daži veci bruņutransportieri…” Un vēl: “Nepārtrauktas militārās mācības kā stihiska nelaime pārņēmušas Baltijas valstis… Spāņi uz Ādažu bāzi atveduši vien sešus tankus, no kuriem tikai četri darbojas… Norvēģu tanki, kas brauc pa Lietuvas zemi, ir 40 gadus veci…”

 

Izcelsme un izplatība

“RenTV” raida bijušajās padomju republikās (izņemot Ukrainu un dažas Centrālāzijas valstis). Tas ir diezgan izplatīts Latvijas televīzijas kabeļa paketēs, un kanālam ir savi specifiskie skatītāji. Kā liecina tirgus pētījumi, Latvijā maijā “RenTV” aizņēma 2,9% no kopējā televīzijas skatīšanās laika, kas nav maz. Salīdzinājumam – LTV1 veltīti 10,6%, LNT – 7,5%, Krievijas kanālam “NTV Mir Baltic” – 6,7%, Krievijas kanālam RTR – 6,6%. Patiesībā “RenTV” ir vesela mediju industrija. Balstoties uz pieminēto Igora Prokopenko raidījumu, jau izdots vairāk nekā divdesmit grāmatu. Jāšaubās, vai viens cilvēks to visu paspēj saražot.

Paldies! Jūsu jautājums/ziņojums ir saņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Tikai vājprātīgie var sapņot un īstenot Karu!
  Bet suņiem suņu tiesa asinis un drupačas zem galda. Vai patiesi Cilvēks nekad neatvērs savas acis, nesakārtos savu galvu lai redzētu, lai saprastu, ka Viss šajā Pasaulē ir viens vienīgs veselums un ka viss pārējais tiek māksļīgi radīts un vadīts, gan Tautas, gan Valstis, gan kari. Cilvēk atmosties!
  Mēs esam tikai instruments, ar kura palīdzību vispasaules parazīti īsteno paši savas ieceres. Un tas nav itin nekas jauns, ziniet!

 2. Skumji, daĺèja taisnìba jau ir! Un tà ieroçu źvadzinàsana ir visnepatìkamàkà, vienalga kàds tas krievs ir. NATO agesivitàte pieaugusi nesamèrojami, krievus var saprast, ielenkti no visàm pusèm. Tas labi nebeigsies, agri vai vèlu!

 3. Vai esat prātu izkūkojuši? Kas ir REN? Absolūta “dzeltenā televīzija”! Vai jūs saprotat, ka šim vispār uzmanību pievērsdami, jūs jau izrādat par daudz goda… . Varbūt nākošo sāciet analizēt un pētīt dumjās horoskopu lappuses, ar ko piebāztas visas avīzes!!!

 4. lai izsmej, gardāk jau smejas beidzamais Atbildēt

  Es nesaprotu par ko ir uztraukums. Viņi raksta ka mums ir daži veci bruņutransportieri…, bet īstenībā iespējams ka mums viņu ir daudz un visi ir modernizēti, Lietuvas armijas bruņojumā ir 60 mīnmetēju un tik vecas lidmašīnas, ka pacelties gaisā ar tām neviens neriskē…, bet leišiem to mīnmetēju ir varbūt pat ir 50 reizes vairāk un arī lidmašīnas īstenībā arī ir 5 paaudzes Lockheed/Boeing F-22 Raptori. Nesaprotu kāpēc izpaust savus noslēpumus, lai viņi domā ka mēs esam vāji un nāk, tad arī pārsteigsim viņus. Par ko cepties? Un kosmosā mums VENTA varbūt pat ir aprīkota ar lāzeri, kas iznīcina visas datorsistēmas un radarus. Karā tas ir pārsteiguma moments, iet kur mazāka pretestība, bet uzkāpj uz pamatīgas mīnas. Jeb sāksim lielīties – mums ir tas un šitas, tik un tik.

 5. Paldies Valdim! Jā, ko krievi uztraucas un katru dienu runā par tēmu, kuru paši IZSMEJ UN ŅIRGĀJAS???

 6. Kas ir bistamak ES un NATO Valsts Latvijas drosibai ? Primitiva kremla cekistu propaganda un dezinformacija,vai “zalo zemnieku” cekistu pretvalstiska apvieniba un Vienota Launuma Imperija & GKR ?

 7. Lidojošie šķīvīši, šurum-burum, politiskie romāni utt.utml., – ko publika pieprasa, to publika saņem! Brīvais tirgus visu sakārtos:” Apgāda „Mantojums” maija beigās izdotais Indriķa Latvieša pirmais romāns – politiskais trilleris „Bailes” jau mēnesi ir pieprasītākā un pirktākā grāmata Latvijas grāmatnīcās.”
  p.s. You Tube iesaku noskatīties pašmāju jokdaru brūvējumu – Imanta Babīte Armija – nekāds RenTV nebūs vajadzīgs.

 8. Es esmu lops un kroplis!

 9. Visi sitie kremla toksiskie murgojumi ir paredzeti nozombetajiem skatitajiem ieksejam paterinam un elektoratam Plavniekos …

 10. Par to, ka noteiktas aprindas izrasīs militārus konfliktus , to piesegā ar mērķi vadāmā haosa inscinētu etnisku un sociālu ekscesu piesegā gāzt suverēnu valstu valstu valdības , to, ka apdraudējumi būs Eiropā un Latvijai , savlaik ir prognozējis ne viens vien. Sešus gadus atpakaļ subordinācijas kārtībā es esmu iesniedzis ieteikumus, kas jāveic, lai pastitprinātu valsts drošību, arī milit’;arā aspektā. man pateica kā- ar šo nenodarbojies, ar to nodarbojas “institūti”(?)Pagāja četri gadi, un to, kas tur bija rakstīts, neveikli un nekonsekventi sāka ieviest, absolūti ignorējot sabiedrības sagatavošanas aspektus. Valdošā koalīcija un politizēti diletanti- ierēdni ir pietiekoši parazitējuši par nodokļu maksātāju naudu, ka nav spējīgi ne savlaicīgi reaģēt, ne plānot , ne veikt to, kas ir viņu kompetence. Lielu artavu vispārējā infantilisma, gļēvuma un panikas celšanas lauciņā veic Latvijas mediji, kuri atgremo tvitera informācijas pārskatus, visāda kalibra “speciālistu un ekspertu” slēdzienus , sašķeļ sabiedrību. Nožēlojami. Un nav ko pašiem radīt feikus, lai uzturētu tēmu, kuru nevar pavilkt…. “Latvijas Avīze”

 11. nav saprotams ko tad atmasko? reāli visu pareizi pateica. no armijas mums nav ne kā ieveribas cieniga, ni ir biki vairāk neka piemineja, bet nu busim ari reālisti, tie lūžņi ari ir lūžņi, ja ievajadzetos reāli tad 90% no tās nebutu lietojama, un tad jau piesauktie skaitļi būs pat lielāki nekā dzīvē:)
  protams nepatīkami, kad visparejas eiforijas brīdī atklāti kāds pasaka ka ne tikai ar cepurēm neizdotos kremli nomētāt, bet pat to cepuru īsti nav

 12. realitaate ir veel skumjaaka..
  Krievijai pietiktu ar vienu modernu lidmashiinu,lai noliktu visu Latvijas armiju uz celjiem!
  Mees nez kaapeec esam iedomaajushies,ka karot vareetu taa,kaa pirms 70 gadiem,kad paar lauku iet karaviiru barinjsh un no ierakumiem var pa vinjiem atshaudiities.
  Paskatieiteis tak,kaada ir krievu taktika Siirijaa! Un padomaajiet,vai mums ir kaut viena pretgaisa rakjete,kura speetu notriekt krievu izniicinaataaju!

 13. Ja jau mēs tik slikti apbruņoti, tad ko tie krievi spazmo citās pārraidēs un bļauj, ka mēs esam potenciālo kara briesmu avots ? Ko tad tik stipri apbruņoties mūsu robežu tuvumā ? Viņi paši sajēdz, ko runā ?

  • vispār jau kremlis Atbildēt

   ne uz mums bļauj, bet gan uz visu laiku pieaugošajiem “NATO “spēkiem amišu izskatā kas rīko arvien grandiozākas “mācibas”pierobežā, un praktiski nepārtraukti. kā vienas beidzas tā sākas nākamās, un tik brauc jauni spēki klāt un tik mācās, mācās mācās….

   • Pamēģini salīdzināt karavīru skaitu bataljonos un divīzijās! Vispirms gan apgūsti vienkāršo aritmētiku pirmklasniekiem!

    • lai iesāktu kautiņu nevajag uzreiz visus nato spēkus savilkt vienuviet. tā jau sen vairs nedara

     • Vai Ukrainā bija NATO karaspēks? Cik ASV tanki atradās Eiropā pirms 2014 gada? Vai tu puķītes krievu tanku sagaidīšanai jau audzē?

     • notika bruņots valsts apvērsums asv vadībā. gāztais prezidents lūdza krievijas palidzibu, kamer asv stuteja apversuma rīkotājus (ari starp citu nemaz neslēpdamies) beidz savau meligo asv propogandu stumt, tai vareja naivie noticet pirmajā brīdī, bet nu jau reāli visi ir sapratuši kas ir kas.

Draugiem Facebook Twitter Google+